PDA

Zobacz pełną wersję : Kiedy Robic brzuszki ??



Urban17
12-05-07, 15:03
Witam mam pytanie odnosnie brzuszkow w dni treningowe. Czy robic je przed treningiem czy po, bo juz sam nie wiem wszyscy mowia inaczej. Poradzcie cos :)

Ikar
12-05-07, 15:45
ja bym radzil pomiedzy rozgrzewka a treningiem czyli tez jako uzupelnienie do rozgrzewki

Józiu
12-05-07, 16:05
ja radze robić na końcu......dużo ważniejesze są cwiczenia które masz robisz w dany dzien......brzuszki mozna robic zawsze i wszedzie.....chyba ze ci bardzo zalezy na brzuchu :wink:

Ikar
12-05-07, 16:09
przeciez nie wyczerpiesz zapasu energi robiac brzuszki :P i nie zmeczysz tych miesni ktore masz robic w dany dzien, przeciez brzuszki nie sa tak wyczerpujace, a tak to sie lepiej sie rozgrzejesz

Józiu
12-05-07, 16:14
no czasem cwiczenia na brzuch sa bardziej meczące niz jakies inne cwiczenia, ale rób jak uważasz, jak ci wygodniej :wink:

Ikar
12-05-07, 16:16
no jak sie zaczyna robic brzuch to moze tak byc i moba byc zakwasy itp ale po jakims czasie tego juz sie az tak nie odczuwa

AdRiAn
12-05-07, 16:54
a to zalezy, przed treningiem raczej nie, bo jakas tam energia sie wyczerpuje, ale to zalezy jak bardzo intensywnie to robisz. Po dobrym treningu brzucha watpie czy zrobisz tak efektywnie np. plecy...
na koncu hmm to sie przedstawia tak : po treningu zapasy energii sa juz wyczerpane, wiec napewno brzuch odpuszczasz (robisz mniej powt, badz omijasz jakies cwiczenia) - to normalne jestes zmeczony.

przez pewien czas robilem brzuch godzinke (czasem pol godziny) po sniadaniu (dobry trening brzucha 3-4 razy w tyg) i byly efekty.

Ikar
12-05-07, 20:02
jezli bedzie ci brak energi to wolnij sobie carbo albo Kakałko i wszystko :d