PDA

Zobacz pełn± wersję : NOGI



WWR
02-05-07, 10:15
witam mam sprawe chodzi o moje nogi sa strasznieeeeee male jakos wczesniej mi to nie przeszkadzalo a ostatnio sie przestraszylem i chcialbym prosic o pomoc co mam robic zeby w miare szybko byly jakies efekty chodzi mi o taki start zebym sie podbudowal psychicznie hehe potem to juz sobie bede cwiczyl je jakos ale tak teraz co mam zrobic zeby zaczely grubnac troche dodam ze jestem szczuplej kosci raczej i najbardziej widac to wlasnie przy kostkach robilem wspiecia na palcach i przysiady ale jakos zupelnie nic to nie daje i jeszcze do tych nog to takie pytanie bo bardzo mi tak chrupia jakby w kolanach i kostkach nawet jak chodze hehe co to moze byc i czy mam isc z tym do lekarza odrazu pozdro

_Karol
02-05-07, 10:42
jak ci chrupie to może zastosuj co¶ takiego TREC Joint Therapy Plus lub co¶ podobnego powinno pomoc

Lord_Daniels
02-05-07, 10:44
nie da się samych nóg zrobić żeby zaczeły grubn±ć... jeżeli już to całe caiło wtedy...
więcej jedz i zacznij ćwiczyć całe ciało na siłowni, przysiady ze sztanga itp...
a jak ci szczyka to zacznij chodzić na basek i łykaj witaminki, np: wapń i magnez... ale raczej kup sobie cały zestaw witamin...

[ Dodano: 02-05-2007, 10:45 ]
basek- chodziło oczywi¶cie o basen:P:P:P

Gures1
02-05-07, 11:55
chrupanie to wina presuniecia rzepki(co ma od hu... osob),chcesz pogrubienia nog moze nie jedz wiec ale lepiej jakosciowo.5-6 zbilansowanych posilkow.jezeli sie obawiasz tego chrupanai to kup sobie glukozamine.

AdRiAn
02-05-07, 12:33
udaj sie do lekarza, on Ci powie co i jak, robisz takie cos jak rozgrzewka przed treningiem ?
jezeli tak to jak ona wyglada, ile trwa. To bardzo wazne.

co do treningu :
proponuje tak : (podam przykladowe polacznie partii)
poniedzialek : nogi z lydkami
sroda : "wykroki" klatka, triceps
piatek : "przysiady" plecy, biceps, przedramie
Sobota : barki, kaptury

poniedzialek :
przysiady 4 serie 12, 10, 8, 8 (progresja ciezaru)
wykroki 4 serie po 10
wstepy na lawke albo podest 4 serie po 10
wspiecia na palce 4 serie po 15-20

sroda : przed treningiem klatki daj 3 serie wykrokow stalym ciezarem po 10 powtorzen, w piatek daj 3 serie przysiadow stalym ciezarem po 10 powt.

5-6 tygodni i powinno byc dobrze, przy dobrej diecie.