PDA

Zobacz pełną wersję : im wiecej komentarzy tym lepiej !!! tak wiec dawac !!!



waichwaich
23-05-07, 00:56
emano wszytkim zapodam wam moje foty te juz sa troche stare maja jakies 5 miesicy wazylem wtedy 93 kilogramy i bylem po cyklu z kreatynka wiec troche mnie zalalo :P z 84 kg zrobilo sie 93 tak jak juz wczesniej mowilem na tym zdjeciu moej wymiary wygladaly tak 41 w bicepsie 112 w klatce udo 61 jak najszybciej postaram sie zapodac moje swierze foty na ktorych mam juz 90 kg wagi 44 w gale i 64 w udzie ale to juz sami kiedys zobaczycie :P pozdro

Kakashi
23-05-07, 13:38
za duza masa jak dla mnie ale nie jest az trak źle;d redukcja i bedzie gitez:D pozdro:D

Kakashi
23-05-07, 13:39
p.s nie pisz w starych tematach bo warnem poszczuje:D pozdro;d

CreativePL
23-05-07, 14:32
mi sie ogolnei sylwetka nie podoba, za duzo masy ;] ale jak to wyrzezbisz bedzie G

lukemaster
23-05-07, 14:40
na bramke bys sie nawawał w jakims makro;) ale mi sie osobiscie to nie podoba jestes niezle oblany..daj foty po redukcji

[ Dodano: 23-05-2007, 14:41 ]
ile amsz wzrostu??

waichwaich
23-05-07, 18:28
hehe ja tu sie od sierpnia jaszcze bede probowal dowalic do 95kg i potem rzezbic mowic ze zaduzo masy :/ ja mowie ze jeszcze troche za malo no ale w tym roku jeszcze nie robie typowego treningu na rzezbe zrobie troche lzejsze tak zeby spalic to co nie potrzebne ale zeby nie spalic sie do konca :P rzebe planuje zrobic na nastepne wakacje ale tam to juz zakladam prawdziwy hard core :) dzieki za ocenki pozdro :)

ps a co do wzrostu to 178cm (masz go w moim profilu)

Ikar
23-05-07, 19:04
Jezeli mowicie za duzo masy to sie zgodze jezeli chodzi wam o tluszcz bo moim zdaniem masz jego nadmiar. no ale jak to wszystko ladnie wyrzezbisz to bedzie fajnie

waichwaich
23-05-07, 19:15
musze przyznac ze jest go troszeczke ale ciekawe jakby to wygladalo gdybyscie w ciagu 2 miesiecy z 84 kg urosli do 93( a poztaym angielskie jedzenie od ponad roku ten kto byl na wyspach to wie czym to pachnie :P ) :D no ale :P kiedys to zredukuje nic sie nie bójcie dam rade za dlugo juz w tym siedze zeby sie zaniedbac :)

lovelas69
23-05-07, 21:38
ja co prawda w 4 miesiace przytylem 10 kg i jakos duzo tluszczu nie mam... ogolnie sylwetka mi sie nie podoba... malo widoczne miesnie ale powodzenia :twisted:

Kakashi
23-05-07, 21:49
waichwaich, a mi sie podoba:D ale radze zebys juz teraz zrobił redukcje i na wakacje jak wyskoczysz na plaze albo gdziekolwiek bez koszulki to beda same ochy i achy wsród otaczajacych Cie lasek:P pozdro:D

waichwaich
23-05-07, 21:53
no tak tylko zauwarz kolego ze ty warzysz 74 kilogramy przy wzroscie 173 tyle to ja wazylem 2 lata temu a pozatym jesli warzyles 63 kg przy wzroscie 173 miales niedowage tak wiec nie masz sie czym szczycic a pozatym sam napisalem ze jestem na masie mam pytanie czy widziales kiedys np Radka Słodkiewicza jak wyglada na masie a jak na zawodach odpowiedz sobie sam . Wielkie dzieki Radar teraz to juz moze troche za pózno no ale dam z siebie jeszcze troszeczke wiecej :) pozdro

Gures1
23-05-07, 22:15
sporo pracy przed toba.no widze ze masz podobny problem do mnie.(tez mam swoje fotki na forum).troche samo zaparcia sie przyda.redukcja by sie przydala.no ja juz miecha jestem na redukcji i moge powiedziec ze wygladam 100 razy lepiej niz miesiac temu.wiec nie patrz tak na ta swoja mase

lovelas69
23-05-07, 22:28
stary dla mnie masa to nie wszystko mnie chodzi o wyglad, mase mam mniejsza... ale moim zdaniem znacznie lepiej wygladam od Ciebie- sorry za skromnosc ale tak jest... byc moze jak uwidocznia Ci sie miesnie wtedy bedzie o wiele lepiej... a Radek Slodkiewicz i inni wogole mnie nie interesuja i nie porownujmy ich do nas... ale zycze powodzenia pozdro :twisted:
P.S Wazylem 64 kg przed cyklem masowym i nie byla to niedowaga poniewaz obliczalem sobie BMI ;-)

[ Dodano: 23-05-2007, 22:33 ]

tak wiec nie masz sie czym szczycic tu sie mylisz :-D

Gures1
23-05-07, 22:40
no za tydzien wrzuce fotki nowe to pogadamy:P:P

lovelas69
23-05-07, 22:44
spoko zobaczymy czy cos ta redukcja dala... mam nadzieje ze tak pozdro :-)

waichwaich
23-05-07, 22:44
stary dla mnie masa to nie wszystko mnie chodzi o wyglad, mase mam mniejsza... ale moim zdaniem znacznie lepiej wygladam od Ciebie- sorry za skromnosc ale tak jest... byc moze jak uwidocznia Ci sie miesnie wtedy bedzie o wiele lepiej... a Radek Slodkiewicz i inni wogole mnie nie interesuja i nie porownujmy ich do nas... ale zycze powodzenia pozdro :twisted:
P.S Wazylem 64 kg przed cyklem masowym i nie byla to niedowaga poniewaz obliczalem sobie BMI ;-)

[ Dodano: 23-05-2007, 22:33 ]

tak wiec nie masz sie czym szczycic tu sie mylisz :-D

stary to ty moze do dzialu fitness sie przenies jak dla mnie idealem jest on http://digilander.libero.it/bbzone/immagini/ph_olympia04/ronnie01.jpg
w sumie wiem ze nigdy taki nie bede ale to wlasnie mnie motywuje do tego zeby byc jak najwiekszym :)

lovelas69
23-05-07, 22:46
heh dla mnie on nie jest idealem do dzialu fitness hmm (chyba tu chciales byc troche uszczypliwy w stosunku do mnie ale nvm) prosze tu sa moje zdjecia http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=4951&start=0

waichwaich
23-05-07, 22:51
widzialem twoje zdjecia i nie robia na mnie wrazenia sprawdz sobie kolesia arni cos tam jak bedziesz wygladal tak jak on to wtedy bede chylil czola a teraz to wiesz sam ... :P

lovelas69
23-05-07, 22:53
nie robia wrazenia zgadza sie jeszcze duzo mi brakuje... ale bedac bez koszulki ja i Ty sam sobie odpowiedz na pytanie u kogo estetyczniej to wyglada...
P.S Zreszta nie ma sie co klocic zycze udanych treningow i pomysl lepiej o rzezbieniu swojego ciala a nie o nabieraniu masy bo jak bedziesz mial jeszcze wiecej masy to przykro to bedzie wygladac...

waichwaich
23-05-07, 22:59
Boże swiety wyjdz ze mna na ulice i zobaczysz kto bedzie lepiej wygladal :) i silowo i wymiarowo dla mnie liczy sie masa i rozmiary dla ciebie rzezba poprostu jestesmy kolesiami ktorym podoba sie co innego tobie sie podoba jak przy wadze tych twoich 74 kg widac jakies tam miesnie itd a mi sie podoba masa w czasie kiedy powinna byc (czyli okres jesien , zima ,wiosna) i rzezba ( lato ) a ze w tym roku rzezbil nie bede bo uwarzam ze jeszcze nie na to pora to nie twoja sprawa tylko moja i gadanie tu kto lepiej wyglada bez koszulki bo widac mu miesnie jest bezsensu zobacz na etiopskich biegaczy u nich tez widac miesnie i to lepiej niz u ciebie ale jakos mnie to nie rajcuje co innego amerykanie !!! mnie interesuje tylko masssssssaaaaaaaaaaaa a potem rzezba zrobiona na bazie tej masy !!!!!!!! tyle w tej kwesti

lovelas69
23-05-07, 23:03
heh jasne ze bedziesz wiekszy ale i tak moim zdaniem mase miec a miesnie nie widoczne to przykra sprawa- przypominaja mi sie tu panowie z dyskotek polskich...
Ale jesli tego chcesz to sie masuj dalej... przeciez to Twoje cialo, sam napisales "im wiecej komentarzy tym lepiej" wiec sie wypowiadam i nie musisz sie unosic bo nie ma o co...
P.S I nie popadajmy w skrajnosci z tymi etiopskimi biegaczami bo to zaden argument...

Kakashi
23-05-07, 23:07
moim zdaniem to tu jest bardzo dobry przykład konfilku pomiedzy lovelas69, i waichwaich, i oni jakos potrafia dosc do porozumienia w jakims tam stopniu bez uzywania wulgaryzmów itp :D brawo:D

jak juz mowiliscie :D kazdy ma inny gust :D pozdro:D

waichwaich
23-05-07, 23:07
heh jasne ze bedziesz wiekszy ale i tak moim zdaniem mase miec a miesnie nie widoczne to przykra sprawa- przypominaja mi sie tu panowie z dyskotek polskich...
Ale jesli tego chcesz to sie masuj dalej... przeciez to Twoje cialo sam napisales "im wiecej komentarzy tym lepiej" wiec sie wypowiadam i nie musisz sie unosic bo nie ma o co...
wcale sie nie unosze tylko probuje ci wytlumaczyc gdzie polega roznica miedzy nami ty wolisz zarys miesni widocznych na ciele przecietnego 20 latka ja wole rzezbe na ciele zmasowanego 20 latka zaczne ja robic wtedy kiedy nadejdzie na to pora !!! no prosciej nie moge tego wytlumaczyc dobra bo widze ze i tak nie wyniknie z tego nic 3m sie i dzieki za komenty pisz kiedy chcesz :) pozdro

lovelas69
23-05-07, 23:09
nom nie dogamy sie wiem pozdro heh :twisted:

Gnidek
23-05-07, 23:11
Dawaj wiecej fotek chce zobaczyc te 44 w lapie
Pozdro

waichwaich
23-05-07, 23:12
hehe jeszcze tylko jeden post :p od dzis to jest moj idol zaraz po Colman'ie http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=3430&start=0 jest wszystko masa rzezba i wogole jest wypas :) pozdro dal tych ktorzy mysla podobnie jak ja dla tyc co inaczej tez :P

[ Dodano: 24-05-2007, 18:55 ]
co do tego spalania to w sumie sprobuje jak by to wygladalo przy mojej masie gdybym sie sprobowal wyrzezbic jutro kupuje CLA dodaje do swojego trening a6w bedzie on lepszy od mojego treningu na brzuch i sprobuje cos zrobic do wakacji do tego cla mysle jeszcze o bio chromie zobaczy sie jeszcze mam ponad miesiac :)

[ Dodano: 26-05-2007, 21:22 ]

Dawaj wiecej fotek chce zobaczyc te 44 w lapie
Pozdronie dygaj gnidek mam te 44 i wcale nie musze nikomu tego udowadniac :P a foty zapodam przed wakacjami :P

gangster
16-06-07, 13:24
Wszystko juz dawno zostalo wyjasnione,
ze wymiary w profilu i inne rzeczy beda.