PDA

Zobacz pełną wersję : NAGRADZAM SOGAMI:)



ilovetrance
11-05-07, 15:06
Jem HMB OLIMP , i przymierzam sie do cyklu na przyrosT czystej masy miesciowej . .mam bialko PROTEIN z hi tec-a 3 komponentowe . planuje do tego jeszcze dorzucic XP 925 ale jak wiadomo nie starczy na pelny cykl wiec zwiazku z tym kupilem CREATINE MEGA CAPS 1250 OLIMP (MONOHYDRAT) narazie 4 blistry czyli 1200kap. ktore starcza na jeden miesiac .. pytanie brzmi jak mam to stosowac zeby bo dobrze polaczyc najbardziej mi zalezy na tym XP z tym monohudratem ( chodze trzy razy w tyg na silownie pon, sr , pt , wiec jak mam to stosowac? w dni treningi dwa razy XP , cztery kap Monohydratu , trzy koktajle bialka , HMB 3 kap.? beztreningowe raz XP , cztery kap MOoNO.... 3 koktajle bialka ,HMB 3 kap ? JAK SADZICIE ... PROSZE O DOBRA ROZPISKE BO CHCE FAJNE EFEKTY

tom
11-05-07, 15:23
fajne efekty napewno beda jak bedziesz mial dobra diete z nadwyzka kcal.
skoro to 1 cykl krety radze jedynie mono brac a bedziesz zadowolony...
DT:
5g krety rano
XP po trenie
DNT:
XP na czczo
5g krety po poludniu
bialko wg brakow w diecie
hmb 2 kaps 4 razy dziennie rano przed trenem po i na noc :wink:

Arnik
11-05-07, 15:43
2 tyg temu skonczyłem brać HMB olimpu, Kreatyne Mega Caps olimpu i Whey Massa olimpu a brałem następująco:

HMB 3x1 - na czczo, po treningu, przed snem
Kreatyne 4 caps po treningu ( w nietreningowe w środku dnia między posiłkami)
Białko jako uzupełnienie diety albo w szkole albo na godzine przed snem.

Efekty to 4 kg, 5cm w klacie, 2,5 w bicepsie, siła napewno ale nie wiem ile dokładnie.

Zakładając że masz jesczze XP to powinno Ci też nieźle pójść ale to zależy w dużej mierze od genetyki ile Ci czego przybędzie.

Nie przejmuj sie jak Ci połowa zacznie pisać że hmb nic nie daje, ze kreatyna z olimpu jest do dupy i że olimp jest beznadziejny, życze powodzenia :wink:

ilovetrance
11-05-07, 15:44
jadlem kreatyne z rok temy przy gajnerze ale gralem ja z trzy tyg i byly efekty ... teraz duzo tluszczu mi sie nazbieralo .... na diecie jestem juz jestem miesiac i 5 kg w plecy(widze po sobie ze praktycznie sam brzuch mi spadl miesnie sie zaczynaja rzezbic ale nie spadaja ...) do tego dobry trening i 3 razy w tyg biegam i a6w :). . . wiem ze najleprzy dla mnie bylby vinstrol :) ale nie chce tego! mam jeszcze ten zbedny tluszczyk . . moge przytyc ale z rzezba .. ZERO TLUSZCZU ... mam nadzieje ze mi sie to uda ... Piszcie smialo... Dobra porada= SOG :)

[ Dodano: 11-05-2007, 15:52 ]
a jesli chodzi o moja genetyke to rok temu przy gajnerze i tej kretce diecie (wtedy nie ograniczalem tluszczy ) to w 6 tygodni 9 kg:) Teraz wpadlem w manie bialkowa wszystko co jem opiera sie na nim... :)ryby m in tunczyki, sery ,soja, biale miesa , jaja . . . sadze ze jak bo moje zakupione bialko jest troche zbedne bo dostarczam naturalnie odpowiednio bialka ale chyba nic mi sie nie stanie gdy bedzie go za duzo :)

Arnik
11-05-07, 15:55
Dobrze byłoby gdybyś uzupełnił profil albo napisał wiek, wzrost, wage, staż a jak masz diete i spadłeś w miesiac o 5 kg to chyba jest ok i zaden vinstrol nie jest Ci potrzebny. I jak teraz sie rzeźbisz to jak chcesz przytyć to "przytyć z rzeźbą" raczej sie nie da, możesz ewentualnie przytyć bez tłuszczu i dlatego dobrze ze masz białko a nie gainera.
To genetyke widze ze masz niezłą :wink:
Może inni Ci jeszcze doradzą, ja napisałem tak jak brałem i co mi przybyło.
Pozdro.

tom
11-05-07, 18:23
zamiast xp kup cp do tego jak nie chcesz tluszczu mozesz dorzucic tse

ilovetrance
11-05-07, 18:42
CP ? co to jest ? jeszcze tse do hmb? ... Pytanie z innej beczki ... czy np te kapsulki hmb szkodliwe sa dla organizmu (watroby) jak sie je np pol roku je?

tom
11-05-07, 18:51
hmb nie sa szkodliwe
na masowce mozna dorzucic jakis spalacz(tse) jak sie nie chce tluszczu ale wtedy gorzej masa idzie
cp-Cell Pump wystarczy xp jeszcze niepotrzebne(zmarnujesz tylko kase) :wink:

gr-x
12-05-07, 20:34
czy kapsułki hmb szkodzą - nie jeżeli nie masz uczulenia na jakis składnik np. żelatyne bo z tego m.in jest kapsułka. Zamiast XP zarzuc CP a na nastepny cykl dopiero XP :smile:
HMB mozesz spokojnie brac długo ja właśnie kończe 6 miesięczne branie hmb i musze przyznac że zawsze na początku brania przez ok tydz. odczuwam "kwas" w żołądku ale potem sie przyzwyczaja