PDA

Zobacz pełną wersję : Ptanko o kreatyne



kasztan96
07-05-07, 12:20
Elka Wiem że kreatyna wibija wciul bo kumple zażywaja ale ja mam pewne pytanko czy ona napewno jest nieszkodliwa chodzi mi o to czy po jakimś czasie to wszystko jak przestane cwiczyc nie sflaczeje?

jonasz7
07-05-07, 12:38
Oczywiście że sflaczeje jak przestaniesz ćwiczyć i tak się stanie nawet wtedy jak będzie bez kreatyny!! Kreatyna jest w 99% zdrowa, pod warunkiem że nie bedziesz jej brał za dużo.
pzdr.

duszek244
07-05-07, 16:52
NIE PRAWDA! nic nie sflaczeje np: mój brat ćwiczył przez 1,5 roku potem miał przerwe jakieś 5-7 miesięcy i nic mu nie sflaczało jedyne że troche sie zmniejszył ale to raczej z tego powodu że był niedługo po cyklu na mono :)

lovelas69
07-05-07, 17:24
duszek bo Twoj brat to skora i kosci przeciez widzielismy jego zdjecia... ale masz racje jesli ktos jest takiej postury to nie sflaczeje moze sie tylko troszke pomniejszyc... :twisted:

Razer
07-05-07, 19:53
Sflaczejesz nawet bez kreatyny. Kreatyna z tego co wiem, wlpywa mocno na mase.
PS: Moj brat kiedys byl spory nie cwiczyl 2 lata i teraz jest o polowe mniejszy wiec duszek jak sie nie znasz to nie pisz.

duszek244
07-05-07, 21:08
Lovelas kurwa jakiej postury? skóra i kości ?! jak zaczynał ćwiczyć to była sama skóra i kości miał 25 cm w bicu bo poprostu jest drobnej postóry i ma chude kości więc jest niepozorny i po nim nie widać więc sie nie odzywaj! Jak by cie je.bnał to byś poczuł czy jest silny czy nie.

Razer to jest indywidualna sprawa ale wiadomo ze jak będziesz często imprezował i nie zwracał uwagi co jesz to szybko spadnie a pozatym ty mówisz że 2 lata nie ćwiczył a mój brat pół roku więc też może dlatego i nie pisz że sie nie znam bo pisze jak jest więc nie wiem co ma to do tego...

jonasz7
07-05-07, 21:52
Chłopaki i po co te kłótnie!!

Bez treningu się sflaczeje i tyle, a kreatyna nie ma tu nic do rzeczy.
pzdr.

duszek244
07-05-07, 22:00
Zawsze coś rozmiary spadną ale nie kolosalnie! Lovelas jeśli nie podoba Ci sie przykład mojego brata to mozę mojego taty co ćwiczył ponad 10 lat i miał 47 cm w łapie i miał tylko 1 cykl na krecie!? nie ćwiczy już przynajmniej 5 lat i w tej chwili ma 44-45 cm w bicu fakt troche nabrał brzucha ale raczej przez to że zaczoł sie troche mało zdrowo odżywiać :P nie wiem czemu mówicie takie herezja jak nie macie żadnego doświadczenie i przykładu w tym ;/ jedenie co to Razer ale już napisałem we wczesniejszym posćie

lovelas69
07-05-07, 22:08
w tej chwili ma 44-45 cm w bicu no pewnie fatu a nie miesni :-D ale nvm ja sie nie kloce tu z nikim tylko wyrazam swoje poglady a Ty z tymi swoimi tekstami duszku ze Twoj brat jest taki silny ze kazdy od niego dostalby po glowie to nie jeden juz slyszal od Ciebie takie grozby na forum...- nudne powoli sie to robi dziecko... :twisted:

oSiŁeK_sNd
08-05-07, 13:15
noo ja slyszalem haha i mu napisalem co ten jego smieszny brat sucharek moglby ewentualnie zrobic ale wypowiedz zostala usunieta hmmm ciekawe z jakiego powodu :mrgreen: hehe "najbardziej sie wozi i najgłosniej grozi ten kto najmniej moze zaszkodzic"

Weiderowski
08-05-07, 13:40
kreatyna to pompowanie wodą. sam shit. jak nie bedziesz ćwiczył, licz na opadnięcie.

lovelas69
08-05-07, 14:00
kreatyna to pompowanie wodą. sam shit. nie pie*rdol glupot ze to shit... bo nie wiem czy sie smiac czy plakac z Twojej niewiedzy... Kreatyna jest bardzo dobra przy polaczeniu powiedzmy z bialkiem badz gainerem... wtedy miesnie beda trwale i gwarantuje ze masa nie zejdzie jesli sie cwiczy... ale czy ktos cos bierze czy nie to i tak poprzez nie cwiczenie spadamy troche z masy miesniowej...

duszek244
08-05-07, 17:11
nie no wy jesteście najmądrzejsi! W walce liczy sie też szybkość i dynamika a sądze że wam jej brakuje więc nie mówcie takich rzeczy o moim bracie....zresztą ide stad i na zakończenie powiem wam JESTEŚCIE POPIE.RDOLENI, POJEBAŁO WAM SIE W GŁÓWKACH I MYŚLICIE ŻE DA WAM TO COŚ ŻE ĆWICZYCIE I JAK NAWET NIE MACIE STAŻU I DOŚWIADCZENIA A JESTEŚCIE STARSI TO KAŻDY WAS SŁUCHA A W WIĘKSZOŚCI NIE MACIE RACJI ZWŁASZCZA TY KRECIE "LOVELAS" WOGULE KURWA JAKI PEDALSKI NICK...NO NIE POGADASZ :shock: NO I JESZCZE TE 69 PEWNIE LUBISZ TAKIE POZYCJE Z CHŁOPCAMI...NO I NASTĘPNY "OSIŁEK" NO NIE POWIEM PEWNIE JESTEŚ ZAJEBISTY TYLKO JAKOŚ WIECEJ KRYTYKUJESZ OK MOŻE TO JAKOŚ ROZSTRZYGNIEM...hmm może na zgode wklejcie swoje zdjęcia jacy wy to "pakerzy" nie jesteście poczekajcie niech zgadne co powie lovelas "masz moje zdjecie w avatarze" no ja też sobie zrobie zdjecie w avatarze przybliże i pomniejsze to zobaczysz jaki duży jestem lol...a osiłek oczywiście powiem że nie będzie swojej wielkiej muskulatury pokazywał bo nie chce sie chwalic no i prawidłowo...tylko szkoda ze by skłamał dobra to kończe trzymajcie sie będe mile wspominał tylko niektórych użytkowników takich jak: Jonasz7, monowodzian, Dagome, Whitehead reszta są mi obojętni, a osiłek i lovelas...dno powtarzacie sie już leprzy jest Creative tzw Kredka bo on przynajmniej nie pier.doli herezji pozdro i poćwicz

oSiŁeK_sNd
08-05-07, 17:27
noo...ale po kreatynie napewno bardziej bo nie powiesz mi ze to tworzy sucha mase miesniowa...wiec moze znajdzcie jakis kompromis hehe

a malolat znowu sie zbulwersowal :mrgreen: tak tak wiemy, lec juz pojaraj sie sucharem :mrgreen:

a tak swoja droga to ty masz jakies sklonnosci homoseksualne a nie lovelas hehe myslisz o seksie z chlopcami i do tego podnieca Cie tak strasznie twoj brat noo niezdrowe odruchy masz, moze idz do mamy niech Cie do jakiegos specjalisty wysle

lovelas69
08-05-07, 17:49
lol chlopaku nie mam zamiaru udowadniac Ci swoich miesni... a czy Twoje zdjecie w przyblizeniu by cos dalo to nie wiem- szczerze w to watpie... o tych walkach tez juz slyszalem i o Twojego brata szybkosci... hehehe fajnie :-D jak dla mnie mozesz odejsc z forum poniewaz masz wiedze na poziomie niedostatecznym... duszku a tym swoim wyzywaniem innych uzytkownikow o dziwo ostatnio mnie i osilka pokazales jaka inteligencja drzemie w Tobie jaki jestes elokwentny i jaki masz bogaty zasob slownictwa- poprostu nie wiedziales co napisac i nawyzywales jak leci... Jak dla mnie takie osoby jak Ty sa strasznymi pustakami i masz jeszcze mlecze pod nosem (robisz gn*oj na forum) z ktorymi nie mam o czym rozmawiac... a i rodzice widze tez sie nie postarali zeby wychowac swojego synusia... Coz Twoje zachowanie moge sobie jeszcze tlumaczyc wiekiem- gimnazjalisci tak juz maja... ZEGNAM

P.S No tak po kreatynie samej bardziej spadnie bo nawadnia miesnie woda... ale jesli doda sie jakies bialko lub gainerka to zamieni sie to w ladna mase miesniowa :twisted:

johny
08-05-07, 18:57
duszek jak masz zamiar ludzi wyzywac niemajac racji to lepeij odejdz

CreativePL
08-05-07, 19:32
o duszek po raz kolejny pokazal klase na forum :lol: nie wazne co bys bral i tak sflaczejesz.
Duszek masz 14 lat co tata mial ci powiedziec w tym, wieku ze przez 10 lat zyl na samej diecie i jednym cyklu kreatyny :lol: ?

Kakashi
08-05-07, 20:39
:) jak miło czasami takie gó*no poczytac :D twój brat to musi byc niezły postrach w twojej okolicy (mieszkasz w krainie muminków?? a moze twoj brat jest gargamelem i pokonał wszystkie smerfy??)...u mnie w szkole tez był taki bajkopisarz i non stop gadał o niepowtarzalnej szybkosci jego trenera...4,5 ciosa na sekunde:| az sie okazało ze on nic nie trenuje i nie ma trenera...:| ale nie no twój brat jest...tzn tak w połowie bo ciezko takiego chudego zauwazyc:D on jest jak te nowe podpaski allways diskrit:P czy jakos tak:P pozdro:D a i jeszcze warna dostaniesz zebys czasem decyzni nie zmienił o opuszczeniu naszego forum:D pozdro+

lovelas69
08-05-07, 23:11
radar po tym co przeczytalem spadlem z krzesla buhehehe :mrgreen: o lol jeszcze sie smieje...
P.S Sry za ten offtop ale buhehehe :mrgreen:

oSiŁeK_sNd
08-05-07, 23:16
no i skonczyl malolacik kariere haha dobra dosc bo z deczka smietnik zrobilismy Panowie :mrgreen:

kasztan96
08-05-07, 23:30
kurde polowa postu jest waszych kłutni ??

Mam do was pytanko jak bede mial tak 50 lat bede pokowal przez 10 lat i juz potem wogule to ta skora nie bedzie mi zwisac ??

lovelas69
08-05-07, 23:35
nie wiem nie przezylem jeszcze czegos takiego... :-D za malo lat mam :-) wydaje mi sie ze na starosc kazdemu skora juz powoli zwisa ale nie zaczyna sie to jeszcze w 50 roku zycia raczej w wieku starczym... jesli bedziesz brac koks to masz pewne ze bedziesz wygladac jak malolat z reklamy opon micheline ale jesli na sucho jedziesz to mysle spadnie Ci w obwodach pare cm i flakiem nie bedziesz ale z wiekiem nietrenowane miesnie powoli zanikaja :-D
P.S Pamietaj to co sobie wyrobisz teraz bedzie albo na korzysc albo na niekorzysc w dalszych latach... nie mowie tylko o silce chodzi mi o diete nalogi itp.

jonasz7
09-05-07, 11:15
kasztan96, zobacz na aktualne zdjęcia arniego.
pzdr.

Rurek009
09-05-07, 13:05
co do lovelasa to ma racje bo kretka jest bardzo dobra ! a co do sflaczenia mięśni to owszem, żadnego z nas to nie ominie tylko że efekty tego będą widoczne w późniejszym wieku !natomiast jak każdy z was wie że nasze organizmy różnie reagują na zażywanie Kreatyny jednym nie opadnie masa mięśniowa bez odżywki(wystarczy że będą systematycznie ćwiczyć) innym mimo tego że będą ćwiczyć to bez dalszego zażywania suplementu nie utrzyma się wynik osiągnięty przy zażywaniu Kreatyny a jeszcze inni nie będą już później ćwiczyć ani brać odżywki i zostaną z taką masą mięśniową jaką wytrenowali z odżywką !
I KTO JEST TEN DUSZEK ??

lovelas69
09-05-07, 13:18
taki fajny czlowiek poczytaj caly artykul to sie dowiesz ;-D albo cale forum :-D

Weiderowski
09-05-07, 22:51
Lovelas czy coś nie tak z twoją interpretacja? nie rozumiem cie. Napisalem ze kreatyna to pompowanie wodą, bo tak głownie jest, co sam potwierdziles. kreatyna w najwiekszym stopniu nawadnia mięśnie, nie powiem zeby dawała suchą mase miesniowa. Masz jednak racje, ze inny jest efekt przy połaczeniu krety z gainerem.Ja akurat nie napisałem ze kreatyna w połączeniu z ganerkami czy czyms innym białkowym to shit, bo tak nie jest. A ty tu sie ze mna sprzeczasz. Potwierdzam wiec swoje słowa. Branie kreatyny w dosłowanym znaczeniu ( czyli odstawiajac inne żeczy ) daje miesnie napompowane wodą, ktore bez cwiczen szybko opadą i w ogóle.

oSiŁeK_sNd
09-05-07, 22:58
hehe Weiderowski ale my juz ta kwestie wyjasnilismy wiec nie wiem po co sie tak produkujesz :mrgreen:

Punisher
09-05-07, 23:12
Im lepiej uwodnine mięśnie, tym większy jest proces anaboliczny.

tom
09-05-07, 23:20
kreatyna to pompowanie wodą
"Odpowiednie uzupełnienie poziomu kreatyny w organizmie zwiększa zawartość fosfokreatyny, umożliwiając szybką resyntezęATP.
ATP stymuluje syntezę białek w ten sposób, że wiąże aminokwasy, które dzięki pozyskanej w ten sposób energii przemieniają się w tzw. aminoacyloadenylany. Dopiero aminokwasy w formie aminoacyloadenylanów łączą ze sobą i budują duże cząsteczki białek."
rozumiesz?
retencja wody to jedynie taki minus suplementacji monohydratem...
:wink:

inny jest efekt przy połaczeniu krety z gainerem
wogole to ty wiesz o czym piszesz???
gainer-uzupelnienie diety w bialko i weglowodany

juz wiesz jak dziala kreatyna?jesli nie to czytaj az zrozumiesz...

[ Dodano: 09-05-2007, 23:28 ]
kurde czytajcie jak dziala kreatyna bo widze ze cinko u was z tym... :???:

Weiderowski
09-05-07, 23:58
Nie ucz ojca dzieci robić :P joke. Dzięki za bardziej dogłębne wtajemniczenie tom.

oSiŁeK_sNd
10-05-07, 19:32
ok...napisales ze przy monohydracie a takie same reakcje wystepuja przy kre-alkalynie ??

tom
10-05-07, 20:27
yess
KA to buforowanegy monohydrat kreatyny o dużo wyższej biodostępności -lepiej uzupełnia zasoby kreatyny w tkance niz mono. "Magazynuje i transportuje grupy fosforanowe do syntezy białek i skurczów włókien mięśniowych. "
-tyle ze nie wiaze sie z woda
"Sposoby zabezpieczenia kreatyny przed przemianą do kreatyniny polegają albo na zabezpieczeniu jej końców wiązaniami z innymi substancjami, jak np. w jabłczanach albo zmieszaniu jej z alkaliami - związkami usuwającymi ze środowiska jony wodoru. "
mam nadz ze jasno i prosto udalo mi sie wytlumaczyc :wink:

oSiŁeK_sNd
10-05-07, 21:57
nom...ladnie :razz: lap soga

tom
10-05-07, 22:27
dzienks :mrgreen: