PDA

Zobacz pełną wersję : moj plan na rzezbe klaty do oceny+ Sog



powerdrome
09-05-07, 14:21
plan na dwa dni:

1 dzien:
leżąc na ławce poziomej przenosy sztangielki za głowę 2 serie po 15
leżąc na ławce poziomej rozpiętki ze sztangielkami 3 serie po 15
leżąc na ławce poziomej wyciskanie sztangielek 2 serie po 12
2 serie po 12lub 15 pompek na taboretach

2 dzien to samo, moge jeszcze doda rozciaganie sprezyny bo mam, lepiej cwiczyc 2 czy 3 razy w tygodniu? Obecnie cwicze w domu na laweczce, jak juz pisalem skosu w dol nie moge robic problemy zdrowotne.

johny
09-05-07, 14:31
hmmm no nie najlepiej ;/ pierw pierwszy dzien przenosy sztangielki jezeli juz to robi sie na koniec ale to jest do bani cwiczenie a juz na rzezbe na pewno nei polecane (jezeli chesz ladnie wymodelowac klate wrzuc do treningu na sam koniec brame,dobrze rozwiniesz srodek klatki) wyciskanie sztangielek na pcozatku najlepeiej i zwieksz serie ja proponuje tak
1 wyciskanie sztangielek w poziomie 4x15 powtorzen seria laczona z pompkami okolo 10
2 wyciskanie sztangi albo hantli glowa w gore 3x15 powtorzen
3 tu mozesz robic np wyciksanie sztangi w poziomie 3x15 powtorzen (ale nie koniecznie mozesz wrzucic inne cwiczenie) jak wyciskanie sztangi to seria laczona z pompaki
4 brama 2x15 (obowiazkowo)

kolejny dzien cwiczen nie moze byc tak intensywny (klata sie odsc dlugo regeneruje ale w tym dniu proponuje cwiczyc wyciskanie hantli glowa w dol (mozesz tez robic brame i np jeszcze wyciskanie sztangi na plasko) nie musisz sie trzymac kurczowo 15 powtorzen ale staraj sie nie robic mniej (te pompki sa po to bo super pompuja klate;p )

powerdrome
09-05-07, 15:16
JAk mam cwiczyc brame skoro cwicze w domu:P mam tylko laweczke

johny
09-05-07, 15:21
no racja nie doczytalem ;p hmmm no to bedzie problem :/ zamiast bramy w pierwszy dzien daj wyxiskanie glowa w dol tez fajnie uplastycznia klate ;p

powerdrome
10-05-07, 15:47
Ktore rozpieteki lepsze? leżąc na ławce poziomej rozpiętki ze sztangielkami - ramiona proste w łokciach czy leżąc na ławce poziomej rozpiętki ze sztangielkami - ramiona lekko ugięte w łokciach? a mzoe to to samow sumie

johny
10-05-07, 16:28
to nie to samo ja robie z lekko ugietymi i wg mnie sa lepsze (lepsze naprezenie czuje i pompowanie)