PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjecia



lovelas69
21-05-07, 20:44
Waga wyjsciowa z 29 stycznia 64 kg teraz waze 74 kg


A to juz sa zdjecia:

PUDZIAN:)
21-05-07, 20:49
bardzo ładnie...........bardzo
PS jakim planem jechałe i jakie odzywki jadłes

Wodzek
21-05-07, 20:51
No fajniutko, mi by juz starczyla taka sylwetka, ale jeszcze dluga droga przede mną , no podoba mi sie, tak proporcjonalnie i wogole ;P

lovelas69
21-05-07, 20:52
dzieki :-) oczywiscie masowym ale jesli chcesz jakies dokladniejsze informajce to moge dac na priva poniewaz nie chce zasmiecac tutaj...

kakaesiak
21-05-07, 20:54
łooooo tak cwaniaczyłeś a słabo whj... jest :lol: :lol: :lol:
Ps zajebiscie ci wyszedł brzuch na 3 fotce :lol: :lol: :lol: :lol:

Chris
21-05-07, 21:07
Spoko sylwetka :) - w sam raz, bo za dużo to też nie jest zbyt estetycznie ....
Chciałbym tak za rok wyglądać :) Jak byś mógł to wrzuć mi na priv co brałeś (jaki gainer) i jaki plan na masę miałeś.

Dz.

lovelas69
21-05-07, 21:07
poprostu zle sie napialem i tyle... ale zapomnialem dodac kakaesiak (powinien radar juz ci dac bana za wyzwiska do mojej osoby w tym dziale) w temacie zebys Ty sie nie wypowiadal bo przez Ciebie zazdrosc niezla przemawia... :-D ale powodzenia w przeciwienstwie do Ciebie nie wpie rdalam koksu tylko jade na sucho... wiec Ty sie nie wypowiadaj...

Furimmermitdir
21-05-07, 21:12
kakaesiak lol ja bym chciala zobaczyc twoje zdjecia!! moze wyslesz mi na maila? wiesz bo ja lubie mezczyzn ktorzy wygladaja jakos jak np lovelas... wiec skoro wygladasz tak dobrze to i Ciebie chcialabym bardzo zobaczyc... chyba ze sa tu zdjecia gdzies na forum to link poprosze. A co do lovelasa to chyba widac na zdjeciach :D wlasnei tak powinien wygladac mezczyzna.... zaje biscie !!!

lovelas69
21-05-07, 21:40
jakie odzywki jadłes kreatyna z vitala zielona plus dekstroza, bialko ze Sports One pozniej Gainera z tej samej firmy, aminokwasy rozgalezione BCAA z Treca, testosteron booster z Treca + dobry trening :-D cwicze na samych wolnych ciezarach poniewaz mam swoja silownie bez zadnych wyciagow...

lukemaster
21-05-07, 21:47
bardzo łądna sylwetka ale wydaje mi sie ze wklacie masz więcej niz napisałes...

Prezydent_1c
21-05-07, 21:51
Fajna nawet sylwetka .. Podaj tylko twój wzrost.

(...)
21-05-07, 21:51
może na sucho nie całekiem ale sylwetka super

lovelas69
21-05-07, 21:52
heh moze zle mierze nie wiem mniejsza z tym jakie wymiary, wazne ze tak jak mowicie jest dobrze i to mnie cieszy :twisted:
wzrost 173-174 cm

Prezydent_1c
21-05-07, 21:54
Aha teraz już wiem skąd ta łatwośc w budowaniu klatki i szerokosć pleców :smile: Przy 190 troche gorzej jest :lol:

Kakashi
21-05-07, 21:55
lukemaster, zgodze sie co do tego

bardzo łądna sylwetka ale wydaje mi sie ze wklacie masz więcej niz napisałes...
kakaesiak, mi sie juz nie chce dawac Ci osta:D pisac i tak juz nie mozesz wiec teraz niech admini zdecydyja co z toba robic:D moim zdaniem ban :D pozdro:D

lovelas69, nawet spoczko:D bardzo fajnie symetrycznie tylko niski jestes:D albo mi sie zdaje:P a no i brzuch by mógł byc troche lepszy:D poza tym gitez:D pozdro:D

SuBZerO
21-05-07, 21:59
no no szykuje nam sie kulturysta.:)

Robalo
21-05-07, 22:13
Powiem ci ze powinieneś zmienić awatar :P bo z do tych zdjęć to on nie podobny nie będę mówił że jest dobrze :P bo jeszcze na pochwałach się skończy powiem tylko tyle pracuj pracuj a może nie długo będziesz naprawdę wielki :P pozdro i trzym sie :D

FANATOR:)
21-05-07, 22:16
Nic tylko gratulować!! WALCZ dalej!! Pamiętaj tyle ile od siebie dasz tyle będzie rezultatu!:D :cool:

lovelas69
21-05-07, 22:37
Powiem ci ze powinieneś zmienić awatar :P tzn ?? o co Ci chodzi z tym avatarem ??
P.S Wiem ze duzo pracy itp. ale czerpie z tego przyjemnosc wiec sie nie poddaje tak latwo...
a na kulturyste to juz jest za pozno a poza tym nie mam dobrej genetyki zeby byc MONSTEREM :twisted:

oSiŁeK_sNd
21-05-07, 23:01
powiem ze mistrzunio chlopaku, zaskoczyles mnie ale wyglada na troche wiecej niz w podanych przez Ciebie pomiarach...ze zle napięty brzuch to swoja drogą ale chyba przyznasz ze samar Ci troche urósł :razz: tez mam taką akcje ale ja to chyba nawet mam wiekszy od Ciebie :mrgreen: i tylko z powodu mojego brzucha wstydze sie narazie wrzucac fotki ale mysle ze po lekkiej redukcji bedzie to mozliwe :roll: hehe no i kolejny raz kakaesiak pokazal swoja glupote hehe nie dosc ze zwraca uwage ludziom a sam nie potrafi poprawnie napisac niektorych slow to identyczna zasade wyznaje w ocenie kogos...wysmial a wyglada zdecydowanie gorzej bo u niego brak proporcji...dotyral na koksie lapy a klata jak u malolata hehe i na dodatek mysli ze jest gangsterem :mrgreen: ...niech dolaczy do grona osob rownego sobie poziomu np duszek244 :mrgreen: bana mu hehehe

FANATOR:)
21-05-07, 23:05
Jestem za!! BANA! tylko zaczepia innych użytkowników forum!nie wnosi nic do nowych tematów. Jest ograniczony i dlatego należu mu ograniczyć wypowiadanie się na tej stronie. POZDRO! :wink:

lovelas69
21-05-07, 23:07
dzieki wielkie tak no mam 84-85 cm w pasie ale jeszcze nie jest tak zle choc wiadomo zawsze mogloby byc lepiej... dzieki za opinie

oSiŁeK_sNd
21-05-07, 23:12
hehe ja mam 88 a jestem wyzszy bo ja 180cm...wyglada to tragicznie ale zrzuci sie :mrgreen:

lovelas69
21-05-07, 23:18
o sry zle zmierzylem mam ale mniejsza z tym wiem ze trzeba i tak poprawic brzuch...

oSiŁeK_sNd
21-05-07, 23:22
to jednak znaczna roznica 8 centymow hehe :mrgreen: tak sie przerazilem ze juz rady zaciągam w innym temacie co mam robic haha

PuaPAj
21-05-07, 23:33
wez ty jeszcze raz sobie zmierz ta klate :razz: bo napawde wyglada zajebiscie i jak dla mnie to na ponad 110 cm :smile: Ale jak to mowia miarka nie klamie :mrgreen:

lovelas69
21-05-07, 23:41
mierzyla mi kolezanka linijka xD

nowys19
22-05-07, 00:22
no sylwetka niczego sobie:)w lapce tez niezle;]przy takiej wadze niezla sylwetka:)

CreativePL
22-05-07, 04:42
Dla mnie troszke za duzo masy ;)

tom
22-05-07, 09:37
no niezle idziesz w dobrym kierunku:wink:

PUDZIAN:)
22-05-07, 10:14
no fakt.....według mnie w klacie masz około 116!!!!!

Furimmermitdir
22-05-07, 13:45
wiecej wiecej :D licytujecie sie heh :D lovelas zmierz sobie dokladnie metrem a nie kolezanki linijka lol ( to nie ta czesc ciala) :-P bo masz wiecej widzisz a nawet o tym nie wiesz :D

lukemaster
22-05-07, 14:00
z motylami mierzyłęs czy bez?

lovelas69
22-05-07, 14:10
nie no bez... ale mniesza juz tymi wymiarami xD niech sobie tam beda jakie chca szczerze bardzo nie zwracam na to uwagi... :twisted:

fikus
22-05-07, 21:41
Mi się bardzo podoba :D Tylko z brzuchem coś zrób:) Fajna masa:D Pzdr

Punisher
22-05-07, 22:23
Ładnie, symetrycznie (ładne motylki) pracuj tak dalej, nie spoczywaj na laurach :cool:

lovelas69
23-05-07, 09:16
dzieki dzieki pracowac bede o to sie nie boj ;-)

klakier
05-06-07, 09:08
Witam no nieźle nieźle możesz mi napisać twój planik ćwiczęń naprawde kozacko wyglądasz, teraz tylko elegancko podrzeźbić i looooz.wrzuć mi na @ jeśli możesz:) wdzięczny bym był:):)

lovelas69
05-06-07, 13:44
moge go nawet tutaj zamiescic :-) wiec tak jechalem planem masowym

poniedzialek: klatka+tricpes
wtorek: plecy+biceps
sroda-wolne
czwartek: barki+przedramiona
piatek: uda+lydki

I w praktyce wygladalo to nastepujaco ze praktycznie zawsze robilem serie piramidowe czy jak je tam sie zwie: zaczynalem od 12 powotrzen z mniejszym ciezarem i schodzilem do 8 lub 6 z duzym ciezarem co serie zawsze dokladam ciezar: cwiczenia staram sie robic dokladnie i technicznie podam plan:

Poniedizalek
Klatka piersiowa:
- wyciskanie sztangi na lawce prostej 4 serie 12,10,8,8 powt.
- wyciskanie sztangi lub hantli na lawce skosnej glowa w gore 4
serie 12,10,8,8powt.
- rozpietki ze sztangielkami na lawce skosnej glowa w gore 4 serie po 12powt.

Triceps:
-francuskie wyciskanie sztangi lezac 4 serie 10,8,8,6 powt
-prostowanie ramienia ze sztangielka w opadzie tulowia 4 serie po 10powt.

Wtorek
Plecy:
-podciaganie sie na drazku 3 serie x max powotrzen
-podciaganie konca sztangi w opadzie tulowia 12, 10, 8, 8
-Wiosłowanie z hantlom w opadzie tułowia 3 serie razy 10
-martwy ciąg ze sztanga 4 serie 12,10,8,8 powt. (to cwiczenie rob jak
juz bedziesz miec silniejsze miesnie grzbietu bo jesli masz slabe
mozna latwo zalapac kontuzje)

Biceps:
- uginanie ramion ze sztanga 4 serie 12,10,12,10
- uginanie ramion w oparciu o kolano 4 serie 12,10,12,10

Sroda --- wolne


Czwartek
BARKI:
-Wyciskanie hantli nad głową siedzac 4 serie po 12,10,8,8 powt.
- unoszenie ramion ze sztangielkami bokiem w gore - 4 serie po 12, 10, 12, 10 powt.
-unoszenie hantli w opadzie tulowia (cwiczenia na tylne aktony
barkow) 12, 10, 12, 10

KAPTURY
-Unoszenie barków z hantlami 4 serie po 12 powt.

Przedramie : (superseria)
3 serie uginanie nadgarstkow podchwytem
3 serie nachwytem

Piatek
Uda:
- przysiady ze sztanga na barkach 4 serie 14,12,10,8powt.
- wyprost nog na maszynie 12, 10, 8, 8
- uginanie nog na dwuglowe miesnie 12, 10, 12, 10

Łydki:
- wspiecia na palce stojac ze sztanga na barkach 3 serie po 20 powt.
- wspiecia na palce siedzac (na kolanach kladziemy ciezar) 3 serie po 20 powt.

michal2602
06-06-07, 15:13
Plan prawie taki sam jak mój,a co do wyglądu to jest bardzo proporcjonalna i mi sie to podoba.pzdr

Vegeto86
07-06-07, 00:08
Wielki + dla Ciebie,naprawde ladna sylwetka(: No i calkiem niezle 10kg w 5 miesiecy wow

AdRiAn
07-06-07, 21:02
daj fote najerszy przodem z dalszej odleglosci zeby bylo widac nogi to sie wypowiem

szperal
07-06-07, 21:06
jaki masz starz??

oSiŁeK_sNd
07-06-07, 22:38
ma w profilu hehe Taki sobie :mrgreen:

Kamyszek
08-06-07, 00:09
Witam calkiem niezle wiem co mowie ale lekko rzezba do podszlifowania ale ogolnie jest luss :mrgreen: ale teraz zwracam sie do oSiŁeK_sNd hehe jestes smieszna cipka i nikim wiecej :lol: nie masz pojecia o kulturystyce i treningu... twoje uwagi sa poprostu zalosne i odwalasz takiego znawce a sam wstydzisz sie wstawic sowoje fotki wiec cos tu jest nie tak... nie wiem moze jestes troche kobieta i brak jajek cie troche krepuje ale to juz nie moja sprawa :wink: jak dla mnie gowno wiesz i gownem jestes bo sloma ci z butow wystaje i do dawania rad innym to ci troche brakuje (moja szczera opinia)

oSiŁeK_sNd
08-06-07, 16:04
Witam calkiem niezle wiem co mowie ale lekko rzezba do podszlifowania ale ogolnie jest luss :mrgreen: ale teraz zwracam sie do oSiŁeK_sNd hehe jestes smieszna cipka i nikim wiecej :lol: nie masz pojecia o kulturystyce i treningu... twoje uwagi sa poprostu zalosne i odwalasz takiego znawce a sam wstydzisz sie wstawic sowoje fotki wiec cos tu jest nie tak... nie wiem moze jestes troche kobieta i brak jajek cie troche krepuje ale to juz nie moja sprawa :wink: jak dla mnie [cenzura] wiesz i [cenzura] jestes bo sloma ci z butow wystaje i do dawania rad innym to ci troche brakuje (moja szczera opinia)

ty to pewnie jakis ziomek duszka jestes hahaha :mrgreen: sram na Ciebie i na twoja szczera opinie hehe i kto powiedzial ze sie wstydze czegos, po prostu nie jestem zajaranym malolatem ktory wstawia fotki jak nie ma sie czym szczycic...pojecie o treningu zapewne mam wieksze niz ty, a slome to ty masz na dachu w swojej chacie wiesniaku...i odwalam znawce ?? podaj jakis przyklad to pogadamy, poza tym nie trenuje po to zebys mial zajare z ogladania moich zdjec pajacyku :] a jak tak bardzo sie czyimis jajkami interesujesz to chyba czas udac sie do specjalisty...podobno pedalstwo to choroba i mozna ja leczyc ale to tylko pogloski

szperal
08-06-07, 22:13
jaki mqasz cstarz lowelas??

lovelas69
08-06-07, 23:28
kamyszek dzieki za opinie ale nie rozumiem czemu jedziesz osilka... ???
P.S Szperal moj starz- od stycznia intesywnie trenuje a tak to trenowalem tylko sezonowo czyli tylko jak byly wakacje... lacznie uzbiera sie z 17 miesiecy... ale dopiero widoczne efekty uzyskalem treningami od stycznia bo wczesniej nie widzialem efekotw...