PDA

Zobacz pełną wersję : Testosteron



Colorek
18-05-07, 22:12
Panuje przekonanie, że u chłopaków w okresie dojrzewania jest go najwięcej.
No ale właśnie.
Mam 17 lat. Na zeszłych wakacjach wprowadziłem sobie dietę niskowęglowodanową i gdy ją zakończyłem, to zauważyłem, że w niektórych miejscach ubyło mi owłosienie:(
Z tego powodu jestem niepocieszony. Zawsze miałem bujne owłosienie, gdy byłem gruby, a teraz zwyczajnie mam ledwo co jak jestem chudy.
Czy dieta niskowęglowodanowa rzeczywiście daje takie rezultaty i jak ten cały niedobór zlikwidować?

lovelas69
18-05-07, 22:13
jesli chodzi Ci o owlosienie pe*nisa to chyba lepiej ze masz mniej laski nie lubia takich krzakow :-) i ogol sobie jajka :-) estetyczniej wyglada hehehe buehe :-P

Colorek
18-05-07, 22:23
Ej no man:D:D:D<lol>
Co Ty, tam to akurat wszystko w porządku:P ja mówię o innych częściach ciała:D

[ Dodano: 18-05-2007, 21:26 ]
Nie wiem jak wy, ale ja czytałem w dodatku :"Zdrowie" do Gazety Wyborczej, że dieta niskowęglowodanowa jest szkodliwa dla organizmu.
Ona egzystuje coś jak tasiemiec: wyłania wszelakie wartości odżywcze, która nadają organizmowi energię i zostawia nas z wielkim, pustym zerem.
Także po takiej diecie istnieje bardzo duże ryzyko, że testosteron spadnie.
Ale co robić w takim przypadku?

waichwaich
25-05-07, 17:33
tribulus se kup jesli chcesz podniesc swoj poziom testosteronu ale nie polecam w mlodym wieku :P a co do tych weglowodanow to jak wiemy zeby wszystko bylo ok musimy odzywiac sie tak zeby nam nic nie brakowalo sa normy ktorych nie mozna przekroczyc ;)

pey
25-05-07, 19:23
u niektórych osób przy ubogiej diecie mogą czasem występować jakieś zmiany. Piszesz że jak byłeś gruby to wszystko było ok. Porównaj sobie może jak wtedy się odżywiałeś i do czego przyzwyczaiłeś swój organizm. Tribusteron w Twoim wieku nie będzie dobrym wyjściem, bo tak do końca nie wiadomo czym to jest spowodowane. Tribusteron powoduje porost włosów w niechcianych miejscach a nie uzupełnia braków. Proponuje jakoś wzbogacić diete i poczekac na efekt.

lovelas69
26-05-07, 01:38
hmm mialem kuracje 2 miesieczna na tribulusie i nie zauwazylem zadnego przybywajacego owlosienia ;-) wiec sa pewne odstepstwa od reguly ;-)

pey
27-05-07, 15:32
bo kazdy organizm inaczej reaguje na testosteron!

LoLiTa
28-05-07, 17:33
jesli chodzi Ci o owlosienie pe*nisa to chyba lepiej ze masz mniej laski nie lubia takich krzakow i ogol sobie jajka buahaha no nie mogę :D Masz mistrza :D