PDA

Zobacz pełną wersję : Na start!



NorX
03-05-07, 15:12
Witam Koledzy! Brałem kiedyś kreatynkę. Chcę teraz wziąć sobie coś mocnego (nie-steryd) żeby mi poszło ładnie i żeby efekty były szybko widoczne. Mam 183cm i 80,5 kg. Co wybrać na start? Staż około 4 miesięcy. Kreatynę brałem w tamtym roku.

lovelas69
03-05-07, 15:59
wez jeszcze raz nie zaszkodzi wrecz przeciwnie im wiecej odstepu czasowego od poprzedniego cyklu tym lepsze efekty polecam kreatyne monohydrat z vitalmaxa + dekstroze z tej samej firmy i gainera np. z firmy Sports One- Super Hard Gainer Mass- pij do tego dziennie minimum 4 lity wody niegazowanej i efekty gwarantowane !!! POZDRO! :twisted:

Punisher
03-05-07, 16:26
jw. pojedź na mono, a pójdzie Ci ładnie. Coś mocniejszego Ci da tyle samo co pierwszy (po długiej przerwie) cykl na krecie.

johny
03-05-07, 20:53
phhhh staz 4 miesiace to wez sobie dobry trening+diete ewentualnie potem jakies odzywki zacznij od bialkowych potem sie beisz za cos hard

duszek244
03-05-07, 21:00
umiesz czytac johny? mówi że 4 miesiące ale rok temu brał krete lol więc troche uważniej czytaj

johny
03-05-07, 21:05
po 1 napisal sam ze na start po drugie napsial ze jego staz to 4 miechy wiec zakladam ze kreatyne wziol na samym poczatku,czyli zle (po za tym napsial ze w tamtym roku a nie rok tepu) a tamten rok byl 4 miechy temu LOL ,wiec radze zeby sie wziol za odzywki bialkowe,bo kreatyna i inne odzywki niemaja sensu w poczatkowej fazie

tom
03-05-07, 22:43
zakladam ze kreatyne wziol na samym poczatku,czyli zle

radze zeby sie wziol za odzywki bialkowe,bo kreatyna i inne odzywki niemaja sensu w poczatkowej fazie
gut :wink: