PDA

Zobacz pełną wersję : rozpietki?



djtris
16-05-07, 12:47
co sadzicie o rozpietkach ja slyszalem ze nie powinno sie ich robic ;/ a jakie jest wasze zdanie i dlaczego tak uwazacie z gory dziekuje :)

m@bi
16-05-07, 14:25
heh od kogo to słyszałes :D?? Rozpietki fajnie dziela cyca :0 Wiec trza robic :) i dobrze dopasowac obciazenie aby skup sie na dobrej technice

Ikar
16-05-07, 15:37
o to chyba masz bledne informacje. Ja robie i jestem zadowolony :)

(...)
16-05-07, 16:16
rozpiętki to bardzo ważne ćwiczenie http://www.youtube.com/watch?v=_ITpVJ5ZaIA&eurl= tu masz poprawne ich wykonywanie, rozpiętki ładnie oddzielają klatke więc są potrzebne!

Urban17
16-05-07, 17:53
Gdzie ty takich rzeczy sie dowiadujesz xD ... Rozpietki to jedno z podstawowych cwiczen na klatke ;>. Moze zle uslyszales ;p

bocion
16-05-07, 21:07
Po co by w ogole bylo to cwiczeie gdyby go nie mozna bylo robic, he?
Zawsze robilem rozpietki na treningu klaty.Ladnie pompuja

tomala999
16-05-07, 21:19
Rozpietki podstawa, ja robie na plaskiej i na skosnej ;) Lepiej sie nie sluchaj zrodla tej informacji bo chyba ma niewielka wiedze;p A jesli juz tak sadzi to popros go o jakis argument, chetnie sie dowiem dlaczego ... ;p

Spali
18-05-07, 18:30
mi tez kiedys jak zaczynalem cwiczyc to ktos mi wcisnal takie bajki zeby rozpietek nie robic bo to nie ma sesu jak sie zaczyna ale szybko naszczescie przestalem sie stosowac do tych rad i robie rozpietki bardzo dobre cwiczenie