PDA

Zobacz pełną wersję : porada...



Rogal
20-05-07, 11:00
Witam
mam taki problem. od 10 roku trenowalem koszykowke przez 5 lat, pozniej 2 lata pchniecie kula gdzie dorobilem sie calkiem spotej masy miesniowej...
po zakonczeniu kariery oczywiscie przytylem i to okolo 8 kilo. jednak spiolem sie w sobie i wrocilem do wagi zblizonej do czasu swietnosci w kuli. jednak problem polega na tym ze ciagle mam brzuch, ktory towarzyszy mi od pocztaku zycia... nawet jak zasuwalem na treningach kosza kilka razy w tygodniu naprawde na maxa....
bardzo chcialbym sie go wreszcie pozbyc... najlpeiej tak do wakacji , chodz jesli nie to fajnie by bylo zobaczyc jakies efekty.... obecnie moja waga stoi w miejscu od dluzszego czasu...
do niegania nie nadaje sie za bardzo bo mam problem z kolanami oraz nadcisnienie (i chyba wlasnie od tego boli mnie baniak jak biegam)
jestem studentem i mam generalnie dosc malo ruchu, raz w tygodniu chodze na basen...
jesli chodzi o jedzenie to mocno sie ograniczyem, pije prawie sama wode, nie jadam w fast-foodach (zdarza mi sie raz w misiacu jesli juz)
co polecacie??
jakies preparaty na spalanie tluszczu?? rower, skakanka?? brzuszki??
Pozdrwiam

(...)
20-05-07, 11:09
basen, rowerek, bo nie obciąża kolan, a jak masz motywacje to polecam a6w na brzuch, ile chcesz kilo zrzucić? bo wydaje mi się że spalacz Ci nie potrzebny

Rogal
20-05-07, 13:44
no obecnie waze 115 a chcialbym dobic do 105 chodz tak na prawde jakbym ciagle wazyl 115 a poprawil by mi sie wyglad to tez bym sie bardzo cieszyl...
czy polecasz jakies konkretne dawkowanie basenu i roweru czy po prostu kilka razy w tygodniu tyle ile czasu sie ma??
szostke weidera robilem ale zmogla mnie mega grypa...ale skoro mowisz to zaczne chyba znow...
lepiej robic rano czy wieczorem??

(...)
20-05-07, 14:00
pora nie ma znaczenia byle regularnie, wysoki jesteś, a co do biegania to każdy ma inmaczej dla jednego 1km to dużo a dla innego 10km, tajk samo z basenem

Rogal
20-05-07, 14:36
co do tej regularnosci to czy starczy np 4 razy w tygodniu?? chodzi mi w sumie roweru i basenu?? bo niestety moje studia nie pozwalaja na zbyt duza aktywnosc...

pw
20-05-07, 15:45
może być 4 ale tu dieta również ma bardzo dużo do powiedzenia

Rogal
20-05-07, 16:19
no jako takiej diety nie stasuje...po prostu ograniczam slodycze, fast foody... cos jeszcze?? moze czegos wiecej powinienem jesc?? oczywiscie poza owocami i warzywami

(...)
20-05-07, 19:44
wiesz jak któs chce to znajdzie czas, mój znajomy jest na 3roku a zapierdala na siłwonię i trenuje box, więc dasz radę, nie umiem powiedzieć czy powinienęs więcej jesć, bo nie wiem ile teraz jesz

Rogal
20-05-07, 21:26
tylko zwroc uwage ze nie studia studiom nie rowne... wiem ze tak mozna ale cza miec mega motywacje, mega psychike i mega mozg...
i tak wielkie dzieki za pomoc...

pw
21-05-07, 13:58
Słodycze ograniczaj również nie jedz ich za dużo

Rogal
21-05-07, 18:10
slodycze naprawde okazjonalnie, teraz sie przerzucam na na chleb razowy... cos jeszcze??

(...)
22-05-07, 09:50
chleb razowy, makaron, ryby, olliwa z oliwek itp.

Rogal
22-05-07, 17:46
tzn mam to jesc czy nie?? bo chleb razowy mi pasuje ale makaron?? raczej bym go zaliczyl do czegos co nalezy unikac...

pw
22-05-07, 20:43
jesc

(...)
22-05-07, 22:56
wymieniłem produkty które powinieneś jeść, a makaron łatwo przysfajalne węgle

Rogal
04-06-07, 16:26
dobra wzialem sie za sibie, mam mobilizacje ze brzuch zgubic, robie a6w...
ale mam jeszcze jedno pytanie
jak sie pozbyc cyckow??

LoLiTa
05-06-07, 20:41
Zginą wraz ze spadkiem tkanki tłuszczowej

Rogal
05-06-07, 22:30
aha...a powiedzx mi jeszcze jak mozesz...jak sie zapisze na silke to jest jakas szanasa na zrzucenie wagi czy tylko poprawie swoj wyglad a waga zostanie ta sama?? wiem ze miesien wiecej wazy niz tluszcz ale moze jest jakas opcja...

Sonny_Black
06-06-07, 09:03
chleb razowy, makaron, ryby, olliwa z oliwek itp.
po tych produktach sie przybiera na masie miesniowej a koles sie chce odchudzic chyba :roll:
po prostu jedz mniej niz zawsze jadles - przyklad: obiad zamiast 3 kotletow zjedz 1, zamiast 5 ziemniakow zjedz 3.
zeby cos osiagnac liczy sie systematycznosc, czyli zawsze jedz mniej a nie np. co 3-4 dzien.

pozdro

LoLiTa
08-06-07, 18:29
Wszystko zalezy od rodzaju ćwiczeń. Sądzę,że razem ze spalaniem tkanki tłuszczowej będziesz tracił wagę, ale następnie możesz przejść na cykl by zwiększyć masę mięśniową etc. jeśli właśnie o to Tobie chodzi.

Rogal
08-06-07, 23:42
no robie 3x16 na maszynach, w sumie okolo 12 roznych cwiczen... staram sie dynamicznie a pozniej 15 min na rowerku az do momentu jak sie pode mna robi kaluza potu...
bedzie cos z tego??
pozniej moze sprobuje troche na mase... ale planuje ten cykl robic od 6 do 8 tyg...

pw
09-06-07, 11:15
spalisz troche i przybędzie mięśnia

Rogal
09-06-07, 12:14
no to super, bo w sumie taki mam zamiar zeby spalic tluszcz i nabrac troche miesnia...
a naklepsze jest to ze mam mega mobilizacje :)

LoLiTa
09-06-07, 15:34
Ja osobiście polecam rower lub bieznię. Na rowerze spędzam ok.1,5 godziny a potem bieg, ok.30 minut. Efekty są. jednak najlepiej ćwiczyć różne partie.
Życzę sukcesów :)

Rogal
09-06-07, 16:48
a czy np do teg jakis fatburner brac czy tez nie??
no az tyle na rowerze siedziec, czy tez na biezni...
jesli po tym co robie teraz spale troche brzucha i troche miecha przybedzie to super...zreszta sama mowisz ze najleoiej wszystkie partie wiec robie wszystkie :)
dzieki...jak bedzie efekt to sie pochwale :)

pw
11-06-07, 15:55
Warto fatburna dokupić ja aktualnei biore karnitynę i mam zamiar kupićTSE a CLA mi sięwczoraj własnie skończyło ;-)

Rogal
16-06-07, 00:27
czy na silke zwykla woda starczy czy tez moze lepiej jakies witaminy tam dozucic albo po pic cos w stylu isostar lub pawerrade...
jak fat burner polecacie?? i czy naprawde cos to da...i kiedy bedzie najlepszy efekt??