PDA

Zobacz pełną wersję : kreatyna + glutamina



blazer
18-04-06, 12:40
Mam pytanie czy mozna laczyc glutamine z kreatyna a jesli tak to czy to jest dobre poloczenie?????? z gory dzieki z odpowiedzi :lol:

kuchcik_crm
18-04-06, 12:42
oczywiscie ze mozna... :smile:

ziper
18-04-06, 12:50
możesz
pytanie tylko po co?

blazer
18-04-06, 12:57
chcialem sie dowiedziec bo kolega sie mnie pytal wiec sie tu zapytalem :grin:

pudzian1993
18-04-06, 16:42
Do tej kreatyny to najlepiej zeby sobie ten twoj kolega jeszcze dokupił tauryne albo dextroze.

vlk
18-04-06, 21:13
możesz
pytanie tylko po co?
Ludzie enty post i tylko kilka slow.
:evil:
facet pyta i chcialby dostac jakas konkretna odpowiedz.
Tak mozna bo to to i to.
Nie ....
Obojetne, bo...
Zamiast tego dostaje jakas zagadke. Nie wszyscy maja taka wiedze jak Ty, napisz cos wiecej. Bo takie teksty, sa jak wypowiedzi w stylu "wiem, ale nie powiem".

MADOX
18-04-06, 21:16
vlk, jest w tym troche racji a glutanine jak najbardziejmozna jako transporter kreatyny

ziper
18-04-06, 21:44
vlk, wyluzuj
odpowiedziałem można

a dałem jeszcze pytanie by wywołać dyskusję
udało mi się co mnie cieszy...

MADOX, glutamina transporterem?
coś więcej w tym temacie??

MADOX
18-04-06, 22:17
jaki ty jestes drobiazgowy nie wiem dokladnie dzialania ale wiem jedno ze sluzy jako transporter i jako taka jest stosowana

mardok
18-04-06, 22:35
vlk, jest w tym troche racji a glutanine jak najbardziejmozna jako transporter kreatyny

jesteś moim idolem :shock: od kiedy gkutamina jest trasporterem kreatyny..?? glutamina to antykatabolik, powoduje też magazynowanie azotu w miesniach przez co powoli zwieksza siłe, ale nie transportuje kreatyny, jako transporter moze sobie kupic tauryne, dextroze lub zwykła glukoze spożywczą..

ziper
18-04-06, 22:38
nie jestem drobiazgowy
interesuja mnie tylko fakty

a to co napisałeś nijak nie ma się do faktów

MADOX
19-04-06, 09:33
mardok, a na jakiej zasadzie dziala glutamina popatz sobie na wzory chcmiczne dzialania glutaminy w ogradnizmie co wydziela itp a wtedy zastanow sie co potrzebuje kreatyna do transportu wieadomo ze sa lepsze transportery kreatyny ale ten tez jest oki jesli potrafisz go stosowac

gangster
19-04-06, 12:25
Glutamina ma dzialanie anaboliczne i antykatabiliczne,jest szybko metabolizowana i wydalana,po treningu wystepuja jej duze braki,dlatego w tym okresie jest najbardziej potrzebna.Jest przydatna w cyklu z kreatyna.

n3ox
19-04-06, 14:26
WoW :shock: ale tu się ciekawych rzeczy dowiaduje,a dokładniej,że gluta jest transporterem krety :roll:

pakernia.pl
19-04-06, 15:39
hmm... antykatabolikiem napewno najsilniejszym, anabolikiem mniej, chyba że w połączeniue z tauryną... jako glutatauryna. W transporcie udział też ma :lol: ale aminokwasów do syntezy białek :mrgreen: niemniej wydaje mi się, że jest sens ją stosować w połączeniu z kreatyną również :mrgreen:

Jose
19-04-06, 16:32
wydaje mi się, że jest sens ją stosować w połączeniu z kreatyną równieżjest sens ale nie jako transportera kreatyny... ;)

fishe
19-04-06, 19:08
ja nie stosowalem jeszcze kreatyna + glutamina raczej proponowal bym ci Dextroze z kreatyna to juz bedzie lepsze rozwiazanie :wink:

Sterydek
19-04-06, 19:09
jak kolega wyzej, albo zamiast dextro to tauryne ;)

wklein
19-04-06, 19:47
powiem tak chłopaki jadą na kreatynka z tauryna 400g + dextroza gratis i nie narzekają
do tego na l-glutamina T6 i są zadowoleni z efektów

tezi09
20-04-06, 00:11
Chciałem sie zapytac bo kumpel mi powiedział ze od brania kreatyny przybywa duzo wody w tkance tłuszczowej.. jestem niedoswiadczony wiec niewiem;] Pozdrawiam

fishe
20-04-06, 18:42
umpel mi powiedział ze od brania kreatyny przybywa duzo wody prrzybywa ale moze nie w tkance tluszczowej tylko ogolnie powinno pic sie duzo wody bo wtedy miesnie sa pelne

vince
21-04-06, 16:19
MADOX, glutamine można brać z kreatyną jak najbardziej, bo po 1 nie ma żadnych przeciwskazań, po 2 powoduje także uwodnienie komórek mieśniowych i dostarczenie do nich azotu wspomagając działanie kretyny, ale nie działa jako transporter kreatyny, może przeczytałes to w jakiejś ulotce o takiej glutaminie jak l-glutamine t6 treca :lol: , która zawiera tauryne przez co jest także transporterem...