PDA

Zobacz pełną wersję : Kurczak



oSiŁeK_sNd
06-05-07, 22:53
Wrzucajcie swoje patenty na przyrządzenie kurczaczka, bo musze zerwac z monotonia a moze znacie jakies ciekawe przepisy :!: :cool:

pw
06-05-07, 23:24
JA robie przeważnie tylko filety z kurczaka reszte rodzinka je ;-)
No to normalnei odcinam cyce etc. młotkiem je rozkładam wrzucam do jajek by się kleiły optaczam w bułce z otrębami i na rozgrzaną oliwę ;-)
Pychotka ;-D

07-05-07, 00:00
przyprawa i do mikrofali na 7 minut :)

CreativePL
07-05-07, 13:45
qń, nie rob zarcia z mikrofali bo traci wszelkie wartosci odrzywcze... zostaje sam tluszczm i cos szczxatkowego. Ja a raczej starsi robia identycznie jak WhiteHead,

07-05-07, 16:54
CreativePL, nie szlyszalem o czyms takim. Mikrofale dzialaja wylacznie na wode wiec nie powinny szkodzic innym skladnikom

oSiŁeK_sNd
07-05-07, 20:34
no nie wiem, napewno bez przesady ze wszelkie wartosci odzywcze i zostaje sam tluszcz bo to smieszne hehe, to jak ma ktos jakis patent...najepiej zeby bylo z ryzykiem :razz:

MILAN
08-05-07, 17:11
z ryzykiem to sobie zamocz w sosie chili i też będzie git :D

oSiŁeK_sNd
08-05-07, 17:38
ejj no troche inwencji hehe sos to ja se moge i slodko kwasny kupic i go oszamac z ryzykiem i kurakiem ale to nie o to chodzi..tylko o cos bardziej urozmaiconego..a tak swoja droga to te sosy slodko kwasne maja sporo weglowodanow

MILAN
09-05-07, 23:09
dopóki nie przeszedłem na dietke to tak wcinał z sosikiem z ryżykiem czy frytasami :D

Luknij sobie w stronke z przepisami, my nic nowego nie wymyślimy, co więcej na różnych produktach bywają ciekawe przepisy ;)

lavie_89
11-05-07, 23:31
Oto mój patent na kuraka...Bierzesz sobie filet z kuraka, maczasz w rozbitym i wymieszanym jajeczku, a następnie obtaczasz w sezamie i rzucasz na rozgrzaną patelnie...Smażysz normalnie jak zwyczajny filecik dopóki nie zrobi się ładny i zapieczony (ale nie za bardzo zapieczony) i gotowe...Kurak w sezamie RAZ...

Kolejny patent to wymieniony wcześniej zwykły kurak...Bierzesz filet, obtaczasz w jajeczku i w bułce tartej (może być z dodatkami) i rzut na rozgrzaną patelnie...Kurak w panierce DWA

Następny patent to piersi z kurczaka mini...czyli bierzesz piersi z kurczaka nabyte wcześniej w sklepie mięsnym, kroisz na małe kawałeczki (tylko bez przesady z tym ,,małe'' ;P), taczasz w jajeczku, w bułce tartej i rzut na patelnie...Mini Cycuszki z Kuraka Trzy...

__________________________________________________ _______________________
Mój Post pomógł?? DAJ SOGA!! To takie proste ;)

oSiŁeK_sNd
11-05-07, 23:36
ogarne to z sezamem

Bejbasek
12-05-07, 10:43
hydysz!!z sezamem???spali sie i gorycz.nie ma to jak kurczaczek z pieczrkami :razz:

Puchacz!
12-05-07, 13:37
;o Ja tu zawsze pierś z kurczaka robie tak : Kroje na kostki (oczywiście bez skóry) dodaje przyprawy do kurczaka, rozgrzewam patelnie, daje troche margaryny(albo np olej z oliwek), wrzucam kurczaka przykrywam pokrywka i on sie ładnie dusi ;) potem juz tylko dolewam wody zeby sie nie przypalił i jest duszony kurczak ;] Nie wymyslam żadnych rewelacji.