PDA

Zobacz pełną wersję : problem z barkami



lama88
29-04-07, 21:18
wiec chodzi oto ze mam strasznei slabe barki.chcialbym poprawic ich sile cwicze juz pol roku i barki to moj najslabszy miesien . bardzo bym prosil o jakas porady oraz cwiczenia ktore by poprawily ich sile..z gory dzieki pzdr

bocion
29-04-07, 21:21
Przy twoim polrocznym stazu nie radze cwiczyc barkow silowo, kontuzje zlapiesz raz dwa. A masa ci przychodzi na nich?? Napisz jakim planem cwiczysz na barki??

Gures1
29-04-07, 21:28
bareczki 15-18ruchow.stosuj sie a barki bedziezsz miec jak arbuzy:Ppozdro

bocion
29-04-07, 21:32
bareczki 15-18ruchow.stosuj sie a barki bedziezsz miec jak arbuzyTy tak masz, ale dobrze wiesz ze to indywidualna sprawa. Na niego twoj sposob moze nie podzialac, ale nie twierdze ze nie podziala. Fifty-fifty

Gures1
29-04-07, 21:34
powiem tak.bardzo duzo czytam,na wielu forach,a co do tej wiekszej ilosci ruchow przeczytalem dosc dlugi artykol.polecano tam nawet wieksza ilosc ruchow.kolo robil nawet 33 ruchy w serii.wiec....

lama88
29-04-07, 21:36
Przy twoim polrocznym stazu nie radze cwiczyc barkow silowo, kontuzje zlapiesz raz dwa. A masa ci przychodzi na nich?? Napisz jakim planem cwiczysz na barki??

no wlasnei chodzi oto ze ciezko na nich mi masa idzie :( neiwiem co jest.

moj plan to
hantelki w opadzie
3x8
hantelki stojac
3x8
wyciskanie sztangi
3x8
no i podciaganie hantelek
3x12

nieiwem moze zle cwiczenia:( ogolnie to strasznie sie mecz mi barki jak je cwicze :( czasami nawet nei moge dokonczyc na nie treningu tak mnie bola

bocion
29-04-07, 21:41
Mowisz ze ci sie mecza szybko...hmm...ja bym je na dwa dni rozlozyl:
1 dzien-cwiczysz przod i bok barow razem z klata, np. robisz cala klata a potem na bary wyciskanie z klaty 4 serie i unoszenie na boki 4 serie, jak masz jeszcze sile to zrob wycisk hantli lub unosznie sztangi przed siebie.

2 dzien-cwiczysz tyl barow razem z plecami. Na poczatku treningu 4 serie unoszenia w opadzie a potem plery jedziesz.

Powinno byc ok

lama88
29-04-07, 21:44
hmm no zobaczymy z tymi 15-18 ruchami i na 2 dni moze polaczenie tych 2 sposobow cosik da . dzieki

Gures1
30-04-07, 07:40
i kaptury tez zrob z plecami!!!!