PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam pomocy w doboże suplementów



seicentogt
12-05-07, 00:20
Hej jestem Michał mam 26 lat i 68kg wzrost 179cm ćwiczę 6 miesięcy szukam pomocy z doborem suplementów:
1. coś na masę. Brałem Monster Mass i nic :cry:
2. coś na mięśnie. Brałem jeden cykl kreatyny mono z Vital Maks teraz przerwa ale i tu rewelacji nie było. :cry:
:mrgreen:
zakupiłem gian bolic ale na razie nie ruszam.
i myślałem nad TREC L-Glutamine Extreme 200 g, TREC Creatine FC Micro 250 kap. + 150 kap. GRATIS V.I.P i TREC MASS XXL. Nie wiem czy to dobra firma czekam na wypowiedzi.
:
Czekam na wasze opinie co jak i z czym najlepiej. :mrgreen: [/list][/code]

gangster
12-05-07, 00:38
Nie masz dobrych efektow bo masz pewnie braki w diecie.
Smialo mozesz dalej jechac na monohydracie,Trec to dobra firma.
Mozesz kupic do kreatyny mass xxl i glutamine.

Ikar
12-05-07, 10:51
masz w ogole diete ?? jesli nie to sie nie dzis ze nie ma efektow.
poza tym J/W

u.waw.pl
12-05-07, 11:46
Zamiast po zakupie pytać się, czy dobrze zrobiłeś, lepiej przed kupnem zapytać. Gain Bolic to szajs, jeden z najtańszych gainerów. Z drugiej strony zależy kto ile ma kasy.

Ikar
12-05-07, 13:18
Zamiast po zakupie pytać się, czy dobrze zrobiłeś, lepiej przed kupnem zapytać. Gain Bolic to szajs, jeden z najtańszych gainerów. Z drugiej strony zależy kto ile ma kasy.
a tam gain bolic nie jest taki zly, sa leprze i gorsze od niego np gainer 737
no ale leprzy jest mass xxl treca lub tez super mass z hi tec'a

lovelas69
12-05-07, 13:26
moim skromnym zdaniem musisz mieć do doopy trening już nieraz wypowiadałem się na forum na ten temat --> po 1. Dobry trening po 2. Dieta domowa po 3. W ostateczności suplementy... regeneracja tez jest ważna...
Więc zastanów sie nad swoimi błędami w treningu- może już jest zbyt monotonny ?? pomyśl nad tym co jesz w domu ?? zastanów sie czy w odpowiednich porach przyjmujesz swoje odzywki i czy bierzesz ich odpowiednia ilość ?? :twisted:

u.waw.pl
12-05-07, 14:52
Ja bym pierwsze dwa miejsca zamienił kolejnością, po pierwsze odżywianie, po drugie trening.

tom
12-05-07, 15:05
po pierwsze odżywianie, po drugie trening.
is good :wink:

rafalkomando
12-05-07, 16:30
ale głupoty radzicie az mi sie płakac nieraz chce. ale do zeczy. gain bolic jest dobrym gainerem z dodatkiem kreatyny(co prawda mało ale zawsze cos) po drugie najwazniejszy jest trening bez niego nic wam nie urosnie, potem jest dieta zeby miesnie miały paliwo do rozrostu a puzniej syplementy. i poqwnno byc super

u.waw.pl
12-05-07, 17:04
1.5% całości to kreatyna - zajebiście dużo. Tauryna 0.5% również zajebiście dużo. Kilogram kosztuje 22zł - zapewne dlatego, że to super gainer.

Odnośnie wyższości treningu nad dietą. Załóżmy, że ważysz 150kg, jeśli chcesz schudnąć to choćbyś nie wiem jak trenował to jak nie zmienisz odżywiania to nie schudniesz. Podobnie jest z robieniem masy.

aaa... i nie polemizuj z tezą Arnolda.

Punisher
12-05-07, 18:10
Ale oceniając nie bierzcie pod uwagę tylko jednego składnika.
Wg mnie najlepiej oceniać bazując na cena/jakość. :)

seicentogt
12-05-07, 23:36
dzięki chłopaki pomogliście mi
jeżeli chodzi o trening to mam kiepskiego trenera patrzy tylko ile dam mu kasy :evil: i mnie potem zbywa
więc sam biore się za ustawianie treningów a dieta to stopniowo wprowadzam kożystam z rad na forum

jak macie jakąś ekstra dietkę lub układ treningów to piszcie

z góry dziękuje pozdrowienia dla wszystkich

dam znać co i jak mam nadziej że po wakacjach będzie już dobrze :mrgreen: