PDA

Zobacz pełną wersję : Chamstwo, prostactwo



CreativePL
28-04-07, 23:28
Na poczatku popre cytatem

powiem krótko jeszce jedna taka kłotnia a zbanuje oby dwóch!!!!!!!!!!!!!!kłoccie sie na priv!!!!!!


Chcialem przejsc na pokojowa stope z rocky_balboa, ale widac sie nie da wyslalem msg

http://img264.imageshack.us/img264/2193/ham2pe9.jpg

ale ... te dziecko widac nie umie sie dogadac na stopie pokojowej. I niuniek nie pisz mi ze sobie przerobilem ta wiadomosc czy cos bo niby ma byc cenzura shit prawda bo w prywatnych msg nie ma cenzury. Jezeli uwazasz ze zmienilem moge dac haslo jakiemus modowi i w kazdej chwili moze zobaczyc :!:

Oto jego odp
http://img153.imageshack.us/img153/39/hambs7.jpg



Chce otworzyc otwarta dyskusje m. in z rockym bo nigdzie indziej sie z nim nie dogadam bo nie mam mozliwosci na msg wiadomo jakie bede dostawal wiadomosci. Juz nii wnikam jaki zrobil sobie podpis moze tam i miec slonia w karafce mi to ryba.

Odnosnie modow ktorzy czaja sie na mnie na warna. Jezeli macie poparcie w regulaminie prosze jak najbardziej nie mam zadnych spreciw jezeli na niego zasluzylem. Ale prosze reszte o pomoc jak sie z takimi porozumiec bo nie mam pojecia

adrian5810
29-04-07, 00:21
z podpisem to troche przegial

a od kiedy wy sie tak w ogole juz tak klucicie ?

CreativePL
29-04-07, 00:25
Od momenty jak to przyszedl do mojej relacji zaczal mnie wyzywac i przechwalac sie ze jego koledzy nic nei robiac sa wieksi. Sam uwaza ze jeste lepszy.wiekszy,silniejszy odemnie a nie chce pokazac swoich fotek. Chcialem przejsc na strone pokojowa ale widac ze sie nie da..... :???:

Dagome
29-04-07, 01:13
ej sory bardzo... na screenie numer 2 widać co Ty napisałeś do rockiego i napisane jest tam że jesteś gejem i że sam to do niego napisałes tak?

CreativePL
29-04-07, 02:32
o ja.. niejestem gejem <lol>

to jest jego podpis

Gures1
29-04-07, 07:55
przepraszam bardzo ale od czego sa admini???czy nie widzxa ze roky se jaja robia???powinny byc ostrzerzenia,jezeli nie pomoga to ban,to chyba proste jest.jezeli roky nie potrafi sie dostosowac do forum i forumowiczow to jest jego sprawa,nie chce to nie musi tu byc.

rocky_balboa
29-04-07, 09:43
eh zrozum ze ja nie chce z twoja rozmawiac i tyle. nie ma o czym. gadam to ja z moimi kumplami a ty sie do nich nie zaliczasz.
jak powiedzial jeden admin priv to prywatne sprawy i nie masz prawa umieszczac tu moich wiadomosci... nie wiem po co zakladasz ten temat. po to zeby sie kłócic? bo innego sensu nie widze.
a podpis tak samo jak ty, urwales kawalego mojego cytatu ktory nie ma sensu, bo calosc byla ironią a ten kawałek mowi tylko ze niby ja sie chwale...

CreativePL
29-04-07, 10:25
Nie wiem po co zakladasz ten temat. po to zeby sie kłócic?

po to zeby sie klucic ??!! nie chce wyjasnic sprawy od poczatku do konca, w kazdym temacie krytykujesz moja osobe wiec jak mam sie z toba dogadac skoro w msg wyzywaz mnie od pedalow,a gg nie cchesz podac jedynie miejsce to forum. To twoj pierwszy post na tym forum jakim na mnie nie najechales brawo postepy....co dalej ?

Sorka ale moj podpis nie jest wyrwany z kontekstu, ja napisalem "niejestem pedalem" a tu to ladnie zmieniles brawo czas lapania sie za slowka ??
Napisz dziecko o co ci chodzi wszedzie nie wazne jaki temat moze to byc temat i o glosnikach napiszesz ze glosniki mi nei graja bo jestem za chudy, zalosne co tak jak ty, :!:

marcinczwa
29-04-07, 10:28
ostanie ustne ostrzeżenie!
jeszcze raz zobaczę(lub ktoś z modów), że się wyzywacie i kłócicie to odpocznienie od forum i my od was

tyle, zrozumieli?

CreativePL
29-04-07, 10:32
marcinczwa, ja wyjasniam to na forum publicznym bo inaczej tego z nim nei mgoe wyjasnic :sad:

rocky_balboa
29-04-07, 10:33
Napisz dziecko o co ci chodzi wszedzie nie wazne jaki temat moze to byc temat i o glosnikach napiszesz ze glosniki mi nei graja bo jestem za chudy,

:lol:

no ja sie tu nie zamierzam kłócic ale nie rozumiem po co zakładasz ten temat czy choćby w galleryfoto zebym wystawił swoje fotki? :roll:

lukemaster
29-04-07, 10:42
powiem krótko:) macie usunąc te pojebane podpisy...w stylu jestem gejem ....i od tej pory jak zobacze albo któys z modów ze któys z was sprowokował kłótnie albo cos to ban

daniels51
29-04-07, 12:01
te wasze kłótnie sa bez sensu

sylwka
29-04-07, 13:30
zamykam.