PDA

Zobacz pełną wersję : Ból głowy



RyaN
01-05-07, 17:59
Siemka all. Ćwicze na siłowni już jakies 3 miesiące...jestem już 20 dzień na cyklu Thermo Speed Extreme...

Od 2 dni zaczęła mnie boleć głowa (tak z tyłu po prawej stronie- koło ucha). Tak to mnie nie boli nic. Ale jak pujde na siłke i zaczne robic 1 serie to ból jest nie do wytrzymania. Mam odczucie jakby mi głowa w tym miejscu pulsowała. Co to może być??

lovelas69
01-05-07, 20:21
a moze masz kolego nadcisnienie ??? i nie powinienes cwiczyc wogole na silce... hmm a tak btw troche glupio ze po 3 miechach zaczales juz jakies cykle...

01-05-07, 21:53
TSE zwieksza cisnienie i puls wiec mozesz odczuwac od tego bol w okolicy tetnic szyjnych wewnetrznych ktory oczywiscie moze nasilac sie przy wysilku (napiete miesnie->zacisniete naczynia->zmniejszony powrot zylny->wieksze cisnienie w tetnicach). Moim zdaniem powinienes to odstawic a najlepiej udac sie na badania. W ostatecznosci mozesz sam mierzyc sobie cisnienie rano i wieczorem a wyniki zapisywac na kartce (oczywiscie po odstawieniu TSE). Prawidlowe cisnienie oscyluje w okolicach 120/80