PDA

Zobacz pełną wersję : Co powinien jeść kościotrup :D



MILAN
05-05-07, 20:32
Poradźcie mi, co powinien bracik jeść, bo jest chudzielec n/c :D nie ćwiczy (bo po co) gainerów nie bedzie jadł, a widze, że chce przybrać troche masy, objada sie fast foodami i nic :D
Poradźcie jakie produkty mu podpowiedzieć, żeby zrobiły swoje, chodzi mi o normalne jedzenie.

pw
06-05-07, 09:27
fast foody'ów nie polecam ;-)
Mięsa, tłuszcz zdrowy dieta z bilansem dodatnim 500 i jedziesz ;-)

Hobgoblin
06-05-07, 11:55
węgle węgle i jeszcze raz węgle !!!

Ryż, makaron, kasza, dużo owoców typu banany, brzoskwinie itp., Dużo dań mięsnych, zbożowych, dużo pieczywa białego.
Rozumiem, że chodzi o przybranie na masie nie otłuszczenie się.

I chyba najważniejsze: nie opychać się na raz do bólu, tylko jeść 6 posiłków dziennie w normalnych ilościach.
Wrzuć fotę leszcza ;-)

(...)
06-05-07, 13:05
albo stosuj dietę masową, tylko nie dla swojej wagi, tylko dla np. 5kg cięższego

MILAN
06-05-07, 13:18
Rozumiem, że chodzi o przybranie na masie nie otłuszczenie się.
A można wogóle bez treningu przybrać bez tłuszczowej, nie wierze :D

oSiŁeK_sNd
06-05-07, 14:28
bez tluszczyku sie nie obejdzie to pewne...moze w niewielkich nawet ilosciach ale zawsze

Gures1
06-05-07, 15:14
witam,bardzo mi sie podoba nazwa postu:P ogolnie powienienes ulozyc sobie zbilansowana diete z dodatnim bilansem kalorycznym,po pierwsze powyzucaj wszystkie smieci ze swojej diety!!!.postara sie by podstawa twojej diety bylo chude mieso(chudy schab,mieso z kuraka i indyka,ryby),do tego jakies dobre zrodla wegli platki owsiane,ryz itp.tluszcze(olej lniany,orzechy,oliwa z oliwek).produkty mleczne raczej w zadnej diecie sa nie wsakazne(takie jest moje zdanie i nie kazdy musi sie z nim godzic),co jedynie chudy twarog na noc.niedostatek ww ,lub bialka mozesz uzupelniac jakim gainerem albo bialkiem.powodzenia

CreativePL
06-05-07, 15:26
Jezeli jestes prawdizmym kosciotrupem to jedz wszystko, ten kto nie ma problemow z tyciem neich mnie nie poucza, ten na kogo dziala dh takze mnie nie poucza.

Sam bylem, jestem(juz w mniejszym stoponiu "kosciotrupem) jadlem duzo ale racjonalnie tzn wiekszosc produktow zawierajacych duzo bialka. Tluszczem sie nie zalejesz nie ma szans ja jestem zywym przykladem mierzylem poziom BF i wyszlo mi ok 9% wiec to nei jest duzo a wrecz b.malo

Gures1
06-05-07, 16:33
ale odzywiajac sie w sposob madry szybciej mase mozna zlapac niz jedzac wszystko co popadnie!!!(jezeli chodzi o przyklad kosciotrupa:P)

pey
06-05-07, 18:31
po co mu tłuszcz w organiźmie?

pw
06-05-07, 19:00
Poczytaj bo temat naprawdę długi. Tłuszcz w organiźmie jest ważny i to ile go jest (bf)

MILAN
07-05-07, 00:04
Ale wy czytacie :D:D:D Na wstępie pisałem, że to nie dla mnie ;p
Pzdr

Ale dzx, wiem już jak ukierunkować odpowiednie osoby ;p

oSiŁeK_sNd
07-05-07, 20:45
a jak lub gdzie mozna oszacowac ilosc tluszczu w ciele ?? i jaka jest norma ktorej nie powinno sie przekraczac ??

MILAN
08-05-07, 17:08
norm to szukaj na necie, ze sprawdzeniem już gorzej, ale np nowsze wagi elektroniczne mają wskaźnik zawartości tłuszczu

oSiŁeK_sNd
08-05-07, 17:33
eee nie bede szukal ktos napewno wie jakie sa normy procentowe...a taka waga to pewnie dobrze kosztuje hehe

MILAN
09-05-07, 23:03
mam taką, ale nie powiem ile kosztowała bo jej nie kupowałem, ale to chyba teraz każda standardowa waga to ma, pomijając szmelce za kilka złoty :D