PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki trening na siłe + zrzucenie wagi



asdat0r
11-05-07, 16:15
Hi, mam 15 lat, 170cm wzrostu, i ważę w przedziale 75-80kg. Chciałbym zrzucić kilogramy (przedewszystkim uda, brzuch, klata) lub zamienić je na mięśnie i nabrać troche siły. Obecnie dysponuje siłownią kolegi (sztanga + prosta ławka, hantle, ławka pochyła) i rowerem, na którym jeżdżę dosyć często. Umówiliśmy się, że będziemy ćwiczyć 3 dni w tygodniu (pon, srod, pia), i chciałbym prosić o plan treningowy, dopasowany do czasu, w którym będziemy trenować oraz sprzętu kolegi. W miarę możliwości przydałaby się jakas dieta niskokaloryczna, ale taka, zebym miał sile cwiczyc ;]. Oczywiście w dni nie treningowe też chciałbym coś robić, jednak zeby nie wykonczylo mnie to do konca. Ogólnie rzecz biorąc prowadziłem siedzący tryb życia, i chciałbym teraz coś z tym zrobić. W sprawach związanych ze sportem siłowym jestem zielony, i proszę o pomoc. Z gory dzięki !

bocion
11-05-07, 16:43
Nie da sie podzielic treningu silowego ze zrzucaniem kilogramow, niestety. Jesli chcesz schudnac musisz stosowac wysokobialkowa diete przy jednoczesnym ograniczeniu wegli oraz tluszczy, co z kolei kluci sie ze zdobywaniem sily. Musisz sie zdecydowac czy chcesz nabrac sily, masy, czy tez chcesz zrzucic fet.

Józiu
11-05-07, 16:47
biegaj 3 razy w tygodniu i plywaj 2 razy w tygodniu (po 2h)......do tego ci nawet sprzęt nie jest potrzebny :lol:

asdat0r
11-05-07, 17:04
A gdybym cwiczyl te 3 dni w tygodniu, po czym przykladowo w niedziele poszedl na basen, dalo by to efekt? Slyszalem ze chrom przyspiesza metabolizm czy cos. Bardziej zalezy mi na zamienieniu tkanki tluszczowej na miesnie ;]

Józiu
11-05-07, 17:09
tak, plywaj lepiej 2 razy w tygodniu.....plywanie jest to sport ktory spala najwiecej "mięcha" :lol: