PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy =((



grzesior89
03-05-07, 18:20
Ehhh...jestem tu nowy...i mam problem...jak na moj wzrost waze calkiem sporo( 1.80--96kg) od jakiegos miesiace cwicze regularnie na...ehhh...silowni ;/..chociaz nie nazwal bym tego silownia...mam ławeczke, rowerek, i bieznie...jak juz mowilem cwicze regularnie...ale nie widze zadnych skutkow :( waze tyle samo..moje wymiary tez sie nie zmienily...;(..naprawde zalezy mi zeby do wakacji zmienic sie troche..nie chodzi mi tu o jakies super pakowanie i o wyglad Pudziana..chce tylko schudnac i nabrac meskiego wygladu :)...Prosze was o pomoc...o jakies porady, plany cokolwiek...nie chce zebyscie mnie wysmiali...bo pewnie niejeden z was to zrobi...ale mnie naprawde na tym zalezy :) Bardzo was prosze o pomoc...pozdrawiam ;]

michal2602
03-05-07, 18:30
Nikt cie tu wyśmiewać nie będzie,o tego tu jesteśmy zeby sobie pomagać :wink: .No pewnie że nie ma wyników jak nie ma dietki.Na diecie redukcyjnej sie nie znam za bardzo,yu inni ci pomagą(dieta podstawa).Ale możesz napisać tu swój plan??i w jakie dni jeździsz tym rowerkiem i po ile??

grzesior89
03-05-07, 18:38
Nikt cie tu wyśmiewać nie będzie,o tego tu jesteśmy zeby sobie pomagać :wink: .No pewnie że nie ma wyników jak nie ma dietki.Na diecie redukcyjnej sie nie znam za bardzo,yu inni ci pomagą(dieta podstawa).Ale możesz napisać tu swój plan??i w jakie dni jeździsz tym rowerkiem i po ile??

Dzieki;) Rowerkeim jezdze 2-3 razy w tygodniu tak po 10 min...do tego jeszce tak 2-3 serie po 20-30 brzuszkow;)

[ Dodano: 03-05-2007, 19:10 ]
Fajnie ze ktos chce mi pomoc...no spoko :cry:

johny
03-05-07, 19:16
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=4586 <--dieta
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=4533 <-- cwiczenia
tu masz diete ktora obecnie stosuje,a to drugie to masz trening w domku,jak tam komus pisalem ;p jezeli chcesz koniecznie schudnac to odrazu powiem ci ze rowerek jest o du*e rozbic,jedyne co jest naprawde skuteczne to bieganie,ja teraz biegam po 10 km i wage mam spoczko,wiec tobie tez polecam,ja biegam i cwicze w blusce nawet jak sa upaly )biegam kolo 17)zeby sie nie zajechac,ale tobie tez takie cos polecam (jak pomoglem wiesz gdzie sie daje soga)

grzesior89
03-05-07, 19:33
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=4586 <--dieta
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=4533 <-- cwiczenia
tu masz diete ktora obecnie stosuje,a to drugie to masz trening w domku,jak tam komus pisalem ;p jezeli chcesz koniecznie schudnac to odrazu powiem ci ze rowerek jest o du*e rozbic,jedyne co jest naprawde skuteczne to bieganie,ja teraz biegam po 10 km i wage mam spoczko,wiec tobie tez polecam,ja biegam i cwicze w blusce nawet jak sa upaly )biegam kolo 17)zeby sie nie zajechac,ale tobie tez takie cos polecam (jak pomoglem wiesz gdzie sie daje soga)


A co ile biegasz (dni)...ja nie biegalem;/...problemem moze byc to ze pale ;p..wiec nie dam rady teraz 10 km pzrzebiec :|

johny
03-05-07, 20:25
heheh tez palilem ale we wrzesniu zucilem ;p zaczolem od 4 km i sobie stopniowo dodawalem az doszlem do 10,jezeli palisz to dasz rade przebiec ale wolniejszym tepem (tez da efekty) no niestety musisz zucic chodz wiem jak to jest z tym :/ biegam w niedziele w pon srode i czwartek (zawsze po treningu) ale mozesz tez rano,(te dwie pory sa najbardziej wskazane)

grzesior89
03-05-07, 20:32
heheh tez palilem ale we wrzesniu zucilem ;p zaczolem od 4 km i sobie stopniowo dodawalem az doszlem do 10,jezeli palisz to dasz rade przebiec ale wolniejszym tepem (tez da efekty) no niestety musisz zucic chodz wiem jak to jest z tym :/ biegam w niedziele w pon srode i czwartek (zawsze po treningu) ale mozesz tez rano,(te dwie pory sa najbardziej wskazane)

Palenia nie chce rzucac ;p...A ztym bieganiem to moge tylko wieczorem...rano do sql trzeba isc :)

johny
03-05-07, 20:39
wieczorem tez moze byc,ale bedziesz wolniej tkanke tluszczowa spalal (chyba ze po treningu silowym)

grzesior89
03-05-07, 21:04
wieczorem tez moze byc,ale bedziesz wolniej tkanke tluszczowa spalal (chyba ze po treningu silowym)

A slyszalem ze sa jakies "dopalacze"...ze podczas treningu sie szybciej spala tkanka tluszcowa ;>...Moesz mi co nieco o tym powioedziec;)

johny
03-05-07, 21:08
j\najlepszym jest thermo speed jest tak ze l-karnityna ale ona jest slabsza,jezeli chcesz tego uzywac musiz chcociaz opierac sie na minimalnych zasadach zdrowego zywienia no i trochu biegac (niewiem jak ona wsplodziala z tytoniem)

Rurek009
04-05-07, 18:02
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=4586 <--dieta
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=4533 <-- cwiczenia
tu masz diete ktora obecnie stosuje,a to drugie to masz trening w domku,jak tam komus pisalem ;p jezeli chcesz koniecznie schudnac to odrazu powiem ci ze rowerek jest o du*e rozbic,jedyne co jest naprawde skuteczne to bieganie,ja teraz biegam po 10 km i wage mam spoczko,wiec tobie tez polecam,ja biegam i cwicze w blusce nawet jak sa upaly )biegam kolo 17)zeby sie nie zajechac,ale tobie tez takie cos polecam (jak pomoglem wiesz gdzie sie daje soga)


hehehe rower nic nie daje???? jeżdżąc na rowerze spalasz tkankę tłuszczową tyle że nie w takim stopniu jak podczas długo-dystansowych biegów!(świadczy o tym ćwiczenie na brzuch o nazwie "ROWEREK")natomiast jeżeli chcesz sie zrobić męski bo tak wyżej napisałeś to musisz postarać się o dostęp do lepszego sprzętu , chodzi mi o to że na samej ławeczce zrobisz klatę i
ewentualnie rozruszasz inne partie mięśni, hantle ! jakaś krótka sztanga by się przydały! rowerek to taka zabawka na rozgrzewkę lepiej biegać w terenie świetnie się płuca dotleniają !nie stosuj czyjejś diety tylko sam sobie plan ułóż wedle dziennego zapotrzebowana twojego organizmu na białko węglowodany tłuszcze, itd. jeżeli chcesz schudnąć parę ładnych KG to na rynku jest mnóstwo tak zwanych przyśpieszaczy spalania tkanki tłuszczowej :) POLECAM ! a poza tym wysiłek wysiłek wysiłek !
POZDRAWIAM

grzesior89
04-05-07, 18:38
na rynku jest mnóstwo tak zwanych przyśpieszaczy spalania tkanki tłuszczowej POLECAM

A co np????;>...Jakies nazwy itp prosze :)

johny
04-05-07, 18:53
jezeli chodzi o te dopalacze to thermo speed jest najlepszy,a co do rowerku to jezdzilme do krk i spowrotem (lacznie okolo 100 km) raz w tygodniu i wole sobie przebiec 2 km (raz zaoszczedze czas dwa jest bardziej efektywne) po za tym co cwiczenie na brzuch 'rowerek' do jazdy na rowerze!!!

Rurek009
04-05-07, 21:09
thermo jest dobre :) ! jak jeździsz na rowerze to pracują mięśnie brzucha i spalasz tłuszcz , nie tylko nogi pracują podczas jazdy! a rowerek to ćwiczenie które ma na celu spalić tkankę tłuszczową na takiej samej zasadzie tylko bez użycia roweru :)
jeżeli nie jesteś pewien to najlepiej pójść do jakiegoś sklepu z odżywami zapytać ludzi którzy tam pracują o jakiś dobry produkt spalający tłuszcz, dobrze Ci doradzą!

grzesior89
04-05-07, 22:09
thermospeed juz zamowilem ;]...A jeszce jedno...czy te Abgymnicy i te inne pierdułki tego typu cos pomagaja??? Czy to taki pic na wode ;p

johny
05-05-07, 10:04
poczytaj forum ale z tego co ja wiem to thermo najlepszy i da ci efekty na pewno