PDA

Zobacz pełną wersję : slodycze



bartek3112
30-04-07, 15:18
czy jedzenie slodyczy wplywa zle jesli sie cwiczy na rzezbe??

pw
30-04-07, 16:38
Odkłada Ci się to w tkance tłuszczowej

nowin
30-04-07, 16:47
trzeba się ograniczyć, albo przejść na mase :grin:

Gures1
30-04-07, 18:11
jasne mase ale chyba tluszczowa!!!czlowieku chyba zdziczales!!cuksy i czekoladki wchrzaniac??napewno nie w diecie kulturystycznej,chyba ze chcesz kupywac co miesiac nowe spodnie wieksze w pasie:Ppozdro

nowin
30-04-07, 19:39
jak ktoś jest hard gainerem to może wsuwać 10 kg czekolady dziennie i o tłuszcz się nie musi martwić, wiem po sobie

Gures1
30-04-07, 19:41
to ja zycze powodzenia!!:P:P

AdRiAn
01-05-07, 19:26
co do slodyczy to moze sie wydawac ze ektomorficy moga byc tutaj " bezkarni ". Wiem po sobie, niedawno robilem lekka redukcje bo tez myslalem takimi kategoriami. Ale zobacz po paru miesiacach zacznie Ci przeszkadzac bo jakis tam tluszcz na brzuchu sie pojawi.

wniosek : mozna jest, tyle ze z umiarem, i raz dziennie, i starac sie nie codziennie !

hitman
01-05-07, 19:46
jasne ze mozna jesc słodycze :razz: nikt nie powiedział ze kulturysci nie jedzą słodyczy :shock: słodycze jemy przd siłownią jak i po w ilosciach w maire rozsądku......... :wink: słodycze nie zawierają tłuszczu tylko weglowodany od których tyjemy....... :neutral: dla nie których sprawa nie do zrozumienia tyc od wegli ale to prawda.Jedzenie słodyczy na wieczór jest nie wskazane bo wiadomo a przed treningiem potrzebujemy energie a po treningu musimy odbudowac utracony glikogen

Punisher
01-05-07, 22:17
Ja jem codziennie czekoladę i chleba z kremem czekoladowym.
Tak więc jest tego dużo - tej czekolady.
Nie jestem gruby ani nic, ale zawsze spalę ją, bo prowadze b.aktywny tryb życia :D
Po treningu dobra jest czekoladka, ale przed treningiem też fajno, dodaje siły - zapas energetyczny. Jednym słowem dla mnie czekolada jest OK.
Ale chipsy to już... nie jem wcale na szczęście :)

hitman
01-05-07, 22:44
chipsy... :???: sam syffffffff stary olej wsztko co najgorsze :sad:

Gures1
02-05-07, 08:10
no kurcze jak wy hcecie robic mase na czekaladzie i slodyczach to tylko pogratulowac!!!ale nie wiem czy rozumu

hitman
02-05-07, 09:49
Gures1, a kto powiedział zebudujemy mase na słodyczach? :shock: zastanów sie co mówisz.....!!Powiedz lepiej nam co jesz przed siłownią.Białko czy tłuszcz skoro weglowodany sa takie obce dla ciebie?A co jesz po siłowni......banany ryz........słodycze zawierają weglowodany takie jak w bananach jogurtach ryzach i innych produktach spozywczych ale faszerowane bardziej chemią,dlatego jemy je w ograniczonych ilosciach.Ja jakos jem do dzisiaj słodycze przed siłką po siłce widomo w ilosciach rozsądnych i jakos dzisiaj mam 39 w pałce i 76 w pasie wiec nie ma co mówic ze jestem zalany :wink: wiec swoje teorie o których nie masz zielonego pojecia odstaw na bok albo sie zastanó z 10 razy zamin cos napiszesz bo widze ze nie za duzo wiesz :sad:

LUKI
02-05-07, 10:43
slodycze to syf ale nie przesadzajmy wazne sa tez aspekty psychologiczne, raz dziennie mozna sobie skubnac z 2 kostki czekolady czy kawalek sernika.

Powiem tak: Liczy sie bilans kaloryczny, nawet jezeli odzywiamy sie na fast foodach ale trzymamy bilans ujemny to i tak nie utyjemy, pomijajac bardzo fakt ze jest to niezdrowe ale...

Jakos niedawno ukladalem mojej dziewczynie diete na odchudzanie, czyli 4-5 malych posilkow, oczywiscie bilans ujemny, odpowiednio dobrane makro, z czego 2 posilek to byl snikers z jogurtem naturalnym, chodzilo o jej psychike zeby nie zwariowala i wszystko szlo zgodnie z planem ok 0.5 kg na tydzien...

Gures1
02-05-07, 12:06
przed silowni jem bialko i ww zlozone.hitman mi chodzilo wlasnie o te przetworzenie.wedlug mnie najlepszym zrodlem cukrow prostych jest poprostu zwykla glukoza.i ty hitman sie opanuj i sie nie uwarzaj za animala

Punisher
02-05-07, 14:24
przed silowni jem bialko i ww zlozone.hitman mi chodzilo wlasnie o te przetworzenie.wedlug mnie najlepszym zrodlem cukrow prostych jest poprostu zwykla glukoza.i ty hitman sie opanuj i sie nie uwarzaj za animala

No pogratulować to tobie można.
Pewnie masz monotonne odżywianie.
No najlepiej białko jesz i ww złożone. Najlepiej sztucznie dostarczać je do organizmu. Bo nie znam takiego produktu jak białko(chyba, że z jaja).

[ Dodano: 02-05-2007, 14:25 ]
p.s. pewnie masz fajną wątrobę jak tak sobie jesz...

Gures1
02-05-07, 20:05
a ty moze sie cukierkami opychasz co??P:P no niestety dieta jest troche monotonna ale mi to nie przeszkadza.poprostu mi to smakuje wiec narazie nic nie zmieniam.co do bialka to np piers z kuraka..a co do slodyczy jedzenia to zycze powodzenia!!niech dwucukry beda z wami!!!

LUKI
03-05-07, 11:23
No niestety dieta bywa monotonna, dlatego trzeba urozmaicac, raz zjesc ryz, nastepny posilek makaron, kuraka zamienic na wolowine.. trzeba kombinowac

Punisher
03-05-07, 14:15
a ty moze sie cukierkami opychasz co??
Opychasz to złe słowo. Ale lubię się poczęstować cukierkiem (czekoladowym).

co do bialka to np piers z kuraka
Myślałem, że odżywka białkowa. Pisz jaśniej, bo potem są nieporozumienia.

Jak Ci smakuje to ok.