PDA

Zobacz pełną wersję : POMOCY!!!



bigsmith18
17-05-07, 08:11
Witajcie! Mam maly problem! Od poniedzialku zaczynam jesc metke, 100tabletek ! do tego dokupilem koenzym-q10 2xdziennie , cynk raz dziennie, sylimarol raz dziennie i aspargin dwa razy dziennie. Pytalem o nolwadex ale jest on na recepte i jak go zdobyc? kolega pisal w swoim temacie ze jest on na odblok czy to prawda? myslalem ze chroni przed ginekomastia...... mam taki glupi problem,wiem ze to was teraz bedzie irytowalo, bo sklada sie tak ze dziewczyna ma osimnastke w polowie mojego cyklu no i co bedzie jak 3 godziny przed zjem w domu kolacje i polkne ostatnia tabletke i na imprezie cos wypije (alkohol)! kulku kumpli juz tak robilo i mowilo ze moze mi troche odwalac na glowe ale nic sie nie stanie! Prosze o wasze opinie !! i nie piszcie o krytyce,ze biore koks w tym wieku,staz itp !!

[ Dodano: 17-05-2007, 07:11 ]
jesazcze jedno czy moge brac mte i biegac rano :>?? Pozdro

vold
17-05-07, 08:20
nolwadex ale jest on na recepte i jak go zdobyc? kolega pisal w swoim temacie ze jest on na odblok czy to prawda? myslalem ze chroni przed ginekomastia...... tak jest na ginekomastie ale też pomaga w odbloku, ale jako sam na odblokowanie nie jest za dobry najlepiej clomid i do tego ewentualnie nolwaxex.

Przy sterydach lepiej nie pić .

bigsmith18
17-05-07, 08:36
a niewiesz jak go zdobyc? bo wczoraj bylem wszystkie leki kupic ale nolwa na recepte :mad: jak z tymi biegami no i powiedz cos wiecej na temat alkoholu! moze ktos ma jakies doswiadczenie na ten temat?? Pozdro

polo
17-05-07, 10:15
nie zaleca pić sie przy koksach, ale ja sie ochlałem pod konicec cyklu i nic mi nie było

tomaszewiak
17-05-07, 13:22
lepiej niepic

kieras
17-05-07, 14:21
Ogolnie lepiej nie pić bo wątroba dostaje od tych różnych metabolitów przemiany.
Ja na cyklu 200 metki i inne specyfiki wypiłem ze 2 razy ale małe kontrolowane ilości bo po co inwestować kase zdrowie a później to przepić.
100 metki to jest bardzo mała ilośc raczej nie zrobisz na tym nic dużego.Dorzuć teścia albo omke:P
clomid tak jak napisali wczesniej starczy albo poprostyu jakis mocny tribullus.pzdr

bigsmith18
17-05-07, 16:33
Dlaczego myslisz ze po 100 metki nic nie zrobie? to jest pierwszy cykl! co tego walne konkretna diete!! jak bralem pierwszy raz w zyciu kreatyne (mono) to mi lapka 4cm spuchla przy dobrej diecie! teraz mam 38 i mam nadzieje ze na tej mecie spokojnie do 41 dojde !! co z biegami? Pozdro!!

[ Dodano: 17-05-2007, 15:52 ]
Czy do tej mety moge dorzucic jszcze 100 wina? Pamietajcie ze to moj pierwszy xcykl i niechce przecholowac!! mam jeszcze takie glupie pytanko, ile tak przecietnie kosztuje setka tego wina? EAP chyba ze jest cos lepszego to tez dajcie firme i cenke!! Pozdro

kieras
17-05-07, 21:03
Nie ma szand zebys do 41 doszedł.Meta wcale nie jest mocnym koksem,a sam to już wogole.Jesli winko dorzucisz to bez sensu bo meta jest na mase a wino na rzeźbe więc taki remix nie ma sensu.Albo typowo na mase jedziesz albo na rzeźbe.Co do cennika nie wiem bo mnie to nie interesuje,no chyba ze zakupuje:P

tomaszewiak
17-05-07, 22:31
Jeszcze jeden taki post i ostrzeżenie :twisted:

vold :wink:

brodawid
18-05-07, 12:44
kieras, mylisz sie metanabol to mocno masujacy koks

Ja na swoim pierwszym cyklu na mecie zrobiłem 9 kg. -wszystko zależy od diety i uwarunkwan organizmu :grin:

wolak
18-05-07, 18:16
Nie ma szand zebys do 41 doszedł.Meta wcale nie jest mocnym koksem,a sam to już wogole.Jesli winko dorzucisz to bez sensu bo meta jest na mase a wino na rzeźbe więc taki remix nie ma sensu.Albo typowo na mase jedziesz albo na rzeźbe.Co do cennika nie wiem bo mnie to nie interesuje,no chyba ze zakupuje:P


:mrgreen: ała

bigsmith18
21-05-07, 12:31
ała
Nie kapuje ! Czyli da rade dojsc? Zreszta zobaczymy ! dzisiaj lyklem rano pierwszego tapsa i szykuje sie do drugiego! ;] kupilem jdnak roska bo byl jakis proble z naposimem! co o tym myslicie?

tomaszewiak
21-05-07, 15:18
ruski scan jest dobry

brodawid
21-05-07, 15:42
Mnie akurat jedynie własnie po ruskiej mecie strasznie wysypało -wiec za dobrego zdania o niej nie mam :razz:

wolak
21-05-07, 18:29
Chodzilo o niby bezsensowne dodawanie winka...