PDA

Zobacz pełną wersję : cwiczenia w domku



maggus
29-04-07, 17:20
Hejka. Jestem calkowitym amatorem i slabeuszem postanowilemcwiczyc trochę w domu (korzystamz cwiczen domatora) Wiem ze domowymi cwiczonkami nie uzyskam masy, ale chce sie trochę wyrzezbic, zarysowac. Nie daje rady zrobic zbyt duzej ilosci pompek (cwicze co drugi dzien) czy moge dolaczyc pólpomki? Czy one tez trochę cos dają?

Gures1
29-04-07, 17:26
wejdz sobie na www.kulturystyka.pl/atlas tam masz trening domatora.a co do pompek to mozna wedlug mnie.wtedy masz tale napiecie miesniowe i nie ma martwej strefy

rocky_balboa
29-04-07, 18:10
no to staraj sie coraz wiecej pompek robic jak umiesz mało... rob se max pompek, 2 min przerwy i potem znowu i tak 5 razy.

AdRiAn
01-05-07, 17:06
zarzuc plecak na plecy, wrzuc do niego kupe ksiazek i rob progresje. Kiedys cwiczylem podobnie co drugi dzien bo przez 3 miechy nie mialem dostepu do sprzetu z powodu wyjazdu, do tego pompki w podporze tylem (poloz ten sam plecak na kolanach), brzuszki, nozyce, etc

bartek145
01-05-07, 19:06
Ale on pisze ze narazie malo umie zrobic wiec plecak odpada.. Normalne pompki poprostu rob w seriach po 4-5 serii.. Brzuszki i inne wszystko znajdziesz w treningu domatora;]
Pozdro

johny
02-05-07, 20:38
hmmm ja gdy zaczynalem cwiczenia za gowniarza to robilem tylko same pompki,teraz z biegiem kilku lat uwazam ze to najlepsze cwiczenie 'pompujace' klatke,rob je bardzo powoli zebys caly czas czul napiecie gwarantuje ci ze jak bedziesz robil takich pompek okolo 40 to mozesz sie chwalic klata ;p do tego przydaloby sie cwiczyc podciaganie swietnie wchodzi w bica,nastepnie mozesz podciaganie z roznymi uchwytami (bedzie to oddzialywac na inne miesnie) jezeli chodzi o pompki mozesz robic je rowniez z roznym skosem i na poraczach jednak najwazniejsza jest technika!!!!! nogi-jezeli zaczynasz to polecam bieganie ktore jest ogolno rozwojowe i na poczatku jest swietne,po bieganiu mozesz sobie robic proste cwiczenia na nogi np przysiady oczywiscie bez obciazenia, tricepsa masz przy pompkach (waskie ulozenie rak) brzuch-na poczatek wystarcza brzuszki;p