PDA

Zobacz pełną wersję : Propozycja



Sterydek
19-04-06, 15:01
Sorka, ze sie czepiam, ale wydaje mi sie ze punkty "POMOGL" powinny byc rozdawane tylko w dzialach takich jak: trening, dieta, suplementacja, doping i powinnien je muc rozdawac jedynie zalozyciel tematu...

marcinczwa
19-04-06, 15:06
Sterydek, niedługo nad tym pomyslimy
co to do tego aby rozdawał je tylko autor to bez senu, bo jak ktos załozy ciekawy post, to nikt mu nie bedzie mogł dać punktu

Sterydek
19-04-06, 15:08
No zgadza sie, ale wiesz... ile jest takich typkow ktorzy stworza sobie specjalnie drugie konto, aby dac swojemu kontu punkt "POMOGL" bo wiesz jacy sa NIEKTORZY ludzie...

marcinczwa
19-04-06, 15:11
Sterydek, jezeli ktos chce robic przekręty to i tak bedzie je robił bez względu na to czy tylko autor bedzie mogł dawac czy nie

pakernia.pl
19-04-06, 15:50
qrcze... a komu ja pomogłem, że dostałem punkt??? :oops:

fishe
19-04-06, 18:59
zobacz na swoje posty i te posty ktore sie podswietlaja to sa te za ktore dostales punkt :wink:

Sterydek
19-04-06, 19:02
Ale i tak nie pisze od kogo dostal :P

MADOX
19-04-06, 19:55
faktycznie to jest troche niedopracowane ale mysle ze niedlugo sie to zmieni foru caly czas sie zakresla wybija wiec bedzie dobrze

fishe
19-04-06, 21:42
Ale i tak nie pisze od kogo dostal
a najgorsze ze chyba nie ma takiego dobrego moda i nic nie zdzialamy

MADOX
19-04-06, 22:37
dlaczego tak uwazasz prosilismy o pare spraw aby bylo zrobinonei zostaly zrobione w obiecanym terminie jesli bysmy poprosili oto to mysle ze dalo by sie zrobic

fishe
20-04-06, 18:52
pare spraw aby bylo zrobinonei zostaly zrobione w obiecanym terminie jesli bysmy poprosili oto to mysle ze dalo by sie zrobic
o co ci chodzi mi chodzilo o to ze nie ma takiego moda do forum PHPbb takiego dobrego co bysmy potrzebowali

MADOX
20-04-06, 23:31
fishe, ajak dobrego bysmy potrzebowali

fishe
21-04-06, 14:20
MADOX, tak dobrego zeby nie dalo sie robic przekretow tak jak teraz rejetrojesz sie z nowego usera i juz nabijasz punkty i dlatego mowie ze nie ma takiego dopracowanego moda

MADOX
21-04-06, 23:02
no faktycznie tu masz racje zgadzam sie z toba

Raskus
23-04-06, 15:39
Sprawa pomógł jest torche dziwna :grin: mysle żeni e powinien rozdawać tylko autor tematu pomógł bo jesli autor zamiast pytanie i prosbe o rozwiaznie czegos napisze artykuł jak juz cos rozwiazywac to komu on da w takim przypadku "pom ógł", za co? Mozliwe ze za uzupelnienei tematu ale malo mozliwe. Powinno zostac jak jest, tylko sie trzymać zasad. To świat wirtualny, nie toczy się wojna o chuj wie co, wogóle się walka nie toczy, pomógł oznacza jaką masz wiedze, chęci do pomocy innym ludziom. Trzeba to zrozumieć. Ja nagradzam zap race tych co napsizą coś ciekawego i się wysilą do tego nawet jesli nei chodzi o Mnie.