PDA

Zobacz pełną wersję : Brzuch w 1 miesiac



Bull1
20-05-07, 22:34
Witam,
Prosil bym o jakies SPRAWDZONE! cwiczenia na brzuch. Otoz mam 1 miesiac na to bym sobie zrobil "kratke" .Narazie sobie trenuje tak po 100 dziennie rece na klatce.... robie od 4 dni 8min z ABS ale poki co to bardziej boli mnie szyja niz brzuch hehehe:P Pozdrawiam i licze na wiele wypowiedzi

CreativePL
21-05-07, 01:39
kocham to...a co wczesniej sie nie chcialo cwiczyc i teraz jak nadchodzi lato to trzeba miec ladne cialko co?
w miesiac nie wyrzezbisz tego brzucha

Ikar
21-05-07, 06:23
zrob a6w http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=87&start=0 powinno troche ci pomoc chodzn ie wiem czy uda ci sie to zrobic :D

CreativePL
21-05-07, 11:15
po co proponujes zmi a6w skoro nie wiesz nawet ile on wazy, jak jest chydy to nie polecal bym bo bedzie to okropnie wygladac..

Bull1
21-05-07, 16:46
91 rocznik 163 wzr 53 kg wagi

CreativePL
21-05-07, 17:29
<lol> to za a6w to ty sie nawet nie bierz bo nie masz z czego wyrzezbic tego brzucha

(...)
21-05-07, 17:48
i po co Ci ten kaloryfer na brzuchu, jak masz pewnie kłatke płaskę i kiepską resztę, przy a6w tylko starisz masę (jeśli to mozliwe)

[ Dodano: 21-05-2007, 17:52 ]
a i jeszcze jedno, przestańce zaśmiecać to forum ćwiczeniami na brzuch, co drugi temat to "jak mieć ładny brzuch w mięsiąc" jeszcze się nie przemęczając najlepiej

Bull1
21-05-07, 20:36
zdziwil bys sie... am spore sadło:P i dobra klatke

CreativePL
21-05-07, 21:42
jak mozesz miec dobra klate przy 50kg? :| chyba dobrej klatki nie widziales

oSiŁeK_sNd
21-05-07, 23:20
dobra nie bede zakladal nastepnego tematu po prostu sie tu wtrące i zapytam...szczerze to bylem downem i nie robilem brzucha bardzo dlugo...kiedys mialem cegielki ale zaniedbalem to i zalalem sie troszke na brzuchu...to co lepiej robic a6w czy ABS w profilu sa stare dane bo jeszcze nie pomierzylem wszystkiego wiec nie wstawiam po cyklu wiec napisze ze wzrost 180cm 90kg wagi, jak by potrzeba bylo jakies inne dane to pytajcie, moge podac obwod pasa 88cm ale nie wiem czy to wazne...chodzi o to ze mam w tej chwili juz tylko bardzo lekki zarys miesni na brzuchu i to jak napne bo jak nie to lipton na opor hehe co byscie polecili i jakie inne cwiczenia do tego zeby troche ten brzuch ogarnąc, nie koniecznie do wakacji haha i tak bede pracowal wiec nie bedzie czasu za bardzo smigac po plazy

dexter
22-05-07, 00:23
CreativePL dlaczego ma sie nie brac za a6w ?? czy według ciebie to cwiczenie mogą robic tylko ci którzy maja wał sadła na brzuchu ? żeby miec z czego rzezbic? on waży 53kg ale jest niski wiec chudy nie jest - jest szczupły i gwarantuje ci że wazac tyle mozna sobie zrobic fajny brzuch. Co prawda w miesiac sie nie zrobi, ale troche dłużej.Pozdro dla wszystkich z wałkami tłuszczu na brzuchu tylko wy możecie miec kratke :neutral:

CreativePL
22-05-07, 04:49
Jezu..nie wazne jaki był by temat o brzuchu wchoidzicie i piszecie jak te debilie cos w tym stylu

Zrob sobei a6w albo ABS...pozdro, daj soga
czyli wychodzi wasza wiedxza na temat a6w, po 1 on musi juz miec silny brzuch zeby to ukonczyc! po 2 a6w to typowy plan na rzezbe a powiedz mi czy przy wadze 50kg powinno sie rzezbic? z czego on wezmie to? bedzie mial maly brzuch i wygladal jak kaleka, zreszta jak chce to niech to rzezbi powodzenia mikrokratki na brzuchu beda wygladaly jak jakies kostki od domina poniewaz on NIE MA MASY :neutral:

Ikar
22-05-07, 06:32
ale ty creativ pie.rdolisz masakra. Sadzisz ze jak ktos jest chudy to nie moze robic brzucha? Ja sam do grubszych nie naleze i nigdy nie mialem zadnego nadmiaru na brzuchu a go cwicze i wyglada bardzo dobrze a teraz robie abs. i znam spro ludzi chudszych ktore tez cwicza brzuch i tylko to bo na nic innego nie maja czasu i wyglada to dozo lepiej jak by nie cwiczyli wcale

CreativePL
22-05-07, 06:48
jezu Ikar prosze cie masz 19lat i nie umiesz czytac ze zrozumieniem ?? !!, niech robi ten brzuch ale nei a6w ! no kur**

oSiŁeK_sNd
22-05-07, 11:52
a moze ktos sie odniesie do mojego posta wyzej hmmm ?! skoro tacy z was znawcy to pomozcie a nie sie spieracie

Ikar
22-05-07, 13:04
ale nie zauwazyles ze to sezonowiec i chcesz szybko szybko a najszybsze efekty bedzie mial po abs i a6w (nie zdefasonuje mu to brzucha przeciez jak ty pisales jedynie o co sie obawiam ze nie zrobi a6w bo nie przetrwa)

[ Dodano: 22-05-2007, 13:07 ]
oSiŁeK_sNd, lepiej zrob ABS bo a6w moze ci sie nie udac zrobic wiec zacznij od AbS

CreativePL
22-05-07, 14:06
Ikar wiem ze to sezonowiec co najlepsze pomylilem poznej wypowiedz osiolka poniewaz myslalem ze to ciagle Bull1 pisze.

Bull nie dasz rady a6w , zwykle brzyszki na rozne sposopby ci starcza

Osiolek - skoro miales cegielke to zalecam ci a6w, czytam ze masz dobra mase. Tylko jedyne co moze cie dreczyc (jezeli masz ten brzuch troche zalany) to bedziesz go pierw musial zrzycic zdeczka cw. areobowymi albo w trakcie a6w moj kolega nie ma kratki (nie mial bo juz dawno nei cw) ale jak dotkneles jego brzuch to czuc bylo podzial na brzuchu

oSiŁeK_sNd
22-05-07, 17:20
no ja mam dosyc mocny brzuch jesli mozna nazwac te pozostalosci po cwiczeniach z przeszlosci hehe wiec a6w bym ogarnol mysle bez wiekszego problemu chodzi tylko o to zeby go uwidocznic a zalany mam ale tylko w dolnej czesci, zrobily mi sie takie boczki smieszne hehe no i czytalem ze to trzeba aeroby do tego tylko jakie?? napisze ktos jakie lub poda jakas stronke gdzie moglbym sobie obczaic co i jak robic...no i w koncu nie wiem bo jeden z was poleca ABS a drugi A6W :razz:

[ Dodano: 22-05-2007, 17:21 ]
PS. CreativePL ....Osiłek nie Osiołek hahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :grin:

michal2602
22-05-07, 18:28
a6w bym ogarnol mysle bez wiekszego problemu
to ty chyba nie wiesz co mówisz

oSiŁeK_sNd
22-05-07, 18:38
a6w bym ogarnol mysle bez wiekszego problemu
to ty chyba nie wiesz co mówisz

ty za to pewnie wiesz lepiej ode mnie... lol :mrgreen: w kwestii mozliwosci wypowiadaj sie na swoj temat a nie innych ktorych nie znasz osobiscie

michal2602
22-05-07, 18:49
chce cie tylko uświadomić ze to nie jest łatwe ćwiczenie i bez problemu to moze to coleman ogarnie.pzdr

oSiŁeK_sNd
22-05-07, 18:53
nie musisz mnie uswiadamiac, zdaje sobie z tego sprawe...to ze tak napisalem wynika z mojej pewnosci siebie jesli chodzi o wytrwalosc i systematycznosc