PDA

Zobacz pełną wersję : jak się za to zabrac ?



Jeremi
07-05-07, 14:18
Witam wszystkich ,

Mam 19 lat , 182 cm wzrostu i ważę 76 kg . W młodości dużo pływałem , trochę ćwiczyłem ( w domu ) i nie wyglądam tak źle :) ale chcę to jeszcze poprawić . Z braku czasu nie ćwiczę na żadnej siłowni leczy tylko w domu . Mam hantelki , ławeczkę i drążek ( + podłogę i trochę wyobraźni :) )
Nigdy nie brałem żadnych odżywek lecz teraz chciałbym to zmienić . I tu kieruję do Was pytanie . Jakie odżywki proponujecie ? ZAZNACZAM ! ćwiczę tylko w domu . Interesowały by mnie odżywki dzięki którym szybko przybrałbym na masie i następnie ładnie wyrzeźbił swoje ciało . Kolega bierze białko i robi sobie koktajle ale ponoć białko ciężko dostać . A co wy byście mi zaproponowali ? Kreatyna ? Liczę na Waszą pomoc .

z góry dziękuję i pozdrawiam

Jeremi

lovelas69
07-05-07, 14:22
bialko ciezko dostac hmm pierwsze slysze... w kazdym sklepie z odzywkami jest i w Twojej diecie domowej- co do brania odzywek i cwiczenia w domu to moim zdaniem nie ma to najmniejszego sensu... jak zaczniesz chodzic na silownie i troche pocwiczysz to za rok mozesz sie zapytac co brac... POZDRO!
P.S nie licz na jakies oszalamiajace efekty poprzez pompki itp. cwiczenia w domu... jesli chcesz przytyc to zacznij jesc madrze i zapisz sie na silke... a co do kreatyny to kategorycznie odradzam zreszta co do innych odzywek mam takie samo zdanie...

Kakashi
07-05-07, 14:31
Jeremi, ja to proponuje dokupicsztange troche krazkówi juz nie musisz chodzic na zadna profesjonalna siłownie bo wszystko zrobisz w domu i wtedy wziac sie porzadnie do roboty

biłko dostaniesz bez najmniejszego kłopotu...
odzywki sobie zostaw na potem:D pozdro:D

Punisher
07-05-07, 14:32
Możesz białko kupić sobie to nie problem(jeżeli brakuje Ci go w diecie). Ale pod jednym warunkiem: Weźmiesz się za trening systematycznie. Bo takie obijanie się (nawet jeśli trudno inaczej) to efekty będą mizerne. Trening powinien być cykliczny.

[ Dodano: 07-05-2007, 14:34 ]
P.S. Ale jak początek, to nie musisz nic kupować, bo na początku efekty są zadowalające bez wspomagaczy i sama dieta wystarczy (nawet jak są w niej małe luki, ale wiadomo to początek, a początki są trudno, jednak jeśli się chce mieć efekty, trzeba mieć determinację, a zostanie się nagrodzonym w postaci satysfakcji:) )

Jeremi
07-05-07, 15:01
Dzięki chłopaki za rozwianie wątpliwości :)

Jeszcze dwa pytania :

- jak przygotować mniej wiecej taki koktajl ? ( pytam mniej wiecej bo zapewne na opakowaniu będzie szczegółowa instrukcja )

- czym rożni się białko od innych odżywek ?