PDA

Zobacz pełną wersję : Kre-alkalyn ile brać, kiedy, jedzenie przed czy po?? RATUNKU



zilion89
02-05-07, 20:55
witam wszystkich forumowiczów!!!!! mam prośbe, kupiłem kre-alkalyn 2500mg w tabsach, 30 sztuk w blistrze. jednak na odwrocie pisze zeby brać tego 1 rano na czczo, potem 1-2 przed trningiem itp (więcej na stronie kre-alkalyn) ale nie pisze nic, o jedzeniu, czyli, czy mozna jeść przed zażyciem tabsa, bo wiem ze on podnosi ph w żołądku to jak coś zjem to jedzenie chyba sie nie strawi prawidłowo? chodzi mi o to ze jak trenuje o 18.00 to biore tabsy o 17.30, a co z jedzeniem, ile przed tym moge cos zjeść zeby było wszystko ok?
tak samo po treningu? ja biore troche inaczej niż zalecił sprzedawca, 2 przed tenigiem i 1 po!! i jeszcze jedno, czy zauważyliście jakieś skutki uboczne u siebie, albo o jakiś słyszeliście, podobno to jedna z mocniejszych kreatyn?! piszcie daje SOGI!!!!!!!! :lol:

gangster
03-05-07, 12:06
Posilek przed treningiem okolo1,5godz.
dni treningowe- 2 przed i 2 po treningu
nietreningowe - 2 na czczo

zilion89
03-05-07, 13:01
dzięki gangster:)!! a jeszcze jedno bo nie napisałem wcześniej. bo ćwicze tak z pół roku z niewielkimi przerwami, wcześniej jałem tylko gainerki:) to moze 2 po cwiczeniu to za dużo,. moze lepiej 2 przed i 1 po?? niewiem, nie mam w tym doświadczenia, jak uważasz?? nie chce zeby mi nery wysiadły:) pisz jak myślisz??

gangster
03-05-07, 13:15
Mozesz jesc 1,ale lepszym wyjsciem sa 2,nie zaluj sobie,a o nerki to sie nie boj.Pozdro.

bocion
03-05-07, 13:20
W dni treningowe 2 tabsy rano koniecznie

zilion89
03-05-07, 13:29
dzięki chłopaki, w sumie moze i macie racje, ci mi szkodzi, a jeszcze jedno ile wody pić? i czy pić wode podczas semago treningu, bo jak tak nieraz robie, to potem mam wrażenie ze mi sie pwszystko przelewa:) pije 2 butelki 1.5l wody dziennie, no i oczywiście inne napoje, mleko itp, to 3l wody mam minimum. to dobrze??
a i ile przed tym treniniem i po treningu mam brać tabsy??? cpisać pisać:)

rafalkomando
03-05-07, 13:34
woda jest najwazniejsza ja na treningu 2 litry pije a po jeszce z 3, muszi od 3do 5 litrów dziennie pic, nie zaszkodzi ci a jak bedziesz miał za duzo to poprostu to wydalisz