PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebuje ćwiczenia hantlami na spłaszczenie klaty



Lord_Daniels
28-04-07, 11:48
Potrzebuje ćwiczenia na spłaszczenie klaty, czyli ozbycie się tych odstających cyców... Ćwiczyłem zawsze na mase, a teraz biore się za zżucanie tłuszczu. Codziennie biegam i jeżdze na rowerku, tylko nie za bardzo znam się na ćwiczeniach na pozbycie się tłuszczyku na klacie... zwłaszcza na zewnętrznej stronie klaty... Myślałem o ćwiczeniach rozciągających ale potzrebuje dokładny opis ich i ilość powtórzeń i dni ich wykonywania. czekam na odpowiedz i licze na wyrozumiałośc:)

Gures1
28-04-07, 11:51
trening to za malo.dieta redukcyja i aero.i bedzie cacy

Lord_Daniels
28-04-07, 11:58
ale ja nie jestem otyły żeby diete redukcyjną stosować... Waże 85kg przy wzroście 182cm...
Brzuszek mam mały tylko klata jest lajtowo otłuszczona...

Gures1
28-04-07, 12:47
a to trzeba byc otylym zeby redukcje stosowac????ale to tak z innej beczki.sproboj treningu na rzezbe.moze poprostu zaniedbales troche ta klatke????i moze nie tyle tluszczyk ale skora ci tak zwisa a ze masz mosz sredni bf to wyglada to jak otluszcone??moze sproboj jakiegos priorytetu na klatke.

Lord_Daniels
28-04-07, 13:01
hmm... może i masz racje... Jest to w pewnym sensie może i jakaś skóra która zwisa...
Mógłbyś rozwinąc tą myśl zawierającą priorytet, bo nie bardzo rozumiem:)

Gures1
28-04-07, 13:06
no priorytet na rozwoj klatki.poprostu trening w ktorym wiekszy nacisk kladziemy na klatke.jest duzo takich planow z priorytetem.od siebie moge dodac ze mozesz przykladomo kltake zaczynac od rozpietek.,a potem jechac dalej normlanie z treningiem(wyc plasko skos itp).i zostanie w wiekszym stopniu zajechana klata.zaczynajac normalnie od wyciskania duza prace wykonuje takze triceps,a zaczynajac od rozpietek(wstepne zmeczeie miesni) klata bedzie lepiej prztrenowana.to tylko przyklad oczywiscie

Lord_Daniels
28-04-07, 13:08
a jakie ciężary stosować...? większe czy małe ???

Gures1
28-04-07, 13:11
takie poprosty zebys dal rade poprostu.stosuj normalnie progresje i regresje.ogolnie plan masz taki sam tylko ze zaczynasz od rozpietek.i pamietaj ze czasem jednak zmniejszyc ciezar i zrobic wiecej powtorzen niz isc na caloc i oszukiwac.

Lord_Daniels
28-04-07, 13:41
hmm... a jak myslisz? mam skakanke bokserską.. może skakanie na niej coś da ???

Gures1
28-04-07, 13:45
jezeli chodzi o aeroby to powiem ci tak.na skakance ciezko utrzymac stale tentno,ale jej nie neguje i sam na niej dymam bo nie mam rowerka.obliczales sobie jaki masz najlepszy przecial tetna do aero????dalej.jezeli piszesz ze nie masz duzo fatu to 2 razy w tygodniu po 45-45minut po treningu silowym powinno wystarczyc.o antykatabolikach chyba wiesz???wedlug mnie mozesz je stosowac ale mysle ze jezeli dwa razy w tygodniu bedziesz robic aero nie bedzie on potrzebny.mysle ze sie nie popalisz za mocno.a powiedz jak na niej wogole skaczesz???

Lord_Daniels
28-04-07, 13:50
umiem skakać bo 2 lata temu chodziłem na boks... moge różnie na dwóch nogach jednocześnie, naprzemian prawa z lewą albo tylko na jednej z nich... podwójne skoki tez umiem ale na chcacie raczej nie będe ich robił... za mało miejsca i jeszcze tępi sasiedzi:)

Gures1
28-04-07, 13:52
a gdzie trenujesz/???w domu czy moze w jakims klubie??

Lord_Daniels
28-04-07, 13:58
obecnie w domu... mam siłke w piwnicy... posiadam ławeczke i hantelki 4,7,10 kilo...
ostatnio ćwiczylem cały czas na mase... od 2 miechów w ogóle przestałem ćwiczyć ponieważ

musiałem się uczyć do maturki. teraz mam trochge wolnego czasu i chce wyrzeżbić na lato sylwetke, myślałem też o basenie żeby 2 razy w tygodniu chodzić... ale jak narazie to biegam codziennie po 25 minut, a siłke ograniczyłem tylko do barków, a głownie boków...
mam jeszcze rowerek treningowy ale on gówno daje:/ chciałbym włąśnie coś z ta klatą zrobić, bo czasami si e wstydze jej.. chociaz nie jest taka zła jak kumple mówią, tylko że mi się marzą kwadraty na klacie... a nie odstająca tyle od reszty ciała...

Gures1
28-04-07, 14:05
no to ci zycze powodzenia z takim planem!!!uloz sobie czlowieku jakiegos normalnego splita i jedziesz.nie patrz sie na to ze sa wakacje.za rok i za dwa lata tez beda.rob mase chlpie.(ale pamietaj-nie tluszczowa tylo miesniowa).dieta podstawa.bez tego bedzie srednio.dobry trening i zawziecie.no niestety sprzetu tez za duzo nie masz niestety.ale nie trac nadziei.lepiej daj sobie spokoj z ta rzezba cala.takie jest moje zdanie

Lord_Daniels
28-04-07, 14:16
a może jakieś odżyweczki na mase bym wzioł.... jak myślisz?

[ Dodano: 28-04-2007, 14:16 ]
może nitrobolon?

Gures1
28-04-07, 14:18
czlowiku nitrobolon to jest swinstwo!!!!!a co do stackow i no boosterow to sa one ci nie potrzebne .najpierw uloz trening i diete.zaswiadcze ci ze na diecie zrobisz wiecej niz bys obie supli nakupowal ale trenowal bez diety

Lord_Daniels
28-04-07, 14:26
kurde tylko ja się kompletnie nie znam na ukladaniu diety:/ to może być problem... ale z ćwiczeniami to jest luzzz bo mam kumpla który zna się na masie zajebiście tylo że oin żadnej diety nie stosuje, żre wszystko a wygląda jak skała...

bocion
28-04-07, 14:29
żre wszystko a wygląda jak skała...
No niektorzy tak maja i zazdrozcze im

Gures1
28-04-07, 14:29
a jak by stosowal to by byl jak king kong!!!!proste i logoczne.a co do diety to zapraszam do dzialu dietetyka i radze poczytac podwieszone.a co do twojego kolegi to powiem tak.pewnie jest ekto wiec tluszczu u niego brak i pewnie ma za soba troche wzietych supli ale pewnie i nie tylko tego

Lord_Daniels
30-04-07, 11:57
Doszedłem do wniosku i myslę, że poprosiłbym ćwiczenia na klate, które pomogły by mi pozbyc się tłuszczu na klacie, tej nadmiernej ilości skóry, bo mięśnie mam tylko zakryte skórą... może wyciskanie na wąskim uchwycie coś by mi dało??? Mam nadzieje że nie tylko ty mi doradzisz, chętnie wysłucham tez opinię innych. przecierz moge połączyć wasze opinie i razem z wami wymyśleć coś sensownego... I jescze jedno łykam tabletki "Thermo Speed Extreme" i jej dziennie puszke tuńczyka i po 100 gram makaronu i ryżu, ponadto rozłożyłem sobie posiłki na 4 razy dziennie. 2 razy przed śniadaniem i obiadem 30minut przewd biore jedną pigułke... czy to coś da... jak na razie prosiłbym o te ćwiczenia na pozbycie się tłuszczu na klacie...

bocion
30-04-07, 14:21
Czyli o zwyczajne cwiczenia takie jakie pzy masie tylko zwieksz ilosc powtorzen do 15-20. Ogranicz weglowodany do minimum czyli te makarony i ryze odpadaja, spozywaj glownie produkty zawierajace duze ilosci bialka.

Gures1
30-04-07, 14:23
wedlug mnie nie obcinaj wegli tak radykalnie w diecie.tylko stopniowo np co tydzien 20g.

Lord_Daniels
30-04-07, 18:22
ulala... czyli ryżu i makaronu mam w ogóle nie jeść??? to co mam jeśc cały czas ryby i serki???

Gures1
30-04-07, 18:25
jedz ale zmiejszaj ich ilosc

Lord_Daniels
30-04-07, 18:31
to znaczy, że jeżeli będe jadł dużą ilośc węglowodanów dziennie to będe tył ???

Gures1
30-04-07, 18:32
jak za duza to tak.obcinaj je stopniowo

Lord_Daniels
30-04-07, 18:35
Ja jem tak:
- śniadanie jem normalne, chlebek i coś do tego..
- 3 godziny po sniadaniu jem 1 puszke tuńczyka bez niczego...
- obiad jem 100g makaronu z sosie skłądającym się ze śmietany i dżemu...
- 2 godz. po obiedzie jem jakiś owoc... np: 2 jabłucha
- kolacja jem chlebek, do tego jakąś wędlinke...

Bede tył od tego makaronu codziennie na obiadek???

Gures1
30-04-07, 18:55
jak dla mnie dieta sie kupy nie trzyma i produkty tez wolaja o pomste do nieba

Lord_Daniels
30-04-07, 18:57
hehe... no to co codziennie mam wydawać po 20zł na żarcie według ciebie???
jeśc same drogie rzeczy....?

Gures1
30-04-07, 18:58
na na swoja diete wydaje okolo 15 zl dziennie.a waze 98 kg wiec jem duzo!!!

Lord_Daniels
30-04-07, 19:03
co??? no to ładnie... to co ty pracujesz czy co??
ja na przykłąd nie dam rady wydawać tyle pieniędzy dziennie..
a jeśli możesz to zaprezentuj swoją diete... moze skorzystam z jakichś pozycji

Gures1
30-04-07, 19:06
nie pracuje mam niecale 18 lat,wiec sie ucze.a co do diety to wyglada tak.
Posiłek I
Płatki owsiane 200g
4bialka jaja kurzego
orzechy wloskie
20g oliwy z oliwek

Posiłek 2 przedtreningowy
100g ryzu
150 g miesa z indyka

Posilek 3 potreningowy
100g ryzu
150g piersi z kurczaka

Posiłek 4
200g piersi z kurczaka
100g kaszy gryczanej

Posilek5
200 gram tunczyka
100g ryzu

posilek6
150g twarogu
i czesto zamiast piersi z kuraka jem ryby.o wiele taniej wychodzi.

Lord_Daniels
30-04-07, 19:11
więc to jest dieta typowo na mase, a te bialka jaja to ty jak jesz?? normalnie wlewasz białko? przecierz to surowe.. daje coś?

Gures1
30-04-07, 19:16
redukcje narazie robie!!!!.to jest ujemny bilans kaloryczny.a co do bialek to ja robie tak ze wrzucam je na talerz do mikrofali.czekam az sie zetna no i jem:P a i jeszcze w 2,3,4,5, posilku sa warzywa

Lord_Daniels
30-04-07, 19:17
ktos mi kiedyś powiedial że droga do sukcesu to w 70% dobra dieta a reszta to świrowanie pawiana na siłce a rośnąć się będzie jak na drożdzach...

Gures1
30-04-07, 19:20
i to prawda.ja bym jeszcze przed trening wrzucil regeneracje.tezjest super wazna!!!!

Lord_Daniels
30-04-07, 19:27
a jeszcze jedno... jak myslisz... bo ja chciałbym przybrać na masie, ale nie za bardzo na kilogramach... jaką dietę mógłbym stosować... jeśli chcesz mi doradzić, to możesz mi ułożyć jakąs diete próbną (for me) która da mi masy ale nie przybęde dużo w kiogramach...
waże 85kg i w sumie nie chciałbym dużo więcej...

Gures1
30-04-07, 19:29
szczerze to taka jak ta moja!!!tylko ze mniejsza gramatura produktow (jak dla ciebie)i wiecej wegli.bo u mnie jest mniej wegli a wiecej bialka troche.no i ja bede pozniej jeszcze wegle obcinac.

Lord_Daniels
30-04-07, 19:32
czekaj bo nie rozumiem... to w końcu jak się je więcej białka to się tyje czy jak więcej węglowodanków?

Gures1
30-04-07, 19:33
zawsze na redukcji sie obcina wegle!!!

Lord_Daniels
30-04-07, 19:38
czy radzisz mi jeść w sumie częściej białkowe produkty? typu ryby, nabiał, jajka ?

Gures1
30-04-07, 19:39
ryby tak.nabial nie(jedynie chudy twarog na noc),jaja tak ale bialka

Lord_Daniels
30-04-07, 19:41
poważnie mówiłeś z ta mikrofalówką, że wkładasz i coś tam robisz:P:P:P

Gures1
30-04-07, 19:44
no wkladam talerz z bialkami do mikrofali(zadnego tluszczy ani nic tylko bialka) i na srednia moc ustawiam mikrofale czekam az sie zetnie ityle

Lord_Daniels
30-04-07, 19:45
a co robisz z żółtkami:PPP ?

Gures1
30-04-07, 19:46
matula do czegos tam zawsze zurzyje.do jakiegos obiadu dla rodziny itp.

Lord_Daniels
30-04-07, 19:48
hehe:) dzieki ziom za rozmowe... mam nadzieje że jutro też cos popiszemy... pozdro:)

Smug
30-04-07, 21:20
Posiłek I
Płatki owsiane 200g
4bialka jaja kurzego
orzechy wloskie
20g oliwy z oliwek

Posiłek 2 przedtreningowy
100g ryzu
150 g miesa z indyka

Posilek 3 potreningowy
100g ryzu
150g piersi z kurczaka

Posiłek 4
200g piersi z kurczaka
100g kaszy gryczanej

Posilek5
200 gram tunczyka
100g ryzu

posilek6
150g twarogu
i czesto zamiast piersi z kuraka jem ryby.o wiele taniej wychodzi.
_________________

Ze tak zapytam...Ty to tak dzień w dzień szamiesz czy tylko powiedzmy w treningowe??? Bo mnie to ciekawi.

Gures1
30-04-07, 21:21
jak sie trzyma diete to sie trzyma caly czas to chyba proste!!!

Lord_Daniels
01-05-07, 20:08
Doszedłem do wniosku że po 3 miechach obijania się musze się w końcu wziąść za siebie znowu... Szczególnie zalezy mi na klacie... W stosunku do innych mięśni late zaniedbałem i za dużo mam na niej tłuszczu, dosłownie jakbym miał za dużo skóry na niej która zwisa:///
Zjebanie to wygląda... jak dla mnie... Nie wiem jakie mam ćwiczenia na klate wykonywać żeby wzmocnić mięśnie klatki a szczególnie żeby ta skóra poszła precz... najwięcej jej jest ku zewnętrznej stronie klaty, czyli koło pachy... i uważam też że zaniedbałem góre klaty i może dlatego to tak nieproporcjonalnie wygląda do reszty... mam nadzieje że zajży tu ktoś, kto mi pomorze... bo na klacie się kompletnie nie znam, a już nie wiem co mam z tym zrobić, czy mam dużymi ciężarami ćwiczyć, czy małymi... ile powtórzeń i jakie ćwiczenia, czy hantlami tylko ,cz sztangą, a może połączyć to razem... Please help me ...:///