PDA

Zobacz pełną wersję : Mały wypadek podczas treningu :-/



fight1000
21-05-07, 21:43
Gdy zaczynałem cwiczyc, wogule nie zdawałem sobie sprawy jaki ten sport jest niebespieczny :) ćwicze sam i takie przygody jak np. opusciłem sztange i nie mogłem jej podnieść to pewnie juz z dobre kilkanscie razy mi sie przytdazyły ale to co dzisiaj odwaliłem...
Wystarczyła chwila nie uwagi... podczas wyciskania na klate, ostatni ruch w góre i przy odkładaniu prawa strona przeleciała mi za uchwyt a sztange juz opusciłem i nie byłem w stanie jej już podniesc... szczęscie ze obok stało krzesło na którym wyladował prawy koniec sztangi, oczywiscie przy drobnej korekcie lotu. Mysle że skutki tego odczuje jutro, iż niezle sobie nadwyręzyłem przy tym prawą strone klaty :( a jak mi adrenalina poszła...

(...)
21-05-07, 21:47
a w jakim celu to piszesz? chcesz się pochwalic czy co? pownieneś ćwiczyć z kimś przynajmniej jak ćwiczysz na dużych ciężarach

lukemaster
21-05-07, 21:50
hartkor nie pisz tutaj takich rzeczy jest inna strona od tego ...tu masz adres zal.pl

(...)
21-05-07, 21:53
chciałem to napisać ale jeszcze bana dostałbym

SuBZerO
21-05-07, 21:56
Ale czad WoW

Ikar
22-05-07, 06:27
co wy sie tak czepiacie chlopaka... przeniescie to do innego dzialu np nasze relacje albo cos takiego i bedzie git