PDA

Zobacz pełną wersję : kreta z vitala czy nitrobolon II ??



Mates842
16-05-07, 17:29
WItam...mam pytanko za jakis tydzien chce zaczac brac...jakies suplementy...i zastanawiam sie po czym beda lepsze efekty po nitrobolonie II czy po krecie z vitala...?? Moze poradzice...
chodzi mi zarowno o sile jak i o mase...prosze piszcie rozsadnie...

Ikar
16-05-07, 18:01
nitro radze wziasc po okolo 4 cyklach na mono czyli mozesz kupic sobie narazie vitala zielonego o ile masz diete :D

tomala999
16-05-07, 18:04
na nitro za wczesnie :) kreta z vitala bedzie lepiej choc ja bym sie jeszcze wstrzymal

Punisher
16-05-07, 18:54
Na nitro2 bedziesz mial takie same efekty jak na mono a zaplacisz jak za 2 cykle mono i jeszcze sobie zamkniesz dalsza droge do supli. Jedź na mono z 3 razy! Jw.

Mates842
17-05-07, 23:23
ale slyszalem ze nitro jest o wiele lepsze...wole zaplacic wiecej i do wakacji zajebiscie wygladac...llepsza pompa po nitro i duzo wiecej sily...moim zdaniem wiec chyba lepiej nitro co???

gangster
18-05-07, 11:32
Zacznij od monohydratu

Punisher
18-05-07, 14:05
ale slyszalem ze nitro jest o wiele lepsze...wole zaplacic wiecej i do wakacji zajebiscie wygladac...llepsza pompa po nitro i duzo wiecej sily...moim zdaniem wiec chyba lepiej nitro co???
Nie.
Faktycznie będzie większa pompa. CO do siły to nie da się zmierzyć, ale przyrosty będą podobne.
Slyszales ze nitro jest o wiele lepsze?Tak, ale zależy dla kogo. Dla kogoś kto jechał sporo cykli na kreatynach nitrobolon2 moze być rozwiązaniem, bo organizm jeszcze nie przyjmowal stackow. Mozna z tego wywnioskować, ze to czego jeszcze nie przyjmowalismy zadziala na nas tak samo(podobnie), nie zaleznie czy to stack czy mono.

Mates842
18-05-07, 23:13
a co ewentualnie dokupic do tej krety...??

gangster
19-05-07, 11:07
kreatyna + gainer np mass xxl.

kocur
10-07-07, 21:25
ja mam takie pyanie.moze po 4 tygodniowym cyklu krety mono zastosowac zaraz poniej nitroII i oczywiscie do tego cały czas Mass XXL

vlk
10-07-07, 21:33
kreatyna + gainer np mass xxl.


+ tauryna :)

ks
10-07-07, 21:33
ale slyszalem ze nitro jest o wiele lepsze...wole zaplacic wiecej i do wakacji zajebiscie wygladac...llepsza pompa po nitro i duzo wiecej sily...moim zdaniem wiec chyba lepiej nitro co???

po tym komencie stwierdzam ze on dopiero zaczyna cwiczyc ... wiec ja ci radze ................. nic .........albo gainer a nie kreta!!

kocur
10-07-07, 21:52
odpowiedzcie mi napytanie!!zgóry dziekuje

bob3k
14-07-07, 10:40
Ja polecam na 1 cykl to co ja bralem bo jestem z tego zadowolony

kreta mega caps 1250
taurynka
i mass xxl

Widac efekty ale do tego potrzeban jest dieta i przedewszystkim solidny trening

rafalkomando
14-07-07, 11:46
oczywiscie dieta i trening to podstawa bez tego ani rusz , po za tym mega caps kreatynka jest dobra na pierwszy cykl tak samo jak zielona z vitalmaxa do tego oczywiscie polecam taurynke niski koszt a odgrywa swoja role znacznie, dzieki czemu kreatyna jest lepeij wchłaniana przez organizm, do teog jeszce tak jak kolega mass xxl by sie zdal jako uzupełnienie diety

Cielu7
14-07-07, 11:56
a ja ci radze dzieciaku ze labo cwiczysz albo nie nie ma tak ze do wakacji. Wes sobie uluz diete pocwicz i dopiero pytaj o jakies suple a jak chcesz zobaczyc efekty to chyba mowisz o przyszlych wakacjach bo dopiero wtedy je zobaczysz

rafalkomando
14-07-07, 12:07
no efektow napewno szybko nie bedzie, kulturystyka to dział dla wytrwałych , na to potrzeba czasu i poswiecenia, wiec radze trening, dieta ,nabierz troche wiedzy i wtedy mysl o suplach

bob3k
14-07-07, 12:31
Poszukaj sobie diet na necie jest ich sporo... sam zagadaj do mnie to Ci moge dac pare bo mam. Dieta trening a dopiero jako 2 plan suple, bo inaczej masa roboty psu w dupe;p