PDA

Zobacz pełną wersję : Powracam do treningów !!!



lucko89
16-05-07, 17:32
Od poniedziałku zamierzam wrócici do treningów na siłce bo miałem przerwe spowodowaną kontuzją(skręcona kostka) mialem 3,5 tygodnie noge w gipsie to znaczy jeszcze mam ale jutro mi sciagna <lol> i chce wrocici do silki cwiczylem 2 miesiace i teraz zamierzam znowu ostro jechac i mam 3 pytanka:
1.Mam zamiar 1 tydzien cwiczyc normalnie bez treningu tak cwiczyc na wszystkie partie,czy to dobry pomysl?
2.Póżniej zaczne jakis trening jeszcze nie wiem jaki ale chodzi mi co byscie polecili na spalenie tkanki tluszczowej(bo ogolnie to nawet spox tylko troche z brzuszka) i zeby w miare szybko mi siła podskoczyla.
3.Zamierzam tez trening(4 razy w tygodniu silka) łączyc z bieganiem,jazda na roweze(to kazdy dzien) czy to dobry pomysl???czy lepiej przez jakis miesiac moze tylko biegac bez siki zeby spalkic brzuszek???

za udzielone odp. z gory dzieki

CreativePL
17-05-07, 01:14
lucko89, mysle ze tyg ogonorozwojowka bedzie ok

2. niestety nie ma treningu na zrzucenie "brzuszka" polaczonego z tereningiem razem na sile

3. Mysle ze silka + cw areobowe na spalenie tkanti tluszczowej sa jak najbardzej na miejscu i powinno je sie laczyc

AdRiAn
19-05-07, 22:45
zacznij lekko powiedzmy po 4-5 serii na partie, w nastepnym tygodniu zwieksz o 2-3 serie, a w kolejnym juz mozesz cwiczyc normalnie.