PDA

Zobacz pełną wersję : dieta na zbicie kilku kilogramów!



kamilooo
08-05-07, 18:13
Witam Panowie szukam jakies diety aby zbic kilka kilogramów co mi polecacie! mam 19 lat 182 wzrostu i 79kg! nie wiem dlaczego ale wszystki zbedny t;uszcz poszedl mi w brzuch jest troche za duzy! sa jakies cwiczenie za zbicie tego oprucz brzuszków! moze jakies odzywki??

pozdro i dziek za pomoc!!

johny
08-05-07, 18:21
popatrz na podwieszone jakies zrob swoja i ja wklej potem sie poprawi ewentualne bledy....

[ Dodano: 08-05-2007, 18:23 ]
na huuuu ci odzywki tak wogole jak niemasz diety,po za tym wez sie za aeroby!!! odzywek ci niepoweim jakie sa bo sa narazie nie potrzebne! a nabrzuch to a6w ale ciezko ci bedzie zrobc ja od niedawna robie ABS i fajniutko mi wchodzi...

hitman
08-05-07, 19:23
dietka niskoweglowodanowa to tego aeroby i mozesz zrobic ten a6w ale nie koniecznie :wink: duzo biegania i sukces gwarantowany. :grin:

johny
08-05-07, 19:56
grales w hitmana ?? :D nooo bez aerobow nawet dieta nie pomoze ;p

TROL
08-05-07, 20:12
kamilooo... wiec tak Tu koledzy wyzej maja w 100% racje. wiec aeroby i brzuszka nie ma. Ale... jezeli jes Ci ciezko z bieganiem itp. Proponuje trening obwodowy ktory zwikszy Twoj metabolizm i organizm bedzie spalał tluszczyk nawet jak nie bedziesz cwiczył... Pozatym odpusc sobie po 19 godzinie posilki jedz 5 razy dziennie (to tez zwieksza metabolizm organizm dostaje na bierzaco paliwo i nie odklada go) w kazdym posilku staraj sie aby bylo bialko... i cwicz cwicz i jeszcze raz cwicz...

kamilooo
08-05-07, 20:50
Proponuje trening obwodowy k
mozna o tym cos jasniej! dzieki Trol za odpowiedz!

TROL
09-05-07, 13:28
trening obwodowy... czyli cwiczysz podzcas jednej wizyty na silowni jak najwiecej parti miesni... Nie chodzi o to aby katowac jadna grupe miesniawa ani tez nie o to by ja tylko delikanie rozgrzac ale proponuje jedno cwiczenie zetelnie wykonywane na jadna partie miesni .klatka, barki,lpecy,biceps,triceps,nogi itd. Jezeli cwiczysz na silowni proponuje np. obskoczyc sobie wszytskie uzadzenia stacjionarne na koncu troszke pojechac na rowerku i bedzie ok. Zmuszajac do pracy jak najwiecej parti miesni zwiekszasz swoj metabolizm poniewaz cale cialo poztrebuje energi do cwiczen puzniej energi na regeneracje i w mniejszym stopnu odklada to co zbedne... pozdro