PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwna sprawa;/



Dyfel997
13-05-07, 20:43
Witam mam 17 lat 83kg wagi wzrost 183cm. Mam głupią sprawę. Brałem cykl na gainerze z Ultimate Muscle Juice 4,5kg który polecam do tego stack kreatynowy "storm" i odziwo piszą ze storm daje siły dużo mi dał ale masy 1,5cm w bicepsie! ale siły Może 2kg Więcej na pewno nie !! Jestem ciekaw dlaczego mi wogule nic niedało;/ a przedtem brałem monohdydraty, creaster, i cell pump 450g który mi dał 6kg na klatę i tyle samo masy co storm! Storma-Dawkowałem go tak jak pisali i nic nie poczułem;/ zero pompy niczego, wiec zwiększyłem dawkę i to samo nic wogólę;/ to co może być grane;/ chce spróbować za 2 miesiące następny cykl ale nie wiem czy jak wezmę jakiegoś stacka czy mi coś da ;/ chciałem wypróbować Creavolution 450g i Knoc Kouta 500g ale sie obawiam;/ a co w myślicie??

nowin
13-05-07, 20:54
to wszystko zależy od organizmu, często czyta się opinie że na jednego odżywka X działa świetnie a inny nie poczuł nic mimo że zjadł 2 puchy. druga sprawa to że nie zawsze osoby które biorą odżywki trzymają diete wiec wtedy efekt musi być mierny . jeśli dobrze na ciebie działał monohydrat mogłeś zrobić cykl na nim jeszcze raz. jeśli chodzi o bardziej zaawansowaną kreatynę to polecam Ci cell pump z biogenix'a brałeś jąwiec wiesz że to dobra odżywka. kup dużą puche i do tego monohydrat, a to że że stack na ciebie nie zadziała (chociaż 1,5 w łapie to naprawde bardzo dobry wynik) nie znaczy nic, poprosu zrób sobie trochę przerwy i spróbuj coś innego.
pozdrawiam

Prezydent_1c
13-05-07, 22:33
Może być to spowodowane (a raczej napewno jest) albo brakiem diety albo złym odpoczynkiem (zbyt krótki sen) albo zbyt szybko wziąłeś się za Storma nie robiąc odpowiedniej przerwy po cyklu na mono. POzatym nei można spodziewać się niewiadomo czego po odżywkach bo one same nic nie dają (chociaż Strom to naprawde dobry stack). I przypominam jeżeli zapomniałeś że w ciągu roku powinno się zrobić max 4 cykle kreatynowe jeżeli chcesz miec dobre wyniki.

u.waw.pl
13-05-07, 23:48
Aż ciężko uwierzyć... Storm jest zajebisty.... Każdy sobie chwali.

gangster
14-05-07, 00:56
Masy 1,5cm w bicku - powinienes byz zadowolony,bo to duzo.
Z czasem jest coraz trudniej o przyrosty.Sila sie nie przejmuj.

Dyfel997
14-05-07, 23:27
Dzięki za pomoc:) ale miałem diete. Myślałem że jak m dał cell pump a to jest jabłczan to może zrobie sobe cykl na cell pumpie a potem na Cubed 500g zjem w końcu to też jest jabłczan bardzo dobrej jakości. Ja sie ciesze że m 1,5cm w łapce dało ale troche dużo kasy straciłem na niego z marnymi efektam i to mnie dobija;/ zrobe tak jak mówicie czyli chciałem sobe zwiąść cykl taki :
cell pump 665g + Muscle Juice 4,5kg + ZMA z treca i niewem co jeszcze może doradzicie dzięki z góry pozdrawiam

Prezydent_1c
14-05-07, 23:52
Dyfel997, zrób sobie odpoczynek porządny od kreatyny lepiej.

Dyfel997
15-05-07, 16:44
No ja zrobię na bank odpoczynek 4 miesiące od wszystkich odżywek tylko samą diete będę wcinał. ok dzięki nara

nowin
15-05-07, 21:26
białko albo gainer mozesz spokojnie zostawić

Dyfel997
15-05-07, 21:31
a mam pytanie czy jak bym spróbował mete ale tylko pytam. to czy jak wezme 20 tab tak sobie to czy po tym będą mi normalnie działać odżywki?? i głównie chodzi mi o kreatne, zma, i tribulusa cz to po tych20 ab będzie działać???

nowin
15-05-07, 21:35
jedno z drugim się nie gryzie ale branie 20 tabs jest bez sensu moim zdaniem, albo robisz normalny cykl albo nie.

Dyfel997
16-05-07, 16:40
Ja wiem że to jest mało ale chodzi mi oto czy jak skończe mete to będzie mi działać kreatyna ?? i zma??czy niebędzie działać?? ( a kreatyne mi chodzi o stack)

nowin
16-05-07, 20:48
wiesz nigdy nie brałem sterydów ale z tego co sie orientuje to kreatynę się bierze naogół po cyklu żeby odzyskać to co "spadło" po cyklu i uniknąc dalszych spadków, więc musi działać. nie ma takiej możliwości żeby metanabol sprawił żeby odżywki przestały działać, tym bardziej zma bo z kreatyną różnie bywa ale to tylko wtedy jak się nie robi przerwy między cyklam (kreatynowymi)i. jak najbardziej pozytywne jest stosowanie wszelkiego rodzaju odżywek po cyklu bo zawierają dużo witamin, składników odżywek i organizm szybciej się regeneruje. jak co to zapytaj jeszcze voldemorta on się na tym lepiej zna :cool:
pozdrawiam

Dyfel997
17-05-07, 15:28
ok dobra dzięki

[ Dodano: 17-05-2007, 21:54 ]
Mam jeszcze takie pytane czy na perwszy cykl który będe miał za 4 miesiące moge sobie zrobić taki :
Knoc Kout 500g + Creavolution 450g + gainer z ultimate + ZMA
co myślicie o tym??

Tylko sie znowu obawiam czy stacki tak kijowo bedą działać namne czy ylko ten Storm nezadziałał:/ pozdro