PDA

Zobacz pełną wersję : Mega porownanie



areneusz
15-05-07, 20:26
Tak wygladalem 2 grudnia http://img176.imageshack.us/my.php?image=21236783qx2.jpg , a tak wygladam teraz http://img409.imageshack.us/my.php?image=jajpegqj8.png , w sumie to cwicze okolo pol roku biceps 29/37 klata 89/102 z odzywek to bralem kilka razy mass xxl i to wszystko

Wodzek
15-05-07, 20:30
No teraz fotki okey, widac ze troche masy zlapales :D:D cwicz dalej a bedzie git

Ikar
15-05-07, 21:10
woooow ale roznaca

(...)
15-05-07, 21:18
brawo, jak tylko na geinerze to pięknie

m@bi
15-05-07, 21:30
heh pokaz zdjecie bez koszulki :) Byczq :asd

[ Dodano: 15-05-2007, 21:31 ]
nom ale roznica wielka :P

[ Dodano: 15-05-2007, 21:32 ]
a i z ta łapa to przesadzasz asd :D aby w poł roku poszlo 8cm :D i na zdjeciu to na tyle nie wyglada :)

Wodzek
15-05-07, 21:38
Nom, pokaż zdjecie bez koszulki, bo duzo masy przybrales i ciekawe jak z brzuszkiem ;]

areneusz
15-05-07, 22:02
Co do łapy to nie sciemniam, jest okolo 36,5-37

adrian5810
15-05-07, 22:06
jaka roznica w kg przez te pare miesiecy ?

lovelas69
15-05-07, 22:11
hmmm nie wiem drugie zdjecie okej jak na ten wiek choc taka pucka z Ciebie i malo miesni wiecej fatu a poza tym w koszulce... ale to pierwsze zdjecie to jest smiech na sali... jesli mowisz prawde to gratuluje przybrania znacznej masy... :twisted:

areneusz
15-05-07, 22:13
jaka roznica w kg przez te pare miesiecy Okolo 13 kg, sugerujecie jakis trening na rzeźbe w lato???

Kakashi
15-05-07, 22:18
areneusz, wyglada to jakbys dał fotke twojego starszego brata:P no albo młodszego:P serio róznica jest piorunujaca:D jak na prawie pół roku to bardzo ładnie:D oby tak dalej:D

Dexter1900
15-05-07, 22:29
Lol za H**a nie uwierze ze tam jest 37... max 35 :razz:
I na dodatek ile fatu :sad:

Kakashi
15-05-07, 22:34
Dexter1900, a wcale nie!! tutaj sie akurat zgodze bo z takimi niewyrzeźbinymi łapami to róznie bywa i to tak wyglada...ina sprawa jak ktos chudy pisze ze ma 39:P a widac max 34-35 cm...tez juz tacy tu byli :|:P

oSiŁeK_sNd
15-05-07, 22:34
hehe no wlasnie daj fotke bez koszulki bo tak to ciezko porownac...masy nabrales, ok gratulujemy ale czy miesni nabrales bo styć sie to zaden problem na gainerach szczegolnie jak sie ich je duzo a skoro mowisz ze tylko pol roku to musiales ich duzo zjesc.I ktos juz wczesniej watpil w twoje 37cm w lapie i sie do tego dolaczam bo nie wyglada, sam mam 37 no chyba ze teraz uroslo po cyklu ale nie mierzylem ale wygladalo to lepiej u mnie, oczywiscie moge sie mylic.Poza tym napisales pozniej ze noo 36,5-37 to sie zdecyduj?!zalezy kiedy mierzysz i kiedy byla robiona fotka czy przed treningiem czy na pompce po tyraniu bo jak zmierzyles po tyrce a fotka jest bez pompki to nie dziwne ze ktos watpi w 37cm...ale ogolnie to jak dla mnie super sie rozrosles...byles straszny suchar a teraz juz jakos wygladasz :) nie to co nasz byly forumowy suchar duszek co byl sucharem i cwiczyl na suchara :mrgreen: nawet jak nabrales fatu to sie nie wstydz pokazac, ja wychodze z zalozenia ze nawet jak nabiore to przynajmniej bede mial co zrzucac i z czego sie rzezbic. pozdro

[ Dodano: 15-05-2007, 22:35 ]
tak sie jeszcze przyjzalem i chyba jednak po treningu byla ta fotka robiona...bo zapocona koszulka...no chyba ze sie oplules :razz:

areneusz
15-05-07, 22:35
Lol za H**a nie uwierze ze tam jest 37... max 35
I na dodatek ile fatu Mozesz nie wierzyc ale przy takim facie jaki mam to jest okolo 36,5-37 jak bym sie podrzezbil to by bylo z 35

m@bi
15-05-07, 22:50
tak sie jeszcze przyjzalem i chyba jednak po treningu byla ta fotka robiona...bo zapocona koszulka...no chyba ze sie oplules :razz:



o buhahahaa :D mało nie spadłem z krzesła ales doje bał text :D gZ ziomal :)

oSiŁeK_sNd
15-05-07, 23:04
hehe ale to w zartach zeby nie bylo ze cos mam do chlopaka haha pozdrówki

Robalo
15-05-07, 23:11
No nieźle teraz jakaś redukcja i myślę że mogło by coś z tego być sam nabieram masy masa nawet idzie ale najgorzej z brzuchem bo miałem dobry ale teraz chujowo.

lovelas69
15-05-07, 23:48
osilek rozj*ebales mnie tym tekstem buehehhe o masakra !!! :-D
Wszystko fajnie kolego... z tymi wymiarami nie wiem zdjecie zdjeciu nierowne- kazdy jakby przylozyl centymetr nie bylo by wtedy takich spekulacji... a tak przy okazji ja w wieku 14 lat nie cwiczylbym jeszcze na silce... troszke za mlody jestes (choc juz stajesz sie powoli dorosly bo widze rabarbar pod pachami pojawil sie na 1 zdjeciu :twisted: ) i mozesz nabawic sie roznych wad w budowie przy nieodpowiednich cwiczeniach... no ale nic nie pluj wiecej na koszulke i POWODZENIA !!! :twisted:

CreativePL
16-05-07, 00:22
jest jeszcze troche czasu wiec to wyrzezb i bzedzie G :!:

FANATOR:)
16-05-07, 00:26
areneusz wyglądasz troszkę jak gumiś:/ opitol tego szopa z bani i bobra z pod pachy, to nabierzesz zdeczka estetycznego wyglądu.

Zalecenia:

Pożądny trening, tehcniczny, zmiana obciążenia na mniejsze, troszke więcej powtórzeń niż w dotychczasowych seriach(conajmniej o 2,4 razy w każdej, zależy od rodzaju ćwiczeń)
Minimalizacja tłuszczy w diecie bo wyglądasz strasznie spaślakowato
(nie mjemy delmy, słodyczy i innych dupereli bezwartościowych dla życia)

Kupujesz sobie pełnowartościowe białeczko(conajmniej z ostrowi jak nie lepsze)
jakieś carbo abyś mógł dozować węglowodany, dietka na ryżach kaszkach i jajeczkach. Koniec z dożeraniem(jesz nie póżniej jak o 19 kolacje)!! Na kolacje 200gram twarożku ze szypiorekim:P(chleb pełnożiarnisty lub gracham)
2 szklanki melczka chudego z rana i w południe
Gotowana marchew, i inne ważywka, pierś z kurczaka 300g co drugi dzień.

Plus centrum dla wzbogacenia o mikroelementy i witaminki

Bieg(5km) lub jazda na rowerze(15,18) 3x w tygodniu.

Basen dla ogólnego rozwoju sylwetki(pływanie to najzdrowszy sport ze wszystkich)
(najlepiej od razu karnecik)

skakanka codziennie na czczo.
to by było na bieżące potrzeby.

jack
16-05-07, 16:45
looooool to sa dwie rozne osoby na tych zdjeciach

ubermas
16-05-07, 16:55
Wogole sie nie zgadzam z tym co pisze FANTOR. To ma byc dieta dla niego?? Bo serio chlopie nie czaje twoich wypocin... Moja rada. Trzymaj diete na poziomie 0, tzn spozywaj tyle kalorii ile jest ci potrzeba, nie rob narazie masy. Zrob sobie trening silowy zeby zbic te miesnie, przypuszczam, teraz nie sa zbyt twarde. Dopiero potem zrob trening "wytrzymalosciowo-rzezbiacy" czyli okolo 25 powtorzen w pierwszje serii, z przerwami po 1 minuta. Naprawde jak czytam te opinie o ogarniczneiu wegli, ostrym bieganiu itp to smiac i plakac mi sie chce na przemian. Nie jestes zalany zeby sie ostro odchudzac!! I biegaj, naprawde wtedy poprawia sie sylwetka... To tyle. Pozdro

areneusz
16-05-07, 17:26
Dzieki wszystkim za komentarze, w czerwcu bede robil trening na rzeźbe zobaczymy jak to pojdzie, no i jeszcze wkleje fotke nog http://img232.imageshack.us/my.php?image=nogiyr8.png , http://img403.imageshack.us/my.php?image=image001qk9.jpg

m@bi
16-05-07, 20:13
zdjecia nog sa boskie gZ :asd :D

areneusz
16-05-07, 21:41
Ale serio czy sie nabijasz ze mnie?

Dagome
16-05-07, 21:52
cożeś Ty brał?? że z patyczaka zrobiłeś się niezłym Miśkiem... Szczerze? to teraz jesteś nie przypakowany a tłusty!

areneusz
16-05-07, 22:05
No wiem ze tlusto, szczerze to nogi mam genetycznie takie duże. Co do pytania na temat co bralem hmmmm... duzo jadlem nawet bardzo duzo... bron boze nie bralem koksu, troche tych odzywek mass xxl i to wszystko, teraz sie porzadnie zabiore za rzeźbe

Dagome
16-05-07, 22:07
no raczej.... ja się nawet zabrałem zamierzam zrobić brzuch... zresztą każdy jak widzę woli wyglądać inaczej... jeden chce być wielki drugi silny trzeci wyrzeźbiony czwarty znowu chce na ławice wymiatać... Ja chce wszystko na raz :)

lukemaster
16-05-07, 22:14
a jakie masz osiągi?? czy aby siłą byłą równomierna z wielkoscią tego bica;)bo mi to wtgląda na niezłego oblanca..

areneusz
16-05-07, 22:22
No na klate biore malo 85 kg ale jak zaczynalem to podnosilem 35 kg

lukemaster
16-05-07, 22:27
a jaka waga??

Pawell0712
16-05-07, 22:53
No przez ten czas masy nabrałeś ale popieram Fanatora i się tak nie rozpedzaj bo póxniej ciężko ten tłuszcz zrzucić :roll: -wiem po sobie. :sad:

wara
16-05-07, 23:34
widac ze sie zmieniles mimo ze sie otlusciles nie szkodzi wazne ze zaczoles cos robic isc w dobrym kierunku a nie siedziec na dupie i ciagle mowic jaki to ja jestem chudy jaki slaby i tu masz u mnie plusa
co do 37 to hmm chyba musze sobie lape sam zmierzyc...
pozdr

jack
17-05-07, 15:51
na klate 85 wez idz czlowieku do piaskownicy po za tym to sa foty dwoch roznych osob

PuaPAj
17-05-07, 15:54
Pierwsza fota to istne Aushwiz :roll: Troche dziwne ze bedac takim sucharem ektomorfikiem tyle masy poszlo ci w tluszcz... Zwykle takim jak ty ciezko sie odklada. No ale przez te niespelna pol roku postarzales sie z wygladu o ładne 2 lata :mrgreen: Co do sylwetki to tak jak inni pisali zdejmij koszulke to ocenimy

areneusz
17-05-07, 17:00
po za tym to sa foty dwoch roznych osob denerwują mnie takie komentarze jak mam udowodnic ze ja to ja? Zreszta chyba nie musze

Kakashi
17-05-07, 21:55
jack napisał/a:
po za tym to sa foty dwoch roznych osob
denerwują mnie takie komentarze jak mam udowodnic ze ja to ja? Zreszta chyba nie musze

nie martw sie:D ludzie sa zazdrosni o fajne efekty:D gdzyby tylko nie tyle tłuszczu...:D pozdro;D

bartek145
18-05-07, 10:34
Efekt prawie jak AXE:P ale tak na serio to fajnie Ci poszlo tylko ja nigdy bym nie chcial zeby mnie tak zalalo byles taki chudy to mogles mase zrobic ale czystym miesniem a Ciebie zalalo strasznie:/ niepodoba mi sie..
Pozdro

areneusz
18-05-07, 13:23
Postaram sie schudnac do wakacji

waichwaich
23-05-07, 19:44
jaka roznica w kg przez te pare miesiecy Okolo 13 kg, sugerujecie jakis trening na rzeźbe w lato???

mam pytanie co ty chcesz rzezbic po 6 miechach cwiczen i po wymiarach 37 w o gale i 102 w klatce ja mam juz 6 lat za soba a rzezbe planuje dopiero na nastepne wakacje :) teraz tylko troszke tluszczu zrzuce ale to norma na lato bo zawsze chudne te jakies 4 kg . Co do zdjec to tak jak juz ktos napisal w tym temacie ze pierwsze zdjecie to porazka zgadzam sie z nim :) ale co z tego ja tez tak wygladalem mialem 50 kg masy ciala teraz mam o 40 wiecej :P oby tak dalej a bedzie git a i z ta rzezba zaczekaj troszeczke az podrosniesz :) pozdro

lukemaster
23-05-07, 20:23
jakbys spalił ten tłuszcz to bys miał w łapie 33...a cisniesz tyle na klate bo masz duzą mase

Bartez
25-05-07, 15:27
Jest okej lepiej,lepiej niż wcześniej, co do Twojej łapy :cool: to sie nie zgodze pozdrawiam.

PS: Obserwując Twoje posty zauważyłem że krytykujesz ludzi którzy mają 100 razy lepsze wyniki na siłowni od Ciebie.
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=4039 np odnośnie tego tematu i nie tylko . Wiec ziomus to że dodajesz sobie 3-2 cm do łapy to nie znaczy że jesteś wielkim znawcą

areneusz
26-05-07, 21:59
Wiec ziomus to że dodajesz sobie 3-2 cm do łapy to nie znaczy że jesteś wielkim znawcą Wystawilem fotki po to zeby je ocenic a nie spekulować na temat ile mam cm w bicepsie, twoje komentarze swiadcza o tym ze sam tyle nie masz

oSiŁeK_sNd
27-05-07, 00:02
nie bijcie sie dziewczyny...

Kakashi
27-05-07, 00:44
dobra koniec bo sie syf zaczyna robic