PDA

Zobacz pełną wersję : Dobra forma a przy tym i wyglad-realne???



Roga(L)
29-04-07, 16:26
Siemano ,cwicze juz jakies 7mc.No i mam taki problem-sila i miesnie rosna a kondycha jest coraz gorsza(nie pale od pol roku,alkoholu tez nie uzywam chyba ze 1 piwo raz na miesiac).Chodzi mi o to ze przed rozpaczeciem treningu moglem bie godzine bez odpoczynku a teraz 20minut wolnym tepem to katorga.Doradzcie jak polaczyc trening na mase i wytrzymalosciowke.

Gures1
29-04-07, 17:12
trenuj okresowo.czyli w danym okresie robisz wytrzymalosc potem mase nastepnie znowy wytrzymalosc i sile :P okresy okolo 6-8 tyg.

bocion
29-04-07, 19:59
Ja cwicze masowo i do tego biegam wytrzymalosciowo+orbitrek+duzo cwiczen spalajacych tluszcz na brzuch. Efekt jest bardzo zadowalajacy. Stompniowo poprawia sie rzezba, kondycja waga stoi w miejscu ale przyrosty masowe tez sa.

lovelas69
29-04-07, 20:45
waga stoi w miejscu ale przyrosty masowe tez sa heh jak to mozliwe :-D ???

Gures1
29-04-07, 21:00
to bocion nie lepiej zrobic ostro mase a potem redukcje??

bocion
29-04-07, 21:18
bocion napisał/a:
waga stoi w miejscu ale przyrosty masowe tez sa
heh jak to mozliwe ?
Pale tluszcz, buduje mase. Kapisisz??
to bocion nie lepiej zrobic ostro mase a potem redukcje??
Nienawidze cwiczyc na rzezbe

Gures1
29-04-07, 21:22
ale robiac redukcje wcale nie musisz cwiczyc na rzezbe.redukcja to redukcja a rzezba to rzezba.chyba ze w kablu masz z 50cm.to wtedy pardą

bocion
29-04-07, 21:29
Ale najefektywniejsza jest jesli cwiczysz na rzezbe.
Myslalem ze redukcja wiaze sie bezposrednio z cwiczeniami na rzezbe, ale widac sie mylilem

Gures1
29-04-07, 21:31
na redukcji mozesz trenowac planem na mase.zmniejszasz bilans kaloryczny aero dorzucasz i sadlo powinno spadac.

bocion
29-04-07, 21:36
to bocion nie lepiej zrobic ostro mase a potem redukcje??
Jestem endo i strasznie szybko sie zalewam. Jakbym ostro mase zrobil to bym sie spod tluszczu nie wygrzebal. Ja stary potrafie w miesiac 5 kg fetu nabyc