PDA

Zobacz pełną wersję : TRENING NIEMIECKICH CIĘŻAROWCÓW



PUDZIAN:)
23-05-07, 13:57
na pierwszym treningu zakłóż 73% rekordu i zrób nim 10 serii po 5 powtórzeń odpoczywając po jednej minucie. Pięć dni później zwiększ obciążenie o do 78% i zrób 10 serii po 4 powtórzenia. Przy następnym treningu dodaj znów 82% i zrób 10 serii po 3 powtórzenia.Przy następnym treningu wróć do obciążenie z którym robiłeś 4 powtórzenia i zrób z nim 10 serii po 5 powtórzeń -w tym miejscu zaczynasz cykl od nowa.
jak postepować dalej znajdziecie w tej tabelce

MOJ REKORD 80kg:(

trening| stosowany cięzar| liczba seri |liczba powt .| cięzar ktorym ja bede cwiczył
1..............73% .....................10 ...............5........................58 kg.........
2 .............78% .....................10 ...............4........................63 kg.........
3 .............82% .....................10 ...............3........................66 kg.........
4 .............78% .....................10 ...............5........................63 kg.........
5 .............82% .....................10 ...............4........................66 kg.........
6 .............87% .....................10 ...............3........................69 kg.........
7 .............82% .....................10 ...............5........................66 kg.........
8 .............87% .....................10 ...............4........................69 kg.........
9 .............92% .....................10 ...............3 .......................72 kg......

wzrost 179
waga 79 kg
wiek 18 lat
obecny rekord na klatke 80 kg

jak ktos jedzie lub jechał tym planem napiszcie osiągo
pzdr

CreativePL
23-05-07, 15:00
PUDZIAN:), slaba pass trwa juz byl temat neimieckich sztangistow ;] a co do tego czyktos cwiczy to owszem radar go stosuje zobacz dzial "Nasze relacje"

PUDZIAN:)
23-05-07, 15:03
no tak-widziałem ale ja bede pisal wlasną relacje,

I NIE CHCE NA MOICH TEMATACH SPAMU !! !! !!! !! !! !! !!

DZIWNE ZE TACY LUDZIE JAK TY SĄ MODERATORAMI WCIĄZ TYLKO SPAM I SPAM I SPAM I SPAM I SPAM I SPAM I SPAM.

PS JAK JA JUZ BEDE MODERATOREM TO ZROBIE TU PORZĄDEK NA TYM FORUM, A NIE ZE JAKIS BURAKI NISZCZĄ WSZYSTKIE TEMATY

SPAM SPAM I JESZCZE RAZ KUTWA SPAM

Kakashi
23-05-07, 15:42
PUDZIAN:), spam to jest załozenie takiego tematu skoro znalazłes juz na forum to co chciałes...osobe ktora opisuje ten temat i osoba ktora podała jakie sa osiagi i osoby ktore ten temat zachwalaja!! wiec nie widze sensu drugi raz podawac to samo ;|


DZIWNE ZE TACY LUDZIE JAK TY SĄ MODERATORAMI
nie jestes upowazniony do tego zeby zwracac uwage kto ma byc modem a kto nie wiec zamknij ryj!!


9 .............92% .....................10 ...............3 .......................72 kg......
liczyc tez nie umiesz bo 92% z 80 kg to jest 80 * 0,92 ~~ 74 kg

PUDZIAN:)
23-05-07, 16:02
wiec zamknij ryj!!
niezły prostak.....co za słownictwo moderatora......ty mialbys dawac przyklad a nie pisac takie rzeczy!!


PUDZIAN:) napisał/a:
9 .............92% .....................10 ...............3 .......................72 kg......

liczyc tez nie umiesz bo 92% z 80 kg to jest 80 * 0,92 ~~ 74 kgco
co ci sie nie podoba??, wiem ze to w zaokrągleniu 74kg, ale niestety nie mam sie tak dobrze jak ty, ze mozesz sobie chodzic na silownie..........ja mam silownie w domu a tam mam tylko tyle obciązen :neutral:

xiy79
23-05-07, 16:58
Dla mnie powinien zabierać zabawki do swojej piaskownicy.

CreativePL
23-05-07, 20:44
I NIE CHCE NA MOICH TEMATACH SPAMU !! !! !!! !! !! !! !! Y

Twoj temat sam w sobei to spam :!:


DZIWNE ZE TACY LUDZIE JAK TY SĄ MODERATORAMI WCIĄZ TYLKO SPAM I SPAM I SPAM I SPAM I SPAM I SPAM I SPAM.

a co kurfa skoro dzis przeczytalem juz 5twoich tematow badz odswierzonych sprzed roku wiec nic wiecej nie robisz oprocz spamu...


PS JAK JA JUZ BEDE MODERATOREM TO ZROBIE TU PORZĄDEK NA TYM FORUM, A NIE ZE JAKIS BURAKI NISZCZĄ WSZYSTKIE TEMATY

zaluz sie ale nie zostaniesz modem juz moja w tym glowa zapewne radar takze bedzie przeciwny, tym co reprezentujesz soba to wiesz modem mozesz byc na zal.pl i tak ogolnei zamknijcie ten temat

PUDZIAN:)
24-05-07, 14:23
ma prośbe do moderatora- usuncie ten temat, ja sie zadomowie w poscie radara hehe (o ile moge), bo on ma podobny

takze do kosza z tym tematem

Pakierek
06-03-09, 00:37
hehe ale jaja ;]