PDA

Zobacz pełną wersję : zerknijcie,ocencie,poprawcie:



lucko89
21-05-07, 11:15
Sniadanie(6.30-7.30)
2 kromki chleba razowego
sałata,pomidor,chuda szynka drobiowa
herbatka z cytyną

2 Sniadanie(9.30-10.30)
2 kromki chleba razowego(1 złozona)
sałata,pomidor,chuda szynka drobiowa
szklanka wody mineralnej

Lunch(12.00-13.00)
2 jabłka,szklanka wody mineralnej

2 Lunch(14.30-15.00)
2 kromki chleba razowego(1 złozona)
jajko,pomidor,salata,ogorek
szklanka wody mineralnej

Obiad(16.45-17.15)
Torebka bialego ryzu
udko lub piers z kurczaka
herbata

Kolacja(19.00-19.30)
duzy jogurt(400g) bez cukru, 0% tluszczu
banan
1 kromka chleba razowego z serem zółtym
szklanka wody mineralnej

To jest narazie dietka gdzie neie mam uwzglednonej silki po mam jeszcze tydzien przerwy spowodowanej kontuzja,wiec jak wznowie trening to ulehnie troche zmianie.Ale wtedy podrzuce zmodyfikowana :lol:

CreativePL
21-05-07, 12:22
fajnie gdybys napisal chociaz na co jest ta dieta...

lucko89
21-05-07, 21:00
chyba jest napisane w tytule ,że jest to dieta na zrzucenie kilku kg

poprawcie jak cos jest zle

[ Dodano: 22-05-2007, 17:06 ]
no napiszecie czy dobra ta dietka a jak nie to co ewentualnie poprawic??

jest ona na zrzucenie kilku KG

jack
24-05-07, 20:22
musisz policzyc swoj bilans kaloryczny i napsiac nam ile masz wegli bialek i tluszczy w kazdym posilku bo nikt tego neizna na pamiec,po za tym pisz wielkosci posilkow w gramach iii pij duzo wody

LUKI
26-05-07, 11:09
Ja znam.. ok 220ww , reszty nie napisales gramatury, ogolnie dieta beznadziejna.

Monotonna, malo bialka, malo zdrowych tluszczy, chleba staraj sie jesc jak najmniej, posilek 2 jablka.. bez komentarza. Przyloz sie bardziej do tej diety

lucko89
26-05-07, 21:19
LUKI

no to jak zes taki kur.... madry to dorzuc cos od siebie chyba jestescie na tym forum zeby pomagac a nie ze beznadzuejna od razu!!to moja 1 dieta to co pozmieniac?????????

Gures1
26-05-07, 21:28
dobra ja sie wypowiem teraz.mam na poczatek kilka pytan.czemu do sowjej diety dodajesz wode mineralna.woda pownnna byc twoim przyjacielem i pic ja powinines praktycznie co kilkadzieaat minut.jak dlamnie na tym chlebie daleko nie zajedziesz.podstawa pownna byc u ciebie roznego rodzaju kasze 0zwlaszcza gryczna oraz ryz jako zrodlo wegli oraz ryz.za zdrodlo bialka natomiast chude miesko ryby,bialka jaj.nie widze tluszczy wcale tu!!banan na kolacje z pewnoscia odpada.ostatni posilek to powinno byc same bilka njlepiej chudy twarog(i z produktow mlecznych powinno to byc jedyne ogolnie mleczne prosukty sa nie wskazane).

oto przykladoawa diete(pisze tylko skladniki a nie gramature)

1)
platki owsiane+bialka jaj(njlepieij w formie placuszka)+oliwa z oliwek+np orzechy
2)ryz/kasza+chude miesko+wazywa
3)ryz/kasza+chude miesko+wazywa
4)ryz/kasza+chude miesko+wazywa
5)ryz/kasza+chude miesko+wazywa
6)chudy twrog

nie wiem o ktorej trenujesz ale po treningu 15 wegle proste np jakis owoc lub carbo a po 45-60minutach od treningu posilek bialkowo-weglowodanowy