PDA

Zobacz pełną wersję : słaba kondycja - bieganie



dexter
07-05-07, 22:31
mam problem bo jestem ogólnie wysportowany ale mam bardzo słabiutką kondycje - pobiegam troche i dysze jak lokomotywa. Widziałem prawdopodobnie tutaj taki plan chyba 10 dniowy na poprawienie kondycjji. Polegało to na bieganiu na przemian z marszem i tak corazwiecej ąż chyba do 40 min biegu. Nie moge juz tego znalesc, gdyby ktos cos o tym wiedział to prosiłbym o podanie :cry:

[ Dodano: 07-05-2007, 22:32 ]
dodam że nie pale i nigdy nie paliłem

pw
08-05-07, 14:06
http://img217.imageshack.us/img217/4118/marszobiegdx5.jpg
Plan ten przygotowuje biegaczy do biegu trzydziestominutowego (bez przerwy) przez okres 10 tygodni. Każdego tygodnia tego programu wykonuj swoje marszobiegi w poniedziałek, środę, piątek i sobotę a opuszczaj je we wtorek, czwartek i niedzielę.

Oparty na dziesięciotygodniowym systemie program biegania Coates'a powoduje, że początkujący biegacz osiąga zdolność do trzydziestominutowego biegu (bez marszu) do dziesiątego tygodnia trwania programu. Gdy już się biega swobodnie przez 30 minut bez przerwy, można zacząć myśleć o wydłużeniu dystansu w ciągu tygodnia - może 15-20 km, z pięcioma dniami biegu i dwoma dniami aktywnego odpoczynku (mogą one obejmować jazdę na rowerze, pływanie, czy ćwiczenia ogólnorozwojowe).

dexter
08-05-07, 17:40
brawo o to mi chodziło
wielkie dzieki :mrgreen:

[ Dodano: 08-05-2007, 17:50 ]
a jeszcze mam pytanie czy moge robic ten plan na bieganie razem z a6w ??
i ew może co jeśc ? bo ost czuje sie jakos ogólnie zmeczony ??

oSiŁeK_sNd
08-05-07, 17:50
fajny plan...myslicie ze daloby rade spalic troche tluszczyku tez takim programem

dexter
08-05-07, 20:46
ja generalnie to nie ma za wiele do spalania raczej tylko kondycje chce zrobic. Mysle że zaczne od przyszłego tygodnia
a czy miesnie mi sie nie spalą :mrgreen: ??

oSiŁeK_sNd
08-05-07, 21:46
ale ja nie pytalem w twoim imieniu :mrgreen: