PDA

Zobacz pełną wersję : browar



johny
05-05-07, 20:33
mam pytanko robie trening na rzezbe (mam diete itp) i mam pytanie odnosnie browarka;p mozna sobie tak zalozmy raz na tydzien jednego chociaz wypic ?? (Nie piszcie mi ze scina bialkoo bo to wiem) chce tylko wiedziec jaki bedzie mialo wplyw ewentualny...

MILAN
05-05-07, 20:40
Johny co Ci da ten jeden browarek? :D
Ja prawie od roku nie miałem w ustach, skąd wiesz, że na jednym sie skończy? :D

Hobgoblin
05-05-07, 22:15
Jeśli ktoś chce coś robić na pół gwizdka, to niech lepiej nie zaczyna robić nic. TO jest "sport" wymagający wyrzeczeń. Jeśli masz dietę, to masz dietę. Jeśli będziesz sobie pozwalał na browar, to nie będziesz się jej trzymał.
To tak samo jakby narkus zapytał na detoxie, czy może sobie raz na tydzień dać w żyłę.

pw
06-05-07, 09:15
Raz na tydzień możesz. Tylko popij to później szklanką wody

johny
06-05-07, 10:34
nieeeeeeeeeee mmiales od roku browara!!!!! :???: a ty goblinie nie poruwnuj mnie do narkomani nrowara!

Hobgoblin
06-05-07, 11:51
Nie porównuję browara do towaru, tylko sam schemat.
Ja po prostu nie mam zwyczaju nie przestrzegać wyrzeczeń. Piwa też nie piję w ogóle już długi czas, mimo, że je lubię. Każdy ma swój rozum i swoje sumienie. Im częściej będziesz ulegał słabościom, tym słabsze będziesz miał efekty. Zapytałeś o zdanie, więc je wyraziłem. Takie jest moje: ŻADNEGO ULEGANIA SŁABOŚCIOM, NAWET OKAZYJNIE !!!

CreativePL
07-05-07, 14:35
nie rozumie tymlo was w jednym. NIe chodzi mi teraz czy browar jest dobry czy zly itd itd ale wypowiedz w stylu
TO jest "sport" wymagający wyrzeczeń

no kurfa jaki sport czy on cwiczy w jakims klubie, jezdzi na zawody czy cos? czy jak jezdze na rowerze to znaczy ze nie powieninem palic bo albo to albo to ??

Odpowiedz brzmi nie cwiczymy tylko i wylacznie dla siebie i jezeli ktso chce wypic sobei browara prosze bardzo nas akurat to nei rusza i tak kazdy zapomnial juz ze wypowiedzial siue w tym temacie. Wszytko co ktos robi idzie na jego konto a nie na nasze. Sportem by bylo gdyby robi to zawodowo, czt jak ktos plywa na basenie sam dla siebie nie powienien robic tego i tge. ??

Najbardziej rozbrajaja mnie teksty w stylu ty kaleczysz ten sport. Ludzie co kalecza sport to koksy i ci co biora cos niedozwolonego to jest kaleczenie sportu. Moge powiedziec analogicznie ze ci co nei jezdza szybko na rowerze kalecza ten sport :!:

Kakashi
07-05-07, 14:47
serio:| piszecie takie głupoty ze az boli...jak chcesz to nawet mozesz co derugi dzień sie napic ino popijaj to duza iloscia wody!!

jesli natomiast uprawiasz ten sport zeby tym zarabiac na zycie a nie troche polepszyc swoja sylwetke to wtedy sie wyrzekaj!!

Weiderowski
07-05-07, 16:12
a właśnie.. jak dawanie w żyłe heroiny wpływa na kulturystykę ? kiedyś slyszalem o narkomanie co walił w kanał non stop , a wieczorami cwiczyl hantelkami na bicepsy

07-05-07, 16:50
hera to ostatni gwozdz do trumny. Fajki zabijaja przez 20 i wiecej lat a hera moze to zrobic w pol roku. Wiec po co wogole takie rozwazania na tym forum? Lepiej od razu skoczyc z wiezowca i oszczedzic innym swojego widoku i smrodu heroinisty

Weiderowski
07-05-07, 17:49
ale nie udzieliłes odpowiedzi na moje pytanie. Jak heroina wpływa na kulturystykę. A to, ze palenie zabije w 20 lat, to gdzies wyczytales czy cos ? jest to potwierdzone ? bo ja juz pale okolo 5 lat, a mam 16. wiec zostalo mi okolo 15 lat zycia ? :D ( wiem ze wczesnie zaczelem z fajkami :/ )

Hobgoblin
07-05-07, 18:05
CreativePL, zerknij do słownika co znaczy cudzysłów.
Każdy ma swój rozum i każdy robi jak chce. Ja wybrałem walkę ze słabościami na 100%, jeśli ktoś chce im ulegać i tłumaczyć to sobie jako "e tam, jedno nie zaszkodzi" - proszę bardzo. Wolny wybór. Każdy niech sobie pościele sam.
Mam wrażenie, że niektórzy zaglądają tutaj i piszą, żeby uzyskać usprawiedliwienie dla czegoś co robią a wiedzą, że jest to nie wskazane, bo jak napisze się własne zdanie, ale nie po myśli kogoś, zostaje się od razu pojechanym.

CreativePL
07-05-07, 18:09
o tak specjalnie nie bede nic robil oprocz cwiczenia i jedzenia bo "kalecze" ten sport :neutral: ja tego sportu nie uprawiam tylko cwicze uprawiac to moze ktos kto jest zawodowcem. :!:

johny
07-05-07, 18:19
nikt k,u,r,w,a nie odpowiedzial na pytanie jaki ma wplyw a ty goblinie te swoje uwagi zostaw dla ciebie chcesz to walcz ze slabosciami a za 5 lat sobie przypomnij tego posta jak juz nie bedziesz cwiczyl i przypomnisz sobie jak z,j,e,b,a,l,e,s sobie mlodosc :D:D:D heh

Hobgoblin
07-05-07, 18:22
czy ja powiedziałem, że kaleczysz sport pijąc piwo?
czy ja napisałem, że ktoś tu jest zawodowcem? (nie wiem może jest, ja nie)
czy ja odpowiadałem na Twoje pytanie, czy johny'ego?
czy to jest forum dyskusyjne, czy kółko monopolistów na prawdę przenajświętszą?
czy zrobiłem komuś krzywdę wyrażając swoje zdanie?
czy zabrałem komuś piwo spod nosa?
po co w ogóle ten temat, skoro odpowiedź jest z góry przesądzona?

pytanie brzmiało:

mam pytanko robie trening na rzezbe (mam diete itp) i mam pytanie odnosnie browarka;p mozna sobie tak zalozmy raz na tydzien jednego chociaz wypic ??

Rozumiem, że jedyną poprawną odpowiedzią jest: TAK.
Jeśli tak, to moderator powinien napisać "TAK" i zamknąć temat.
Z resztą, nie chcę wkraczać w uprawnienia moderatorów, ale zastanówcie się Panowie trochę.

EDIT:
johny, młodość to aktualnie mój syn przeżywa, więc daruj sobie takie teksty proszę.
W ogóle to przeprawszam, ze się odzywam.

johny
07-05-07, 18:29
dobra spoczko ponioslo mnie bo pojechales trochu po mnie ;p

Weiderowski
07-05-07, 18:33
a na moje pytanie jeszcze nikt n ie odpowiedzial. Szukalem w googlach ale nie znalazlem jak dziala heroina na kulturystyke

CreativePL
07-05-07, 18:36
Hobgoblin, o co ci chodzi uparles sie na mnie czy co :???:
moj wywod skierowany byl do wszytkich a nei do ciebie wiec zbastuj

[ Dodano: 07-05-2007, 18:37 ]
Weiderowski, ale masz pytania dziala tak samo jak alkochol, papierosy tylko x100 :???:

johny
07-05-07, 18:38
no wlasnie razy 100 !!! bedziesz musial sporo wody wypic :D

CreativePL
07-05-07, 18:48
to bylo inteligentne :?
nie wiem czemu nagle naszly cie pytania o heroine poczytaj sobei co robi heroina i juz


Heroina jest pochodną morfiny. Heroina jest substancją silnie uzależniającą prowadzącą do heroinizmu - narkomanii heroinowej. Każda dawka prowadzi do uzaleznienia. Uzależnienie psychiczne występuje już po jednej dawce i postępuje z każdą coraz bardziej. Odstawienie heroiny prowadzi do reakcji abstynencyjnej organizmu mogącej objawiać się: wymiotami, drżeniem mięśni, biegunką, bólem kości porównywanym do "łamania", depresją, zapaścią, a nawet śmiercią. Z tego powodu, uzależnieni szczególnie często okradają rodzinę, wynoszą rzeczy z domu, napadają na obcych, aby tylko zdobyć pieniądze na kolejną dawkę.

Weiderowski
07-05-07, 22:15
hmm.. a ciekawo jak dziala heroina brana podczas cyklu na omandrenie

lovelas69
07-05-07, 22:40
Oczywiscie ze mozna pic piwo ale w bardzo umiarkowanej ilosci jedno tygodniowo nie zaszkodzi chyba ze masz cykl na mono to wtedy lepiej unikac tego trunku... tak jak radar powiedzial popij szklanka wody i nic Ci nie bedzie bo jak wiemy alkohol odwadnia... i nie badzmy tacy drastyczni- mam taki przedmiot jak chirurgia i tam profesor opowiadal jak to jest z alkoholem Ci ktorzy pija w nadmiarze sa bardzo poddatni na choroby nowotworowe... Ci ktorzy wogole nie pija co ciekawostka jest maja wieksze prawdopodobienstwo wystapienia nowotworu od osobnika ktory pije lecz w umiarze... :twisted:
P.S A to czy juz bedziesz pic czy nie to Twoj biznes... ja osobiscie staram sie unikac lecz czasem sobie cos dziubne :twisted:

[ Dodano: 07-05-2007, 22:46 ]

młodość to aktualnie mój syn przeżywa -> to mial byc zart... jesli tak to udalo Ci sie :-D

CreativePL
07-05-07, 22:50
Weiderowski, bierzesz here chyba co nie .. :| albo ktos znajomy bierze...zalosne i to bardzo

oSiŁeK_sNd
08-05-07, 00:27
Sportem by bylo gdyby robi to zawodowo

aha czyli jak nie zawodowo to to nie jest sport :mrgreen: wez juz lepiej nic nie pisz

Weiderowski
08-05-07, 13:29
nic nie biore oprucz gainerka i kreatyny :D pytam z ciekawosci. Twoje domysły są nie trafne, i po tak ubogim argumencie jakim jest pisanie o tym nie osądzaj mnie w ten sposób.

lovelas69
08-05-07, 14:07
Creative ja uprawiam ten sport :-D Zle rozumujesz to kolego...
Jak sie zapyta Twoja dziewczyna jaki sport najchetniej uprawiasz... ?? to co wtedy powiesz ?? ze Ty nie uprawiasz sportu bo nie zarabiasz tym na zycie i nie jestes zawodowcem... :-D Bardzo bledne rozumowanie- ale mlody jeszcze jestes i pewnie kobiety nie masz :-D

PuaPAj
08-05-07, 14:57
Hmm wg mnie odnosnie picia browarka w czasie treningu na rzezbe powinienes tez zwrocic uwage na to ze piwo i zawarty w nim alkohol etylowy sa napojami dosyc kalorycznymi i sa to tzw "puste kalorie" wiec picie browarka jest niewskazane. Ja uwazam ze we wszystkim trzeba miec umiar i nie trzeba popadac w skrajnosci bo to meczy psychicznie takie wyrzekanie sie wszystkiego. A chyba zalezy nam wszystkim na tym zeby miec i zdrowe cialo i dobry nastroj przy okazji :lol: Chyba ze kulturystyka zarabiasz na zycie :lol:

Prezydent_1c
08-05-07, 15:10
Ja ostatnio wypiłem lampke wina i uwaga uwaga dla wielu może być to szokiem ... ŻYJE !! :lol: Moim zdaniem 1xtygodniowo nie przeszkadza w niczym. A odośnie tego wina było to moje 1 lampka wina od 3-4 miechów ;)

johny
08-05-07, 15:19
jakei wino ??? ja pilem ostatnio wino hmmm chyba ze 3 lata temu :D i byl to komandos :/ zrezygnowalem od tego czasu ;p

Kakashi
08-05-07, 16:12
jakbys nie zauwazył to w diecie nie ma moderatora wiec kto go ma zamknac?:P

MILAN
08-05-07, 17:02
Ten temat mnie powalił z nóg, zresztą jak każdy który zaczyna sie od tematu browar lub itp kończy sie tak samo, nic dodać nic ująć.

P.S. Chlejcie browca, wóde, wino, here na deser ćwiczcie, wyniki wiadome, więc po co te pytania :D

johny
08-05-07, 18:08
hehe wyniki wiadome czyli ze co ?? rzezba moze nienajciekawsza ale napewno nie jest powiedziane ze jak ktos pije duzo browarow to nie ebdzie silny itp

lovelas69
08-05-07, 23:47
jako kolejna ciekawostke dodam ze piwo wyplukuje z organizmu zly choleterol LDL :twisted:

johny
09-05-07, 12:38
w koncu cos pozytywnego na ten temat :p

MILAN
09-05-07, 23:05
i poprawia humor, można pobawić sie w zalety, ale to pic na wode :D

nowys19
10-05-07, 20:46
nie no piwo od czasu do czasu wskazane...przepukuje nerki i ma w sobie witamine B6 :lol:

Korek89
12-05-07, 22:13
Oczywiście ze od czasu do czasu mozna piwko wypic jest to dobry srodek na przeplukanie organizmu ktory od odzywek jest zapchany chemia :D Tylko trzeba robic to z glową jak wszystko :roll: a tak pozatym 3 piwka paczka chipsów i masz taki kaloryfer na brzuchu az miło :D:D:D:D:D:D

Puchacz!
12-05-07, 23:06
Fajki zabijaja przez 20 i wiecej lat a hera moze to zrobic w pol roku pfff sorry ale sie mylisz , jak juz cos to zalezy jak kto to dawkuje.kiedys mialem wyklad na temat Dragów i tam wspomnieli pamiętam to do dziś ze "Heroina mniej szkodzi niż alkohol" ;) tez sie zdziwilem ;p (ale o szybkości uzaleznienia juz nie mówili cwaniaki :D)

wara
13-05-07, 12:08
Puchacz!, za duzo bajek sie naogladales...

CreativePL
13-05-07, 12:27
no jakies sajensfikszyn http://img92.imageshack.us/img92/4554/kickasssn0.gif