PDA

Zobacz pełną wersję : HMB REVOLUTION ?



matius
07-05-07, 13:30
co sadzicie o hmb revolution ? jakie jest wasze zdanie na ten temat aha i jeszcze 1 pytanko czy hmb łaczyć z czyms ?

johny
07-05-07, 13:57
z tego co czytam tp hmb jeste przereklamowanym suplementy,czyli ogolnie h,u,jo,wo

Punisher
07-05-07, 14:04
Czytać sobie można wszystko. Niech się wypowie ten, kto stosował. Np. Prezydent_1c :)

tomala999
07-05-07, 14:11
Na temat HMB Revolution slyszalem pozytywne opinie.. Sam jednak nie stosowalem jeszcze. HMB laczone z kreatyna podobno daje lepsze efekty, rowniez nie probowalem ale czytalem artykul :) Jezeli chcesz zyskac masy to napewno HMB + kreatyna bedzie fajna. Pozdro

Hobgoblin
07-05-07, 14:19
HMB nie jest do dupy ani przereklamowany. Jest bardzo dobrym suplementem, ale ma dwie podstawowe wady:
- droga impreza
- opóźniony zapłon (trzeba brać kilka miechów, żeby zaczął działać)
Poza tym uważam, że lepiej łączyć HMB z jabłczanem niż z normalną kretką. Mi osobiście pomogło bardzo. Brałem do tego Proteinkę i stosowałem dietę wysokobiałkową.
Samego HMB raczej brać nei ma większego sensu.

Punisher
07-05-07, 14:35
HMB Revolution to podobno inna bajka i nie trzeba koniecznie brać miesiącami...

Prezydent_1c
07-05-07, 20:25
sofok666, dzięki za pokazanie tematu bo ostatnio nie ma troche czasu ..
Co do HMB Revolution jest to moim zdaniem b.dobry suplement. Ma opózniony zapłon ale to nie jest opóznienie o miesiąc jak w przypadku innych HMB ale o 1-2tygodnie MAX. Ważyłem 83,5 kg. Teraz waże 80,5 ale wygląd jest inny. I 0,5cm w łapie poszło a nie skończyłem jeszcze cyklu (jestem w trakcie jak narazie 300tab zjadłem). Schudłem i mięsnie troche jakościowo sie poprawiły. Ponadto byłem na cyklu na Nitro i ku mojemu zaskoczeniu nie mam żadnych spadków i jeszcze rosne. Biore HMB Revolution + glutamine +białko i takie połaczenie polecam. I co do HMB Revolution ma on zmienioną forme od HMB znajdujących się na rynku obecnie. Jak macie pytania walcie na pW

Punisher
07-05-07, 21:29
No widzicie, mówiłem, że trzeba przetestować :wink: