PDA

Zobacz pełną wersję : Cwiczenia a klata



kazikb1956
06-05-07, 21:32
Mam pytanie o klata a mianowicie chodzi o to czy jest jakas specjalna dieta czy moze jakis zestaw cwiczen zeby zrobic tzw. zrosty tak jak maja kulturysci oczywiscie nie doslownie bo oni cwicza kilka lat na takie efejty, czy moze zalezy to tylko i wylacznie od genetyki czy da sie jakos pomoc temu???

bocion
06-05-07, 21:34
tzw. zrosty
Co to jest?

Gures1
06-05-07, 22:19
jemu chodzi pewnie o to ze ma przerwe miecy jednym miesniem klatki a drugim:P to geny sa!!!chyba ze na serio olbrzymia mase bedziesz miec i wtedy bedzie to dobrze wygladac

(...)
06-05-07, 22:21
jeśli o to chodzi to rozpiętki ładnie izolują klatkę (oddzielają jedną pięrs od drugiej)

oSiŁeK_sNd
06-05-07, 22:46
no wlasnie a jemu chyba chodzi o to o co ja sie kiedys pytalem zeby cycki sie stykaly...ale to trzeba je dobrze dotyrac,pare latek cwiczen

AdRiAn
07-05-07, 14:10
jakie geny Gures1, zastanow sie co piszesz... to wszystko jest do zrobienia, lata cwiczen w miesiac tego nie zrobisz nawet walac saa.

oSiŁeK_sNd
07-05-07, 20:40
tez jestem tego zdania ze raczej geny maja tu male znaczenie ale chodzi o cwiczenia ulatwiajace osiagniecie takiego celu...ja zaczalem troche robic wyciskanie w weższym uchwycie tak jak mi polecono w temacie ktory zalozylem juz kiedys i dziala, ladnie sie buduje srodek klatki a co do rozpietek to nie wiem bo robie je od zawsze, jak robisz na sztandze wyciskanie plasko to rob pare serii szeroko i pare wasko ale nie za wasko bo pojdzie w tricepsik,klatka powinna sie ladnie ksztaltowac, rowno...bo ja robilem wczesniej tylko szeroko i mi dotyralo bardziej zewnetrzne czesci dlatego tez bylem tym zainteresowany

lovelas69
07-05-07, 21:54
zalezy jezeli robisz wyciskanie sztangi waskim uchwytem i trzymasz lokcie jak najszerzej od tulowia to idzie Ci elagancko w klateczke a jesli rece przylegaja do tulowa to zaje*biscie pompuje sie tricek :twisted:

oSiŁeK_sNd
07-05-07, 23:39
prawda...i pamietaj strzez sie gryla