PDA

Zobacz pełną wersję : Oceńcie moją sylwetke na podstawie zdjęć!!!



kakaesiak
13-05-07, 19:04
Witam mam 19 lat cwicze od 3 oto moje wymiary:
wzrost-184cm
waga-94kg
biceps-43cm
klata-128cm
pas-86cm
osiągi:
wyciskanie na ławce poziomej-137kg
podciąganie na drążku 22razy

_Karol
13-05-07, 19:52
brzuszek słabo

michal2602
13-05-07, 20:19
ale widać masy i siłę jest troche.a ćwiczysz od 3lat rozumiem,bo chyba nie od miesięcy.Rzeczywiscie brzuszek słabo.Teraz wakacje to redukcja

gangster
14-05-07, 00:47
Brzucha to nie bedzie dobrze widac przez wlosy,ogolnie to jest masywnie.

Kakashi
14-05-07, 17:06
bardzo fałdna sywetka:D oby tak dalej:D pozdro:D

Biku
14-05-07, 22:42
ładna masa..pozdro

Dzuma
15-05-07, 16:02
Jakies odzywki wchodziły w gre czy same cwiczenia? A sylweta super kiedys byłes szczupły czy taki przy kosci?

kakaesiak
15-05-07, 17:58
HEHE dzieki:D Brałem i zresztą nadal biore odżywy i nawet sporo juz ich było......A gdy zaczynałem treningi na siłowni byłem straszną chudziną...

CreativePL
15-05-07, 18:23
kakaesiak, to napisz jakie odzywki

kakaesiak
15-05-07, 18:33
Jeśli chodzi o odzywki to praktycznie wszystkie miałem okazje brac..

sławo
15-05-07, 18:46
kakaesiak, żebyś chciał spróbować wszystkiego to zycia by ci brakło

wiec napisz to co zjadłeś
a i przydały by się jakieś pozy kulturystyczne

kakaesiak
15-05-07, 19:01
Więc jeśli chodzi o odżywki to brałem: kreatyne,hmb,peptide glutamine,nitrobolon,d-ribose,dibencozide magnum,bcaa,l-karnityne,wiele odzywek węglowodanowo-białkowych typu MassXXL,białko,itd.Postaram sie w najblizszym czasie porobić jakieś nowe foty to odrazu je tu powrzucam:D pozdro!!!

Ikar
15-05-07, 19:16
a jakie cykle miales? (chodzi mi o koksy bo juz wiem ze z
Oma, Deca i Meta

kakaesiak
15-05-07, 19:20
Właściwie kazdy mój cykl opierał sie szczególnie na omce,dece i mecie.

(...)
15-05-07, 19:44
to kontenery kasy chyba wydałeś i zdrowia namarnowałeś przez trzy lata tyle wziąść, ale przynajmniej masy sporo i jest na co popatrzeć (trudno sie temu dziwić)

lovelas69
15-05-07, 20:13
hmm jesli wchodzilby same odzywki w gre to spoko postura itp. ale jesli jechales na koksie to chyba nieumiejetnie chyba ze po koksie sie nie rosnie :twisted:

kakaesiak
15-05-07, 20:46
Miałem cykl ale to nie znaczy ze jade na koksie..Na odżywkach dojechałem do 41 w łapie pna cyklu miałem 44 po cyklu spadł 1cm i 3kg wagi.Stary po jednym cyklu sie nie robi monsterem a skoro myslisz ze jeden cykl jest kluczem do wielkiej sylwetki to mało wiesz w tym temacie...

Ikar
15-05-07, 21:29
A gdy zaczynałem treningi na siłowni byłem straszną chudziną... ile wazyles ??

kakaesiak
15-05-07, 21:45
Aż wstyd sie przyznać bo około 68kg

Ikar
15-05-07, 21:52
a tam nie tak zle

kakaesiak
15-05-07, 22:07
Niestety przy moim wzroście wyglądało to tragicznie.......

Pawell0712
16-05-07, 22:59
Hmm no może być ale nie wyglada na tyle w łapie :roll: albo mi sie wydaje.

FANATOR:)
17-05-07, 22:59
Oceniam Cię na podstawie zdjęć(średnio na jeża, mogło być lepiej, klata nie równo wyćiaczona. W sylwetce brakuje tego czegoś co nazywa się atut )

Teraz oceniam Cię na podstawie zdjęć plus twoje debilne wypowiedzi w dziale zdrowie oraz fakt że jesteś koksiarzem od siedmiu boleści:
(Sylwetka=cienizna straszna, nieproporcjonalna, małe rozmiary, na fotkach widzę człowieka który chce być wielki a niestety nie jest, bierze koks a wygląda jak większość ludzi którzy poporstu pracują gdzieś na magazynie i nigdy nie widzieli sztangi na oczy.
Jesteś niesamowicie słabym człowiekiem, twoja sylwetka jest marna, twoje osiągi również, na dodatek Twoje wypowiedzi świadczą o tym że głupi jesteś jak but(przepraszam że obraziłem tak zacny wynalazek jakim jest obuwie:/)
(jezeli zaczniesz się sprzeczać że jest inaczej(czyt. uważasz się za mądrego) to będzie potwierdzeniem tezy filozoficznej która głosi że najczęściej głupiec najbardziej upiera się przy tym że jest mądry a to dlatego że nie jest nawet świadomy ile jeszcze nie wie.)

Teraz cytaty z twoich nędznych wypowiedzi:

"Wk*wia mnie takie pier*olenie,ze jak ktos kto bierze koksy odrazu jest pustakiem!!!!!!!!!!!Jest to jakis beznadziejny sterootyp!!!!"

"A co Ty K**wa jesteś pedałem ze i jebi*sz sie z koksami ze wiesz w jakim wieku biora niebieskie tabletki!!??"

"Wy teraz udawadniacie jacy tępi jesteście az brak mi juz słów na was..Ale co tam na głupote nie ma lekarstwa..."

"Jesteś człowieku taki tępy ze aż współczuje Twojej matce,ze takiego pustaka urodziła...Wogóle Twój nick juz mówi wszystko za siebie trzeba być niezłym baranem zeby zrobić sobie bick lovelas69 :lol: :lol: :lol: Więc zrozum raz na zawsze pajacu,ze jesli ktos jest jest tępy z natury lub inteligętny z nayury do branie koksu nic nie zmieni...Ale coż Ty pewnie jesteś głupi do tego stopnia ze myslisz ze czołowi Polscy kulturysci jak Maszewski czy Brzózka biorą same odżywki bo do koksu sie nie przyznaja :lol: :lol: :lol: Jesteś taki słaby ze masakra lovelasie haha :smile:"

"A ja Ci baranie proponuje rozpędzic sie i zapierd*lic dynką w mur ,moze troche zmądrzejesz po tym , chociaż wątpie... :lol:"

są to wypowiedzi(o ile tak można to nazwać z jednego tematu, więcej nie chciało mi się wrzucać bo i tak już by tego nie czytał

POZDRO!! :wink:

lovelas69
17-05-07, 23:57
FANATOR heh :-) nic dodac nic ujac... szkoda pisac z tlukami bo on i tak wie swoje :twisted:

kakaesiak
18-05-07, 10:59
Najzałośniejsze jest to ze wy jesteś takie wielki cwaniaczki w necie hehe :lol:

oSiŁeK_sNd
18-05-07, 14:13
a ty nie hahaha ?!?! zakompleksiony jestes na opór i myslisz ze jak sie najadles koksu to jestes najwiekszym kozakiem i kazdy bedzie sie Tobą jarał...to złe miejsce sobie wybrales, lec pod podstawowke albo gimnazjum zajarane malolatki napewno beda Toba strasznie podniecone ale tutaj nadaremnie szukasz takich odczuc hehe

[ Dodano: 18-05-2007, 14:21 ]
i w ogole co robi u Ciebie taki podpis hehe zacznijmy od tego ze idiotycznie go zmieniles bo na poczatku powinno byc slowo "Jesli"(powinno to wygladac tak: Jesli doping to tylko forma najczystrza bo to trening czyni mistrza) i jest to cytat z kawalka
Mor W.A-czysty doping...i bez tego slowa tworzy to zupelnie bezsensowne zdanie, i chyba w ogole nie rozumiesz co ono znaczy skoro jestes koksiarzem (w dodatku tępym) a wstawiasz taki podpis

Młody_00
18-05-07, 23:01
Proponuje zamknac temat, bo wielkie koksy :D lowelasy i mylfony haha zaczynaja sei udzielac na temat dopingu. Gadaja duzo a paczki mety nigdy w reku nie mieli i nie beda mieli bo suple sa najlepsze beda jak pudzian po 10 cyklach z krety ;D pozdro :twisted:

Kakashi
18-05-07, 23:04
ku*rwa!! zamykam!!

potem temat przeanalizuje i zobacze czy czasem nie powinien ktos warna dostac!!