PDA

Zobacz pełną wersję : Przedramie



Biku
10-05-07, 22:57
siema macie moze jakies sprawdzone sposoby na przedramie.. jak rak to napiszcie jak je trenujecie. dzieki. pozdro

Bezif
10-05-07, 23:11
ja ,,nawijam sznurek" ii efekty są znakomite

tom
10-05-07, 23:42
1.rozdzka:
na hantel zakladasz z jednej str. ciezar( nie za ciezki)
lapiesz za ten koniec gdzie nie ma ciezarukladziesz reke na lawce i krecisz reka9przenoszac ciezar gora) w lewo i prawo
2.---------
hantel tak jak wyzej
siadasz na podlodze przy lawce lapiesz hantel za ten koniec gdzie nie ma ciezaru opierasz lokiec o lawke przedramie ma byc prostopadle do lawki opuszczasz i podnisisz ciezar
3.---------
lapiesz hantel jak wyzej stoisz prosto reka opuszczona rownolele do ciala w dol i podnosisz i opuszczasz ciezar

pamietaj ze przedramiona cwiczy sie z wieksz iloscia poetorzen do efektu "palenia" miesni

b.dobre cwiczenia
wiecej o cwiczeniach przedramienia dowiedzial bys sie moze na stronie armwrestlingu... powodzenia:wink:

oSiŁeK_sNd
10-05-07, 23:42
z tym sznurkiem to genialna sprawa i prosta w skonstruowaniu, polecam...bierzesz kawal kija, rurki i przywiazujesz na srodeczku sznurek a na drugim koncu jakis ciezarek i nawijasz sznurek do konca a potem rozwijac tez mozesz ale nie kazdy to robi

Punisher
11-05-07, 00:05
bierzesz sztangę, obciążenie po 5 kg z każdej strony +gryf= ~15kg
Opierasz łokcie o ławkę (kucasz) i naprzemiennie lub nie chwytasz podchwytem i nachwytem (nachwytem jest ciężej) i podnosisz nadgarstki i opuszczasz.
Po tym ćwiczeniu całe przedramiona się pompują i całe napięte są ! Wypróbuj.

Raskus
11-05-07, 07:40
Jak jest początkujący i weźmie 15kg na nachwyt tak jak j.w. to się chłop posra :twisted:

Punisher
11-05-07, 14:43
No to może wziąść 10 kg albo 8 razy i robić pełno razy, to nie robi :cool:

oSiŁeK_sNd
11-05-07, 16:46
hehe no wlasnie przeciez jak sobie nie poradzi z 15kg to se zalozy mniej jaki problem chociaz te 15 kg to wcale nie jest tak duzo jak bedzie to robil sztanga,bo ciezar rozlozy na 2 rece, ja robie hantla 15kg na jedna reke ale to jest max jaki moge w tym cwiczeniu uzyc bo wiecej juz by to nie bylo zupelnie technicznie czyli ogolnie mowiac do niczego

Biku
11-05-07, 18:37
podchwytem na ławce mam 57kg i robie serie 12x10x8x6:) robie jeszcze nawijanie i uginanie nadchwytem ale mniejszy ciezar(30) tylko dokładnie i powoli... tylko od jakiedos czasu mi nie rosnie przedramie mimo ze po treningu jest zajebis*ie spompowane

[ Dodano: 11-05-2007, 18:39 ]
Raskus, a ty napewno masz 100 lat starzu i jestes nwjmadzejszy i wszystko wiesz...

Punisher
11-05-07, 18:51
No niby te 15 kg to nie dużo...

podchwytem na ławce mam 57kg i robie serie 12x10x8x6:)

Wg mnie przedramie powinno się robić wiele razy, dlatego napisałem te 15 kg.
Technika ważna jest, a przy lekkim łatwiej ją utrzymać, dla mnie te 12-6 powtórzeń to za malutko... można się nabawić kontuzji z takim ciężarem :razz:
Ale każdy robi jak dla niego najlepiej :wink:

Biku
11-05-07, 21:11
to po ile powinienem robic powtórzen ?

Punisher
12-05-07, 15:13
z 30, to zależy, w każdym bądź razie bardzo dużo, że wymiekasz już :wink: