PDA

Zobacz pełną wersję : TRENING W DOMU



Bull1
12-05-07, 21:58
Witam
Chcialbym sie dowiedziec jakie dobre i porzyteczne cwiczenia mozna wykonywac w domu. Posiadam drazek i hantle . Chodzi mi o cwiczenia na biceps , brzuch i plecy, Z gory Dzieki

Wodzek
12-05-07, 22:14
No na plecki najlepsze podciaganie na drazku, na brzuch to najlepiej jakis gotowy trening (a6w , abs), albo cos wlasnego, a na bica to uginanie hantli, ( o kolano, na stojaca, mlotkowo, itp. ) najlepiej dokup laweczke, gryf i troche obciazenia i juz silka domowa jest :D:D bo tak to duzo nie zdzialasz :P.................

hitman
12-05-07, 22:18
a nie lepiej cwiczyc u jakieos znajomego ew zapisac sie na siłke........koszt zakupu ławki obciązenia to dobre kilka set złotych a karnety na siłke nie sa takie drogie :wink:

Ikar
12-05-07, 23:06
juz w ciagu pierwszego roku ta lawka moze ci sie zwrocic

Wodzek
12-05-07, 23:10
Lawka po roku sie zwroci a pozniej jeszcze mozna to sprzedac , to tez troche kasy by bylo, w domu mozesz cwiczyc kiedy chcesz i jak chcesz ;p, fakt na silce jest wiecej sprzetu ,ale ja osobiscie wole w domu cwiczyc :D:D

raff
13-05-07, 18:23
na drążku to oczywiście podciąganie nadchwytem i podchwytem naa barki dobry kating,a chantelkami na biceps masz sporo opcji unoszenie ramion stojąc,siedząc opierając o kolano,unoszac równoczesnie tak jak byś wyciskał sztange bardzo dobre cwiczenie na biceps ja tak na początku ćwiczyłem z czasem sobie dokupiłem ławeczke bo z tą siłką to różnie bywa :lol:

Bull1
20-05-07, 22:37
wiec tak ja sobie cwicze :
nie mam zadnych okreslonych godzin treningow

20 pompek, 10 na drazku po 50 na hantlu 3kg, wymachy hantlami na barki i 50 brzuszkow (rano i wieczor) i tak sobie cwicze kilka razy na dobe. Czy mozna to jeszcze bardziej udoskonalic:))??

wolak
20-05-07, 23:07
ała :mrgreen: zaden plan!!!! cwicze kilka razy w ciagu doby( :mrgreen: ) stary poczytaj troche to co napisales to konkretna bzdura!!pompki sztuk 20(ze co??!!) min 5 serii po 20 podciaganie np 4 serie nachwytem,4 podchwytem powtorzen na maksa przy podciaganiu pompki na poreczach(tzn krzesle). na biceps triceps barki poszukaj cwiczen bo hantel masz ale kur** nie 3 kg!!!!!!!

Chris
21-05-07, 00:21
Ja Ci radzę to samo co reszta - kup sobie własny sprzęt a napewno będziesz zadowolony. Ja też przez pewien czas ćwiczyłem w warunkach domowych ale ... to praktycznie strata czasu :/ Robiłem :
- pompki (nogi na pufie 35 cm wysokości )- 6 serii - zaczynałem od 20 powtórzeń a później ile dawałem rady.
- ćwiczenie między w/w pufami (nie wiem jak to się prof. nazywa) - 5 serii po 20 powtórzeń
- do tego kilka ćwiczeń z hantelką (kupę żelastwa z warsztatu na drążku) waga ok 18-19kg - oczywiście w moim przypadku były to ćwiczenia na 2 ręce :) No z wyjątkiem (nie wiem jak to się nazywa) podciągania jej w oparciu o krzesło do klatki piersiowej.
- drążek - podciągnięcia ( w moim przypadku zwykły chwyt (podchwyt?) i to zaledwie ok. 4 serii (w 1 to max 9 powtrzeń a w nast. seriach coraz mniej :)

I muszę Ci poweidzieć, że z wyjątkiem zmęczenia i lekkiego "napąpowania" efekty były mizerne :) Dodatkowo taka zabawa nie motywowała mnie więc nie trzymałem diety. Dlatego przestałem ćwiczyć - zniechęciłem się.

Przy inwestycji we własny sprzęt to ok. 700zł łatwo policyć, że przy regularnym treningu na byle siłowni karnet kosztowałby mnie ok 60 zł miesięcznie .... a więc niecały rok i zwraca się sprzęt. Do tego nie martwisz się o tłok kiedy chcesz poćwiczyć :) Wprawdzie nie ma wyciągu górnego ani dolnego ale sądzę, że znajdę pomoc na forum i alternatywę na wszystkie partie z zastosowaniem ławeczki, sztangi i hantelek :)

Hehe rozpisałem się bo piszę magisterkę i tak jakoś z marszy mi tak wychodzi :) POZDRO.

Bull1
04-06-07, 19:51
niestety zakupienie takiego sprzetu jest niemozliwe.

zakupilem sobie ciezzsze hantle.

widzialem na tym forum kilka takich treningow dla noobow ale wielu rzeczy nie rozumiem.
Moglby ktos rozpisac maly tening tylko na klatke biceps triceps barki i kaptury?? z gory thx