PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy konkurs?



n3ox
18-04-06, 14:09
Nie wiem co inni na to ale ja myśle,że taki konkurs jak nowe tematy etc. to będzie za dużo art. z innych for i stron :neutral:
Myśle, że lepszym pomysłem jest zrobienie konkursu o największą ilość pkt. pomógł :wink: w tedy by rosła wiedza każdego uzytkownika bo starając się pomóc komuś innemu, sam by tesh się uczył,bo ktoś by go poprawił lub sam by musiał zajrzec na jakąs stronke gdzie jest o tym opisane etc. :smile: więc mysle,że taki konkurs jest lepszym pomysłem :mrgreen:

MADOX
18-04-06, 14:13
z jednej strony to dobry pomysl ale watkie ze ktos sie na to zgodzi

sylwka
18-04-06, 14:30
mnie to w ogole nie podoba sie to, ze osoba zaproszona musi napisać posta:/ bo kazdy moze napisac cokolwiek (np. zwykle "hej") , byleby tylko pomóc wygrać w konkursie:// a poza tym konkursy moga być :smile:

n3ox
18-04-06, 14:32
A i jeszcze jedno :grin: bo by mogło być tak, że ktoś kto będzie w czołówce pkt. pomógł i sam nie będzie czegoś wiedział i napisze temat ktoś mu odpowie (czyli pomoże) i może mu nie przyznać pkt. dlatego, że jest ta osoba tesh w czołówce i nie chce przegrać :???: więc w takim wypadku(jeśli ten konkurs sie odbędzie-szczerze tesh watpie) moderator danego działu niech się upomina, żeby przydzielił pkt. :wink: inaczej jeśli tego nie zrobi będzie anulowana z tego konkursu czy jakąś tak :grin:

tomek.
18-04-06, 16:38
n3ox, jesteś kilka godzin na forum i już 2 pomógł o to chyba łatwiej niż zapraszac nowe osoby, a narazie chodzi nam o promowanie forum bo mało osób na nim jest....

a po 2 kto ma duzo pomógł(czyli osoba z wiedzą) to nie zakłada tematów z pytaniami tylko sam szuka odpowiedzi w artykułach czy wypowiedziach innych użytkowników

tzreba by skrypt pomogł ulepszyc bo teraz by ładne wałki na nim były....

ps co do tego konkursu i zakładania tematów i kopiowania ich z inych stron/serwisów to nie myśl że takie będą brane pod uwage

sylwka, blondi moja :razz: po to mają coś napisac żeby wogóle weszli na forum.. po raz kolejny pisze że nie zalęzy nam na osobach które sie tylko zarejestrują a nie beda korzystac z forum....

sylwka
18-04-06, 16:44
ahaaaaaaaaaa:P. No oki, thx. Ale mi tu moje zaproszone osoby stękają, bo nie wiedzą, gdzie i co napisać :razz:

tomek.
18-04-06, 17:45
jeżeli twoi poleceni interesują sie choć troche siłownia to ie widze wiekszego problemu w napisaniu JEDNEGO posta :razz:

n3ox
18-04-06, 18:55
tzreba by skrypt pomogł ulepszyc bo teraz by ładne wałki na nim były....

możesz trochę rozbudowac to zdanie :smile: ??

[ Dodano: 2006-04-18, 18:56 ]

n3ox, jesteś kilka godzin na forum i już 2 pomógł o to chyba łatwiej niż zapraszac nowe osoby
a to źle, że pomagam?? :sad:

tomek.
18-04-06, 19:16
konkurs powinien byc trudny, na nagrody trzeba sie wysilic :razz:

funkcje pomógł by trzeba najpierw udoskonalić. teraz mozesz wysłąć do wszystkich pw żeby sie powymieniali z tobą na głosiki. jeszcze sie pomyśli

fishe
18-04-06, 21:27
ta funkcje napewno by trzabylo udoskonalic ale nie wiem jaki by skrypt trzabylo zainstalowac bo chyba innego nie ma rozne przekrety by byly

sylwka
18-04-06, 21:28
No wlasnie hades, gdyby sie interesowali:/ ale ja nie zapraszam znajomych, o to chodzi:P tylko przypadkowych gosci :razz: heh.. Jak na razie dobrze mi idzie, zobaczymy co będzie dalej :D Chociaz wrona daje czadu!! :grin:

vold
18-04-06, 21:52
Według mnie nie jest to dobry pomysł :roll:

fishe
19-04-06, 16:45
ale ja nie zapraszam znajomych, o to chodzi:P tylko przypadkowych gosci
jezeli zapraszasz przypadkowych gosci to nie ma sie co dziwic ze nie chca sie rejestrowac a wrona to poszdl jak burza zobaczymy na koniec konkursy czy czasem gdzies nie spamuje

sylwka
19-04-06, 18:16
fishe, tyle że moi znajomi nie interesują się kulturystyką :roll: No to moja wina?? :/

[ Dodano: 2006-04-19, 18:30 ]
W ogóle to ja tego nie rozumiem, ja też się nie interesuję kulturystyką ,a ktoś mnie tu zaprosił :wink: I nie wiem po co!! :P.

fishe
19-04-06, 21:23
sylwka, ktos :) ale jakos ci sie spodobalo i zostalas :mrgreen: i dobrze bo potrzebujemy kobitki na forum bo za duzo ich nie ma

sylwka
19-04-06, 21:39
Tak, no właśnie, ja zostałam tylko ze względu na to, że nie macie dużo dziewczyn na tym forum :razz: heh.. nie no, forum jest spoko.. Tylko te nagrody..... :roll: :smile: :smile: :smile:

tomek.
19-04-06, 21:54
proponuje dogadac sie z orbisem to będa wycieczki :razz:

sylwka
20-04-06, 13:56
Spoko, zajmij się tym :mrgreen:

fishe
20-04-06, 18:28
sylwka, ale jest to forum kulturystyczne to nie ma sie co dziwic ze sa takie nagrody ale jak zjesz taki zestaw to nic Ci sie nie stanie :mrgreen:

sylwka
20-04-06, 18:39
fishe, sam sobie zjedz :razz:. Ja się tego nawet nie dotknę. Nie to, żebym się brzydziła czy cuś, ale wolę siebie taką, jaką jestem :smile:. To następnym razem pomyślcie, że dziewczyny też mogą brać udział w tych Waszych konkursach :).

tomek.
20-04-06, 19:03
hmb możesz łykac sylwkaa bez problemu :razz:

a druga sprawa to skad mamy brac te dziewczece nagorudy? :mrgreen:

sylwka
20-04-06, 19:12
hades, nie wiem skąd, ale powiedz, co mi po odżywkach?? Tylko tyle, że jak wygram, to mogę komuś sprzedać :mrgreen: . A nagrody dla dziewczyn?? Hmm... No ja to tylko na wycieczkę obstawiam:P Ale preferuję tylko góry:D. PS HMB to czysty mięsień?? Coś takiego słyszałam.. :neutral: :neutral:

tomek.
20-04-06, 19:49
sprzedasz a za kase to juz sobei kupisz co ci sie podoba :mrgreen:

krete dziewczyny i białko wcinają a ty sie tak boisz ze stracisz na kobiecości :razz:

sylwka
20-04-06, 19:53
:)

vold
21-04-06, 07:48
sylwka śmiało możesz jeść nic Ci się nie stanie , nam rosną mięśnie ale Ciebie może urośnie coś innego,hehe.

Tak że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :wink:

sylwka
21-04-06, 13:21
Coś innego?? O Ty świnio:p. Nie, dzięki, mnie to tam mój rozmiar się podoba:D I innym też :P Zresztą, już sobie załatwiłam inną nagrodę w razie wygranej:D Chyba, żeby mi się plany zmieniły :) Pozdrawiam:)

[ Dodano: 2006-04-21, 13:22 ]
PS. Nie CIEBIE tylko TOBIE :razz:

misiek24
21-04-06, 23:09
Witam,

Jestem administratorem Forum http://www.forum.kulturystyka.org.pl na którym użytkownicy e-kulturystyka.info rozsyłają SPAM wśród użytkowników mojego Forum i zachęcają do rejestracji. Chciałbym uprzejmie poinformować, że nie będziemy tolerować tego typu praktyk!

W chwili obecnej na Forum są wprowadzone tzw. "zamienniki", które powodują, że po wysłaniu wiadomości PW lub E-mail z nazwą http://e-kulturystyka.info/..... lub http://www.e-kulturystyka.info/...... pojawia się informacja o spamie - winika z tego, że każdy wysłany e-mail jest tylko stratą czasu.

np. po wysłaniu PW lub E-mail z wiadomością:

Zarejestruj się, tu masz link: http://e-kulturystyka.info/index.php?ap=1219

Pojawi się: Spam! Zgłoś tą wiadomość moderatorom!/index.php?ap=1219


Pozdrawiam i życzę miłego dnia

fishe
22-04-06, 00:07
misiek24, wiemy juz ze jestes adminem tamtej stronki nie musisz u nas spamowac tyle wystarczy ze raz to samo napisales

marcinczwa
22-04-06, 11:27
misiek24, raz wystarczy jak napiszesz
na 2 raz nie pisz na forum tylko mail/PW

vold
22-04-06, 19:25
Ja się nawet nie wypowiadam dla mnie to dziecinne zachowanie :???:

Raskus
23-04-06, 15:59
Skoro bedzie taki konkurs o "pomógł", bedziemy sobie chociaż dawać te "pomogl"? :shock: :lol: :lol: osoby dające nam te plusiki jak by, beda tylko takie ktore nie wiedza o tmy konkursie bądx nie iorą w nim udział :cool: