PDA

Zobacz pełną wersję : ANETA FLORCZYK



MADOX
19-04-06, 10:26
ANETA FLORCZYK

Urodzona: 26. 02. 1982
Wzrost: 168 cm
Waga: 75 kg
Biceps: 36 cm
Udo: 64 cm


Osiągnięcia w trójboju siłowym oraz wyciskaniu na ławce:
- Mistrzyni Polski juniorów młodszych w wyciskaniu na ławce
- Mistrzyni Polski juniorów starszych w wyciskaniu na ławce
- Srebrny medal Mistrzostw Polski seniorów w wyciskaniu na ławce
- Srebrny medal na Pucharze Polski w wyciskaniu na ławce
- Złoty medal na Pucharze Polski w trójboju siłowym
- Mistrzyni Polski seniorek w trójboju siłowym
- Klasa sportowa – mistrzowska międzynarodowa
- Członek kadry narodowej w wyciskaniu na ławce i w trójboju siłowym 1999-2001
- Wicemistrzyni Europy seniorek w trójboju siłowym - Luksemburg ‘ 2000
- Rekordzistka Polski w trójboju siłowym w kat. wag. 82,5 kg
- Rekordzistka Europy juniorek w martwym ciągu – 213 kg
- II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Siłowania na Rękę
- Jako pierwsza kobieta w Polsce przekroczyła barierę 500 kg w trójboju (507,5 kg)
- Jak do tej pory jako jedyna Polka w martwym ciągu przekroczyła barierę 200 kg

Osiągnięcia w podnoszeniu ciężarów:
Od sierpnia 2001 r. trenuje podnoszenie ciężarów. Zwyciężyła w wielu turniejach ogólnopolskich, bijąc rekordy okręgu juniorek i seniorek w kat. wag. 69 i 75 kg. W roku 2002 została Wicemistrzynią Polski seniorek, Mistrzynią Polski juniorek oraz finalistką Mistrzostw Europy Juniorek – Nuoro ’02. Była członkiem Kadry Narodowej Kobiet w podnoszeniu ciężarów.

Osiągnięcia w Strongwoman:
- Drugie miejsce na Mistrzostwach Skandynawii w Vasteras w Szwecji (4 i 5 maj 2003)
- Pierwsze miejsce na Built Solid Strongman Challenge w Columbus, USA (16, 17 maj 2003)
- Czwarte miejsce w Mistrzostwach Europy w Irlandii (14, 15 lipiec 2003)
- Pierwsze miejsce na Mistrzostwach Świata w Zambii (27 - 30 wrzesień 2003)
- Pierwsze miejsce na Mistrzostwach Europy w Irlandii Północnej (2004)


TRĂ?JBĂ?J:
Przysiad - 235 kg
Wyciskanie na ławce - 130 kg
Martwy ciąg - 250 kg

PODNOSZENIE CIĘ&#379ARĂ?W:
Rwanie - 105 kg
Podrzut - 130 kg

KONKURENCJE STRONGWOMAN:
Wyciskanie belki:
- maks. 110 kg
- 70 kg, 19 powtórzeń
- 80 kg, 10 powtórzeń
- zarzut + góra, 70 kg, 11 powtórzeń, czas - 1,15 min.
Spacer buszmena , dystans - 25 m:
- 190 kg, 9,9 sek.
- 200 kg, 10,5 sek.
- 300 kg - 25 m
Spacer kaczora :
- 90 kg, dystans 20 m, 7,5 sekundy
Przerzucanie opony :
- 200 kg, 8 razy, 20,87 sekundy
- 215 kg, 8 razy, 22,85 sek
- 225 kg, 9 razy, 27,6 sek
- 235 kg, 9 razy, 28,58 sek
Załadunek kul :
- 120 kg, platforma 120 cm
Spacer farmera , nawroty co 20 m:
- 65 kg, 145 m
- 80 kg, 120 m
- 90 kg, 100 m
- 100 kg, 80 m
Podnoszenie jedną ręką ciężaru trzymanego na obrotowej rączce o średnicy 5 cm :
- 69 kg (rekord świata podobno wynosi 64 kg)
Martwy ciąg na ilość powtórzeń z pomostu :
- 200 kg, 15 razy
- 220 kg, 10 razy
- 230 kg, 5 razy
- 240 kg, 3 razy
Martwy ciąg, uchwyty po bokach, wysokość 35 cm
- 220 kg, 18 razy
- 250 kg, 6 razy
- 270 kg, 3 razy
- 290 kg, raz
Przysiady bez bandaży i kostiumu
- 150 kg, 10 razy
- 170 kg, 6 razy
- 190 kg, raz
Uchwyt Herkulesa
- 200 kg, 73 sek.
- 240 kg, 50 sek.
- 280 kg, 32 sek.

Nasz "pudzian" wśród kobiet "Anetka niema sobie równych , jest "dominatorem miedzy Strong Women i oby tak dalej trener i wiele innych osób wrózy Anecie wielka kariere w tej dyscyplinie .

zrodło:materialy ze strony Anety

fishe
19-04-06, 16:33
jest jedna najlepiej wygladajacych kobiet wsrod strong women bo inne to jak goscie wygladaja :wink:

Sterydek
19-04-06, 16:36
Zgadzam sie z fishe, jest jedna z nielicznych strongwomen ktorej widac JESZCZE piersi :mrgreen:

MADOX
19-04-06, 20:23
ona jest normala z innych krajow mam wrazenie ze to faceci a nie kobiety ale i tak takiej bym niechcial jak by przylozyla to by zabila hahah :mrgreen:

marcinnnnn
19-04-06, 21:38
j/w calkiem przyswoicie wyglada a nie jak inne.....(nie bede konczyl lepiej) :mrgreen:

MADOX
19-04-06, 21:46
kiedys wygladala calkiem calkiem (na 3 zdjeciu)bylo na czym oko zawiesic ale juz wtedy miala taka bidowe fitnes atletyczna

krzychuool
20-04-06, 19:20
no ładna ładna :wink: i silna do tego :mrgreen:

fishe
20-04-06, 20:57
silna do tego no dziwne wygrywa w zawdach strong women to jaka ma byc jest najsilniejsza kobieta swiata

MADOX
20-04-06, 22:44
no sila to ona napewno jest deklasowala rywalki ktore maja juz niezly staz w tej dyscyplinie a Aneta dopiero zaczyna ...co to bedzie sie dziala dalej

fishe
20-04-06, 23:00
a nie wiecie kiedy beda jakies zawdy z nia lecialy ?

MADOX
20-04-06, 23:55
no wlasnie przed chwilka sledzilem terminarz zawodow ale nic nie bylo o strong women

fishe
21-04-06, 14:37
a szkoda ze nigdzie o tym nie ma bo poogladal bym wyczyny naszej polki

MADOX
21-04-06, 23:01
w necie jest do sciagniecia film z aneta ale trylko raz o nim slyszalem jest podobno godzinny ale szykalem i nic nie znalazlem bede musial wyszukiwac dalej

fishe
21-04-06, 23:12
ale mi chodzilo o jakies zawody ale jak znajdziesz ten film to zamiesc go gdzies tutaj obejze sobie :wink:

MADOX
21-04-06, 23:35
bede sie staral go odszukac jesli znajde to napewno go tu umieszcze

daniels51
13-02-07, 02:06
jest jedna najlepiej wygladajacych kobiet wsrod strong women bo inne to jak goscie wygladaja :wink:

zgadzam sie Aneta Florczyk wyróznia sie od innych zawodniczek, nie stracila urody

AnetaFlorczyk
24-02-07, 00:38
Witam Was bardzo serdecznie.

Na wstępie chciałabym podziękować Marcinowi Ślęzakowi za zaproszenie na to forum :wink: Postaram się często tu zaglądać i odpowiadać na nurtujące Was pytania :grin: A więc smiało...


Pozdrawiam cieplutko.

daniels51
24-02-07, 02:10
My równiez witamy, cieszymy sie :grin: ze taka osoba moze zaszczycic te forum.

woli23
24-02-07, 23:38
PANI ANETO WIELKI SZACUNEK ZA TO CO PANI ROBI DLA TEGO SPORTU. zacytuje Pudziana"POLSKA GóRą"

Kropek_KWpl
25-02-07, 13:37
Pani Aneto mogłaby pani podać swój plan treningowy jeśli to nie problem i jeszcze jak można niech pani powie ile bierze na bicepsy
czekam na odzew z pani strony

ps. może przejdziemy na ty bo to tak nie zręcznie mówić pan/pani??? :smile:

AnetaFlorczyk
25-02-07, 15:50
Witam serdecznie.


Co do mojego planu treningowego, to nie jest mozliwe abym go tu napisała, gdyz jest on uzalezniony od zawodów do których się szykuję. Nie mam stałego planu według którego trenuję. Jak pewnie doskonale się orientujecie, w mojej dyscyplinie jest bardzo duzo konkurencji, tak więc przed zawodami trenuję najczęściej (prawie tylko) te konkurencje, które będą na zawodach. Są one jawne na ok 2 miesiące przed imprezą. W tym okresie trenuję codziennie, 2 razy dziennie, w sumie 5-6h. Robię po 2 konkurencje na kazdym treningu. Poza tym trenuję pod okiem mojego trenera, a on zna moje ''słabsze i mocniejsze punkty'' i wie nad czym muszę popracować. Tak więc widzicie ze jest to bardzo ciężka praca.


Kropek: nie mogę odpowiedzieć na Twoje pytanie, ponieważ nie ma takiej konkurencj, dzięki której, mogłabym sprawdzić ''ile biore na biceps''. A jesli jest to napisz jaka i wtedy odpowiem na Twoje pytanie. Mogę napisać jak ciężkie nosze walizki, jak ciężką podniosłam belkę, jakie ciężkie kule wrzucam na podest, z jak ciężkim chodzę yokiem, ile mam w ciągu czy przysiadzie(itd) ale nie mogę powiedziec ile ''biore na biceps. Jeśli jestes bardziej zainteresowany moimi wynikami, to zapraszam na moją stronę :)

ps. oczywiście nie mam nic przeciwko aby przejść na ''ty''.

Pozdrawiam bardzo cieplutko.

Kropek_KWpl
25-02-07, 16:31
Mi także się wydaje, że nie ma takiej konkurencji w StrongWomen by to sprawdzić ale przecież na siłowni łamany gryl i obciążenie jest więc można sprawdzić. Do niczego Cię nie namawiam abyś przeze mnie kontuzji nie dostała ale jak będziesz czuła się na siłach to zrób rekord na bicka.
5-6h to naprawde dużo. Ja ćwicze ponad 3h ale co dwa dni. Podziwiam ciebie, że masz tyle zapału i dzięki, że jesteś z nami na tym forum.
pozd.

marcinczwa
25-02-07, 19:01
AnetaFlorczyk, Witam bardzo serdecznie
cieszę się, ze przyjęła Pani nasze zaproszenie na forum

jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam

siebka
26-02-07, 19:35
mam pytanie do Ciebie Aneto:
jakie jest Twoje zdanie na tymat suplementów? czy działają czy wyżucenia pieniędzy w błoto? oraz jakie Ty bierzesz suplementy?

tomek.
26-02-07, 21:46
Jeszcze raz wszystkiego naj Pani Aneto

AnetaFlorczyk
27-02-07, 18:04
Witam serdecznie.

Przede wszystkim chciałabym Wam podziękować za zyczenia i maile, które od Was dostałam. Bardzo dziękuję za pamieć.

siebka: uwazam że jesli trening jest intensywny i regularny, to suplementy sa niezbędne. Ja zazywam ich ogromne ilości. Przy moim treningu i trybie zycia to podstawa. Przede wszystkim są to aminokwasy, glutamina + bcaa, creatyna, dodatkowo białko i węglowodany. Poza tym przeróżne witaminy i minerały. Ale to zalezy na czym chcesz się ''skoncentować''....bardziej zalezy Ci na sile czy masie. Ja współpracuję z firmą Olimp i jestem w 100% zadowolona. Polecam :)

Pozdrawiam ciepło

gltron
28-02-07, 22:09
czy stosuje Pani dietę? czy to w Pani przypadku nie ma znaczenia co się je i ile się je?

Blakee
28-02-07, 23:54
Hey Aneto

fajnie, że zajrzałaś na nasze forum :) Dziękuję :)

Czytałem o tym jak rozpoczęła się Twoja przygoda ze sportem, zaciekawiło mnie to bo, mając 16 lat najpierw zabrałaś się za strzelnictwo a dopiero później za sporty siłowe i od tego czasu do teraz czyli w niecałe 10 lat masz na swoim koncie całą masę tytułów mistrzyni nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Ja trenuję kulturystykę od około 2 lat, uwielbiam to, nie mam eleganckiej siłowni, bogatej diety a na cykl kreatynowy mogę sobie pozwolić raz w roku, ale mimo wszelkich niepowodzeń wierzę, że dzięki cierpliwości, zawziętości oraz cięzkiej pracy nad sobą można naprawdę wiele osiągnąć.

Czy nawet jeśli ktoś nie posiada wspaniałych predyspozycji, ale uporczywie dąży do wyznaczonego sobie celu, może go kiedyś osiągnąć?

Chciałbym wiedzieć co sądzisz na ten temat Aneto... :)

Pozdrawiam :)

AnetaFlorczyk
04-03-07, 05:46
Witam bardzo serdecznie.

Nie, nie stosuję żadnej diety. Na szczęście nie musze liczyć sobie kalorii :) Uwielbiam dobrze zjeść ;) ale to nie znaczy, że wszystko i w kazdych ilościach :)

Jeśli chodzi o moją karierę to treningi rozpoczęłam w wieku 16lat. Strzelectwo było wcześniej.
Uważam, że kazdy kto uporczywie dąży do celu, może go osiagnąć. Ja jestem na to dobrym przykładem, gdyz, jak przyszłam na siłownie i trener zrobił mi wstepny sprawdzian, to stwierdził ze jestem ''totalnym beztalenciem'' i radził mi żebym sobie dała spokój :) Poważnie tak było. Ale ja postawiłam na swoim. Postanowiłam mu udowodnić ze tak nie jest... No i efekty sami widzicie :) Także warto...

Zapraszam na moją stronę. W galerii nożna zobaczyć filmiki.

Pozdrawiam.
www.anetaflorczyk.com

mrowa
08-03-07, 15:30
Kiedy ma pani następne zawody? Będąone transmitowane? Jesli tak to na jakim programie:] Pozdrawiam i życze wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet:]

P4l4d7n
09-03-07, 22:43
Ja również życzę wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet (chociaż sa to troszkę spóźnione życzenia).

Musze przyznać, że brak diety mnie zadziwił.

A jakie są pani ulubione potrawy? ;)

jonasz7
17-03-07, 13:28
Witam!!
Mnie także brak diety bardzo zdziwił, a ile pani spożywa dziennie posiłków i są to jakieś specjalne posiłki czy to na co ma pani ochotę??
Nurtuje mnie jeszcze jedna sprawa, mianowicie jak wygląda w tym sporcie sprawa dopingu.
Są jakieś ostre testy??
Czekam na odp.
ps: najczęściej jakie ćwiczenia pani stosuje na treningu??
pzdr.

mrowa
17-03-07, 15:10
CZy pani ma męza? Jezeli uwaza pani ze to pytanie nie na miejscu to prosze nei odpowiadac:]

grzesiek k
17-03-07, 21:35
Witam!!
Mnie także brak diety bardzo zdziwił, a ile pani spożywa dziennie posiłków i są to jakieś specjalne posiłki czy to na co ma pani ochotę??
Nurtuje mnie jeszcze jedna sprawa, mianowicie jak wygląda w tym sporcie sprawa dopingu.
Są jakieś ostre testy??
Czekam na odp.
ps: najczęściej jakie ćwiczenia pani stosuje na treningu??
pzdr.
Takie samo mam pytanie
I jakie są pani ulubione potrawy ??

AnetaFlorczyk
25-03-07, 23:38
A więc męża nie mam :wink:

Jesli chodzi o posiłki, to jem 3 razy dziennie. (śniadanko, obiadek i kolację) Generalnie nie jestem wybredna, ale podstawą w mich posiłkach jest mięsko.

Co do badań, to tak oczywiscie są takowe.

Pozdrawiam

jonasz7
26-03-07, 16:14
OK dziękuje za odpowiedzi, jestem bardzo zadowolony choć trochę czekałem, pewnie ma pani zawalone terminy zawodami :razz:
Jeszcze jak by pani napisała jakie pani stosuje ćwiczenia na siłowni to już byłbym baaardo wdzięczny.
Pozdrawiam gorąco :!:

grzesiek k
26-03-07, 17:25
ale podstawą w mich posiłkach jest mięsko. Nie żebym się podlizywał lub coś z tego lecz ja też najbardziej jem mięso nie patrzę na Diete :mrgreen: tylko jem to co dobre i jem kiedy jestem głodny hehe nie ta jak inni
pzdr.

AnetaFlorczyk
26-03-07, 23:42
Co do moich treningów, to w 99% robię konkurencje które sa na zawodach. czyli jest to trening na sprzęcie. Np: walizki, opona, belka, ciągi, przysiady, kule itd....

jonasz7
27-03-07, 10:02
Dziękuje za odpowiedź!!!
Gorąco pozdrawiam i życze dalszych sukcesów pod polską flagą :mrgreen:

Kakashi
29-03-07, 23:36
AnetaFlorczyk, po pierwsze to bardzo serdecznie witam :D nie wiedziałem ze na naszym forum sa takie sławy dopiero dzisiaj kolega mi na siłowni o tym powiedział :D
mam takie jedno pytanie w Pani strone:D Jak wyglada sprawa dopingu w strong woman??
w strongman wiem ze zarzywaja doping bo nawet Mariusz Pudzianowki powiedział to w jednym z wywiadów??

czekam na Pani odpowiedź ale oczywiscie zrozumie jesli z jakiegokolwiek wzgledu uzna Pani ze pytanie jest nie na miejscu i na nie nie odpowie:D pozdrawiam i życze dalszych sukcesów:D

jonasz7
29-03-07, 23:38
radar, było to wyżej, fakt nie zbyt obszernie ale było.
pzdr.

Kakashi
29-03-07, 23:43
jonasz7, wiem ze było napisane ze sa kontrole:D ale mi chodzi o samo zarzywanie?? pozdro:D

mrowa
29-03-07, 23:45
a gdzie Pani najczesciej przebywa (trenuje, wypoczywa)? Chodzi mi o kraj, miejscowosc etc:]

AnetaFlorczyk
31-03-07, 21:02
Witam.
Widzę, że zawsze i wszędzie, podstawowe i jedno z pierwszych pytań to DOPING. Uważam, że to jest kazdego indywidualna sprawa. Nie mozna tego uogólniać, nawet jesli pudzian powiedział że ''bierze'' (a tego nie wiem), to nie znaczy ze kazdy robi to samo. To jest tylko i wyłacznie jego sprawa. Dowodem na niedozwolone wspomaganie moze byc tylko pozytywny wynik badań antydopingowych. A mówiąc, ze jesli ktoś dźwiga 300kg. to napewno ''bierze'', to nie jest nic innego jak POMÓWIENIA. Nic bardziej mnie nie wkurza, jak własnie takie stwierdzenia. To znaczy że moja praca i wysiłek nie jest doceniany. Jesli to byłaby tylko sprawa ''koksów'', to znaczy ze kazdy mógłby brać i być tak silny jak pudzian. Sorry, ale to gówno prawda. Ja byłam badana kilka a nawet kilkanaście razy i nie mam na swoim koncie takiego wyniku. Takze odpowiedz jest jasna.

Co do kolejnego pytania, to mieszkam w Malborku i tu trenuję. Na wakacje (niestety któtkie z powodu braku czasu) zazwyczaj wyjażdzam za granicę. Najczęściej jest to Afryka. Uwielbiam Tunezję.

Pozdrawiam.

grzesiek k
31-03-07, 23:03
Dam Soga za to kim pani jest :mrgreen:
pzdr.

Kakashi
01-04-07, 02:48
AnetaFlorczyk, ja nie powiedziałem ze Pani musi brac ale byłem ciekawy wiec zapytałem:D bo kto mi lepiej na takie pytanie od powie jak Pani sama:D dziekuje za odpowiedziec:D pozdrawiam:D

Wiktor1882
01-04-07, 20:24
Witaj mam na imie Wiktor i mam do ciebie pytania czy mjała bys ochote odpisac zadam je odrazu aby nie zabierc ci wiele czasu
dlaczego trenujesz taki ciezki sport jak podnoszenie ciezarów
kiedy masz zamiar sie wycofac załorzyc rodzine
kim chciałas byc jak byłas mała
zgóry dziekuje i zycze tobie powodzenia w zawodach
ps.
jestes wielka wieka za to co robisz podziwiam cie

mrowa
01-04-07, 23:46
Wiktor1882, Aneta nie podnosi ciezarow:/ Chyba Agata podnosi:)

MrOlimpia
02-04-07, 18:45
Ps : ja też się przyłączę i życzę sukcesów :p

AnetaFlorczyk
08-04-07, 23:05
Zapraszam do oglądania jutro po teleexpresie programu ''jaka to melodia'' :wink: Będzie wesoło.... :grin:

[ Dodano: 08-04-2007, 22:06 ]
:)

grzesiek k
09-04-07, 11:51
AnetaFlorczyk, Trzeba będzie zobaczyć hehe
pzdr.

jonasz7
09-04-07, 12:02
Na sto procent luknę!!
Dziękujemy za info!!
pzdr.

sławo
09-04-07, 12:09
Aneta powiedz bo zawsze mnie to zastanawiało

ile trwa cały ten program

wiadomo po zmontowaniu jakieś 30 min ale ile przed montażem czy dużo powtórek i takie
tam

swoją drogą jak ty znajdujesz czas na te wszystkie fora

ale chwała ci za to

grzesiek k
09-04-07, 19:03
AnetaFlorczyk, Masz bardzo fajny Głos :mrgreen:
Ta Piosenkarka Velvet Jest fajna nawet ale ty też jesteś Bardzo ładna :mrgreen:
pzdr.

tomek.
09-04-07, 19:05
ciekawe czy chociaz połowa widowni wie co to jest martwy ciąg

grzesiek k
09-04-07, 19:22
hades (tomek.), Masz rację moja mama mi się pytała co to jest :lol:
pzdr.

krzychuool
09-04-07, 21:31
No to normalne! Zresztą większość nawet pewnie nie wiedziała kim ona jest dobrze że na początku powiedzieli co i jak :smile:
Rozwaliło mnie jak Tiger zaczął śpiewać :D heh :!:

jonasz7
09-04-07, 23:09
Kuuuuurcze a ja przegapiłem :evil: :evil: :evil:
pzdr.

Matamasa
15-04-07, 21:03
36 cm w bicu :shock: to chyba żart ? mi się wydaje że ma więcej :neutral:

gangster
17-04-07, 09:38
Bo ma wiecej,w profilu jest napisane,ze 38cm.Jak na kobiete to duzo.

jonasz7
17-04-07, 09:59
Bo ma wiecej,w profilu jest napisane,ze 38cm.Jak na kobiete to duzo.

No pewnie ze duuuuużo, więcej odemnie!!
pzdr.

grzesiek k
03-05-07, 12:27
Coś pani Anetki ostatnio nie ma u nas szkoda :sad:
pzdr.

Dagome
04-05-07, 12:45
jak tak patrze na te wyniki.... to jakoś mi nie imponują... ma rekordy takie jak ja lub moji koledzy....

marcinczwa
04-05-07, 16:43
tylko Aneta jest kobietą, najsilniejszą kobietą na świecie

jak można porównywać wyniki kobiet z mężczyznami ?

Dagome
04-05-07, 23:06
spoko... nie mówię że nie jest silna czy coś na kobietę super ale jednak nie imponuje mi to aż tak...

tomek.
19-05-07, 11:22
bardzo fajny występ u ewy drzyzgi

krzychuool
19-05-07, 11:23
masz może linka do tego?

tomek.
19-05-07, 11:28
http://rozmowywtoku.onet.pl/1410915,1,archiwum.html
nie wiem czy jest filmik z tego
ja w telewizji oglądałem