PDA

Zobacz pełną wersję : odychanie



bartek3112
07-05-07, 15:57
jesli cwicze hantlami i przyciagam ja do siebie to wypuszczam powietrze czy wciagam??
jecze jedno pytanie czy jesli cwicze i naloze sobie duzo cichow to dobrze ze sie bardziej spoce??

Weiderowski
07-05-07, 16:02
jak przyciągasz hantelki do siebie, nabierasz powietrza. Ogólnie osoby chcące schudnąć, nakładają na siebie masy ubrań przy treninach. Wtedy bardziej sie pocą przy czym chudną. Ja osobiscie tego nie robie i slyszalem ze nie jest to zbyt zdrowe na serce. A jak juz masz sie mocno ubierac w celu schudnięcia, to nie ubieraj sie na ławke i cwicz, bo malo ci to da, lecz ubieraj sie i idz biegać.

tomala999
07-05-07, 16:07
Tak jak kolega wyzej napisal, przyciagajac do siebie hantle wciagasz powietrze, wypuszczajac hantle na dol wypuszczasz takze powietrze. Staraj sie robic cwiczenia z hantlami wolno i dobrze technicznie, nie naparzaj nimi byle jak najszybciej.

Punisher
07-05-07, 21:35
jak przyciągasz hantelki do siebie, nabierasz powietrza.
Halo halo, to zależy jakie ćwiczenie, czy to wyciskanie na ławce, czy jak na bica czy trica !!!! Niejasno określiliście.

Wydychasz powietrze podczas ruchu pozytywnego - wysiłku - skurczu mięśni.
Wdychasz powietrze podczas opuszczania ciężaru.

Weiderowski
07-05-07, 22:21
odpisałem mu dokładnie na to, czego chciał. ta wypowiedz byla ustosunkowana do leżenia na ławce, czyli tego, o co pytał.myśle ze zadajacy pytanie dokladnie zrozumial o co mi chodziło.

Punisher
07-05-07, 23:13
Ale nie każdy kto to będzie czytał, będzie wiedział o co chodziło.
To na tyle.