PDA

Zobacz pełną wersję : ..co dalej..??



pkmh
03-05-07, 11:31
Mam taki dylemat mały :razz: Ćwicze rok na mase,teraz zrobiłem sobie tydzień wolnego bo przez ostatni miesiąc nie zauważyłem zadnych postępów, nie wiem dlaczego tak jest ale ktos na forum poradził mi zrobic przerwe i tak właśnie zrobiłem ale teraz nie wiem co dalej, czy jechac tym samym planem czy moze cos zmienic ? A moze poradzicie mi jakis plan na sile? bo na sile jeszcze nie cwiczylem...zobaczcie jeszce moj plani ewentualnie niech ktos go skoryguje :wink: pozdrawiam

PONIEDZIAŁEK – Klata + Tric
Klata:
-wyciskanie poziomo 3s
-wyciskanie w skosie 3s
-rozpietki w skosie 3s
-rozpietki na plasko 3s

Tric
-wyciskanie francuskie sztangi lub hantla 3s
-unoszenie hantla lub sztangi nad głową 3s
-prostowanie ramienia w opadzie 3s

WTOREK – Biceps + Przedramię
Bic:
-ugianie ramienia ze sztangą 4s
-uginanie ramion z hantlami 3s
-uginanie ramienia z hantlem siedząc 4s

+ Przedramię 4 x Max

CZWARTEK – Barki + Nogi
Barki:
-wyciskanie sztangi nad głową 3s
-unoszenie sztangi przed sobą 3s
-podciaganie sztangi wzdłuż tułowia 3s
-unoszenie hantli w opadzie 4s

Nogi:
-przysiady ze sztangą 4s
-przysiady wykroczne 3s
-wspięcia na palcach ze sztangą 4s

PIĄTEK – Plecy + Kaptury

Plecy:
-podciąganie sztangi w opadzie 3s
-podciaganie końca sztangi 3s
-martwy ciąg 3s
-podnoszenie hantla w opadzie (jednorącz) 3s

+ Kaptury 4 x Max

AdRiAn
03-05-07, 13:04
kiepski plan, mam rozumiec ze caly rok nim jechales ? przerwe tygodniaowa rob co jakies 8-9 tygodni, ja robie czesciej, ale to indywidualna sprawa. Wez plan z podwieszonych, a nie ukladasz swoj i jeszcze zly.

pkmh
03-05-07, 17:38
Nie, no oczywiscie miałem kilka planów a tym to jechałem jakies 7 tyg . Jak mowisz ze zły to z podwieszonego wybrałem taki
1)
PON : KLATKA + TRIC
WT : PLECY + BICEPS
CZW : BARKI + KAPTURY
PIA : NOGI + LYDKI

Sam go pisałeś więc mam rozumieć ze bedzie dobry :cool: Od poniedziałku zaczne tak ćwiczyć

Ale jeszcze mam pytanko. Na planie trening barków wygląda tak:

BARKI:
- wyciskanie sztangi sprzed głowy (do klatki) siedzac 4 serie po 10,8,8,6 powt.
- unoszenie sztangi na prostych rekach przed soba 4 serie po 12, 10, 8, 8.
- unoszenie ramion ze sztangielkami bokiem w gore - 4 serie po 12, 10, 10, 8 powt.

Chciałbym do tego dorzucić unoszenie hantli w opadzie, tylko jak to wtedy bedzie z seriami, dalej robic po 4 czy po 3? I jeszcze jedno: Ktore cwiczenie lepiej robić
1. noszenie ramion ze sztangielkami bokiem w gore
czy
2. podciąganie sztangi wzdłuż tułowia

michal2602
03-05-07, 18:08
: Ktore cwiczenie lepiej robić
1. noszenie ramion ze sztangielkami bokiem w gore
czy
2. podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
_________________
wedle uznania,ja bym wybrał 1opcje(2 angażuje bardziej kaptury)

Tak dołóż unoszenie hantli w opadzie i serii rób po 3.Bądź wywal unoszenie sztangi na prostych rekach przed soba i wtedy rób po 4serie

johny
03-05-07, 19:20
unoszenie sztangi przed siebie dobrze wchodzi na przod barek a podciaganie sztangi w opadzie,jezte zajebi**ym cwiczeniem na boki je glownie polecam do barek,oczywiscie kaptury tez,mozesz je robic do plecow nie koniecznie z barkami...

pkmh
03-05-07, 21:21
A mam jeszcze pytanko o klate: Czy dobrym pomyslem bedzie cwiczenie (przez jakis czas) klaty samymi sztangielkami? Mam nierówną klate i przeczytałem żeby wyrownac miesnie nalezy jechac ją sztangielkami..co o tym myslicie? czy jezeli przez np. miesiac bede tak robil to mi sie wyrowna i czy mocno mi sila spadnie bo w koncu duzych ciezarow to nie dam rady pewnie sztangielkami hehe

johny
04-05-07, 10:09
sztangielki to dobra sprawa,sam robie sztangielkami (gryf mam tylko w jednym cwiczeniu i to na koniec)