PDA

Zobacz pełną wersję : 21 lat masa



Broli
01-05-07, 20:06
Moje wyniki:

125kg na klatkę
180 martwy ciąg
220 przysiad
biceps 40,5cm (ale tylko prawy...jak widać lewy malutki)
klatka 118
pas 85
kark 50

Carlos261991
01-05-07, 20:54
popracuj nad brzuchem, kapturami i plecami. Ale spoko jest. A brales cos?

Gures1
01-05-07, 21:00
ewidentnie musisz popracowac na szerokoscia plecow.
PS fajne dziary!!!

Broli
01-05-07, 21:41
dziekowka za uwagi :) od razu powiem, ze brzuch nie jest moja mocna strona:) nie lubie po prostu go robic bo kocham jesc :) nad plecami obecnie pracuje :) a glownie to jem creatynke i inne odzyweczki :) teraz zamierzam zapodac sobie bialeczko...

xiy79
01-05-07, 21:48
Temat MASA - a ile ważysz bo w profilu coś pomieszałeś ???

Broli
01-05-07, 21:52
obecnie waze 85 kg...W sumie nie jest to chyba zbyt duzo. Rzezba nie jest moja mocna strona ;/ po prostu nie lubie :)

[ Dodano: 01-05-2007, 21:56 ]
a to moje zdjecie sprzed dwoch lat (jeszcze nie mialem tatuu na plerach, ale mialem ladniejsza rzezbe plecow)

Chesterxxxxx
01-05-07, 22:03
Ale Frajer, mysli, ze jak wazy 85kg i wyciska 125 na klate to juz mu wolno zdjecia na golasa pokazywac;D HAHA, Spoko foty Lysy, tylko wybij sobie ze lba to JoJo, lepiej mogles twarz zamazac albo wogoloe nie zamazywac, chociaz masz brzydka to w sumie dobrze zrobiles i ODPOWIEDZ koledze ktory napisal: "...brales cos?..." Pochwal sie ja na forum sie chwalilem (chociaz nie ma czym) :grin:

lukemaster
01-05-07, 23:09
no z tego wszystkiego to dziara najlepsza:) ale i tak nie poczułęm respectu;) mi to wygląda na większą wage no ale...ile masz wzrostu?? i ile w lewym bicu bo dziwnie to wygląd a taki płąski w porównaniu do prawego...śmierdzi mi tu apteką(napisz jaki staz)

Broli
01-05-07, 23:16
z tymi bicami to jest dluga historia :) glownie dla tego mam prawy wiekszy, ze pracowalem jako hydraulik a tam przeciez ciagle sie robi kluczami, a ze prawo reczny...to krecilem prawa reka :) roznica jest 3cm...A jezeli chodzi o apteke to wiele lat swietlnych temu bralem najwieksze gowno swiata, czyli mete ;/ Wstyd mi za to...Bylem glupi :(

To co dzieki niej osiagnalem bylo chilowe i dopiero teraz udalo mi sie to odrobic. Ogolnie trenuje od 7 lat...Cos kolo tego, jednak w tym czasie popelnilem chyba wszystkie bledy...Dlatego tak po mnie nie widac :)

A dziara na plecach nie oznacza, zeby szanowac mnie...Lecz zebysmy sie szanowali wszyscy nawzajem. :)

lukemaster
01-05-07, 23:29
aha a napisz jeszce ile masz wzrostu:) noa tak ogółem to nieżły byczek z ciebie jest..

Broli
01-05-07, 23:31
170 :) byczek ale niski :) dlatego 85kg to dla mnie duza waga

lovelas69
02-05-07, 00:11
moim zdaniem jak na ten staz to mizernie to wyglada... mase masz- ale niestety malo masy miesniowej... a cwiczacemu chyba nie o taka chodzi... hmm kaptury strasznie zaniedbane- wogole karku nie masz :) biceps nawet fajny tylko szkoda ze u jednej reki taki jest... no ale zycze powodzenia !!! :twisted:

daniels51
02-05-07, 13:46
troche cienko, po tym starzu spodziewalem sie lepszych efektów

kpeszek
02-05-07, 14:28
Spytam się tylko o jedną rzecz?? pomiędzy tymi pięcioma latami cwiczeń ile miałeś przerw.. bo mi się jkoś wydaje że sporooooo?? co nad masą to nie masz się co załamywać?? niektórzy marzą żeby przybyć na wadze.... dobrze jest z masą.. teraz tylko zabrać się solidnie do pracy;) a na wakacje jakiś spalacz i będzie super.. zobaczysz;)

(...)
02-05-07, 14:36
właśćwiwie to masz masę, ładną prawą rekę i i pracuj nad lewą bo te 3cm to masakra

lovelas69
02-05-07, 16:15
mase ma ale nie miesniowa panowie... ja np. takiej masy nie chcialbym... :twisted:

CreativePL
02-05-07, 18:17
Jest masa jest sila, teraz rzezba :!: i sylwetka plazowa zaje**

sławo
02-05-07, 19:06
eeeeeee w tym pasie to chyba więcej niż 85 co ?

bocion
02-05-07, 19:30
Nie jest zle przeciez. Moim zdaniem calosc psuje brzuszek... jak zwykle. No i klatka moglaby byc ciut lepsza

Prezydent_1c
03-05-07, 14:13
Nawet nieżle. 170 i 80kg wagi musi robić wrażenie na ulicy ale tylko w koszulce niestety w twoim przypadku bo rzeżby nie ma troche. POpracowałbym nad rzeżbą na twoim miejscu i lewy bic do poprawy koniecznie.

Marcin909
03-05-07, 14:59
no ładnie cwicz dalej :grin:
pozdro

areneusz
03-05-07, 16:02
Wycinaj juz i to ostro, ida wakacje wiec zapodaj jakas dietke i trening na rzezbe

Broli
03-05-07, 18:48
w sumie w ciagu tych 5 lat mialem w sumie kolo roku przerwy :) troszke sie pilo, matury itd. Wiadomo jak jest :) dopiero teraz sie zabralem tak ostro za treningi, czyli 2 miechy jade tak ostro a diete zaczynam od poniedzialku wiec koniec z batonikami ;/ dieta na mase, bo chce dobic do 90kg :) a pozniej zaczac to zbijac do 75 :) jak bedzie to sie zobaczy...A te lapy wiem, ze masakra ;/ taka genetyka

[ Dodano: 03-05-2007, 18:57 ]
Hmm :) zeby dac dowod ze mam troche mocy wkleje zdjecie z takich malych pudzianowskich zawodow :)z tymi zacnymi kobietami trzabylo przejsc 30 metro...W sumie 220kg(babeczki po 60kg) i to cale gowno 100 :)

AdRiAn
03-05-07, 20:37
b. ladnie, z tymi paniami sam bym sie zabral, tylko wzialbym to na plecy i zapieprzal do domu :mrgreen: co do bicepsow to 3 cm bedzie Ci nadrobic baaardzo trudno, po cichu obstawiam ze nie wyrownasz, ale obys mnie i innych zaskoczyl. Jak na taki okres cwiczen jest slabo, tyle moge powiedziec.

Broli
03-05-07, 20:40
Jak poszedłem na siłownie to wyciskałem 30kg :) Dla mnie 125 to duzo, liczac to ze brak diety, picie, impreski praca ;/ To nie jest tak, że ja tylko na siłeczke :) Jakbym tak chodził to bym wyglądał dużo lepiej...Wiadomo...Niestety takie życie :) Dzięki jednak i tak za uwagi, będę nad sobą pracował :)

Kakashi
04-05-07, 10:31
naprawde ładnie:D
co do całosci wygladu mam tylko dwie uwagi ktore psuja cała estetyke twojej postury:D a mianowicie pierwsza z nich jest wzrost..ale nas tym nie dasz rady pracowac:P a druga sprawa to zapewne sie domyslasz juz ze chodzi mi o twoja lewa reke...naprawde znaczna róznica... staraj sie cos z tym zrobic:D pozdro:D

ogolnie bardzo dobrze:D pozdro:D

Broli
05-05-07, 12:25
Dzieki dzieki :) postaram sie cos z tym zrobic :) wzrostu jednak zmienic nie dam rady bez koksow, a po to nie chce siegac :) Chce maksymalnie wykorzystac moc jaka kryja w sobie odzywki :)

Weiderowski
05-05-07, 12:43
ludzie o czym wy gadacie ? toż tu nie ma żadnych zdjęć ! wam pokazują sie fotki ? jakim cudem ?

daniels51
05-05-07, 16:03
a jestes zalogowany bo jak wejdziesz nie zalogowany to foty sie nie pokaza

michal2602
05-05-07, 19:23
a jestes zalogowany bo jak wejdziesz nie zalogowany to foty sie nie pokaza
chyba musiał być zalogowany żeby post napisać,pomyśl to nieboli

daniels51
05-05-07, 23:04
michal2602, dzieki bardzo :twisted:

xiy79
06-05-07, 18:15
Przejdź do strony 1 :)

Broli
07-05-07, 00:24
To zdjecie moich kapturow dla tego kto je zjechal :) tutaj po prostu je naprezylem z deczka ;)

lovelas69
07-05-07, 12:51
nie wiem jakies to zdjecie jest takie... dziwnie sie naprezasz :twisted:

Broli
07-05-07, 13:34
a jak sie napina kaptury? Moze ich nie masz dlatego masz kompleksy i jedziesz innych? Zauwazylem, ze najlepiej sie jezdzi innych a samego siebie to juz nie :p

lovelas69
07-05-07, 13:47
dla Twojej wiadomosci nie jade na tym forum nikogo po drugie jesli kiepsko widac w avatrze to moge specjalnie dla Ciebie powiekszyc swoje zdjecie i zobaczysz w moim profilu na samym dole czy mam te kaptury czy nie...

Broli
07-05-07, 13:56
Nie watpie, ze jestes dobrze zbudowany :) W sumie zapewne jest tak jak mowisz, ale kazdy ma jakies niedoskonalosci...Nad ktorymi trzeba popracowac :) Ja wiem jakie mam, i potrzebuje jedynie rad jak je pokonac...A nie sluchac o nich :p To mi po prostu nie pomaga

lovelas69
07-05-07, 14:04
poprostu napie*rdalaj cwiczenia na kaptury ja zawsze robie 4 serie po 15-20 powtorzen trzymajac 20 kg talerze w dloni w tym samym dniu co robie barki

Broli
07-05-07, 14:11
Trener mi zabronil robic kaptury :) Po prostu ja cwicze pod zawody w trojboju :) I od martwego ciagu robia sie zajeb**** kaptury. Z barkow to cwicze tylko przod i bok...Ostatnio mam jakies przemeczenie organizmu i wogole ani nie rosne, ani nie nabieram sily :( Moze jakis help?

lovelas69
07-05-07, 14:14
no to albo zawody albo sylwetka :-) moze odpocznij sobie tydzien lub dwa... idz na basen i sie zrelaksuj :-D

Broli
07-05-07, 14:23
W sumie to wyglada to tak :) trenuje tylko na sile, ale chce dobic do 100kg wagi :) wtedy bedzie mi sie lepiej cwiczylo ;d;d Ale potrzebuje mocnych odzywek do tego :) pomoz...Powiedz co mam brac i jak to laczyc, i jaka dieta najlepsza na sile :)

lovelas69
07-05-07, 14:34
hmm powiem tak ja waze 73 kg na swoj wzrost 173 cm maksymalnie bede chcial dobic do 80 kg i tyle mi wystarczy nie chce robic z siebie szafki... co do odzywek to bede jesc tylko gainery do tego cykle z kreatynka + dekstroza i wspomganie sie non stop aminokwasami rozgalezionymi BCAA- mysle ze to pomoze w styczniu zaczalem swoj pierwszy cykl i wazylem 64 kg a dzis waze 73 :-D do tego staram sie jesc dobrze w sensie takim ze duzo i jak tylko sie da to zdrowo :-) poza tym musi byc dobry trening bo to on odgrywa najwieksza role potem jedzenie domowe czyli dieta i na koncu suplementy... Szczerze mowiac nigdy nie cwiczylem na sile poki co ciagne tylko mase... wiec nie wiem jaki trening Ci polecic ale duzo jest tego na froum wiec na pewno wybierzesz cos dla siebie POZDRO! :twisted:

johny
07-05-07, 20:56
Broli moj kumpel tez chcial isc na trojbuj ale neiwie czy sie nada,mozesz powiedzic jakie masz rekordy na trojboju ??? (bez sciem i napisz jakie to sa dyscypliny bo ja sie nie orintuje ale chyba martwy wyciskanie naklate i na barki dobrze mowie ??) napisz swoja wage i rekrdy bylbym wdzieczny i napisz wogole jak ci w tym idze

Broli
08-05-07, 11:44
No wiec trojboj to jest wyciskanie na klate, martwy ciag i pelny przysiad(nie mylic z polowicznym) Moje rekordy w tym to:

Wyciskanie na klate: Zyciowka to 125, teraz jakos sie trzymam na 120
Martwy ciąg: 180kg
Przysiad: 160kg, ale tutaj mam ogromne rotacje

No, a zeby pocieszyc Twojego kolege, ja dopiero pojawie sie w klubie ktory bedzie mnie ukirunkowywal w tym kierunku jak bede mial takie wyniki:

Wyciskanie na klatkę 150
Martwy ciąg: 200
Przysiad: 180

I to wszystko jak zejde z waga do 76kg :) Wiec mnie czeka jeszcze duzo pracy.

Misiak
23-05-07, 00:38
Broli, 7 lat? JAK DLA MNIE to lipnie wyglądasz to tylko moja ocena...ja ćwicze dopiero rok miałem 29 w bicepsie jak zaczynałem teraz mam 35-36 nie mierzyłem dawno :wink: byłem poprostu chudy jak kij teraz nie jestem "wypasiony" ale jest o wiele lepiej wstawie tu niedługo moje foty :razz: A tak wogóle to siema wszystkim to mój 1 post :mrgreen:

Broli
23-05-07, 02:22
Hehe :) Pewnie masz racje :) Ja mam w lapie juz 41 :) Teraz mam sezon na nabieranie wymiarow :) Do tego nitrobolon II pelny cykl na wsparciu z odzywka carbo i sadze, ze nowe zdjecia wywolaja wiekszy podziw niz poprzednie :) Zreszta policz te 7 lat tak:

2 lata chodzilem na sileczke moze trzy razy w miesiacu i cwiczylem maks pol godziny.
1 rok cwiczylem codziennie wszystkie partie miesni (bledy wiedzy)
No i 4 lata cwicze tak sobie... Dopiero tak naprawde od 3 miesiecy cwicze naprawde przyszlosciowo...Zreszta wazylem 84 jak zamieszczalem te zdjecia :) teraz juz 87...A wkrotce licze sobie 90kg przy jednoczesnym w miare ladnym brzuszku :) Wtedy mnie ocen :p