PDA

Zobacz pełną wersję : Ból...



pkmh
28-04-07, 10:28
Mam mały problem :mrgreen: otóż gdy robie ćwiczenia tj. martwy ciąg, wspięcia na palcach i sztrugsy to czuje lekki ból (kłucie?? :roll: ) w górnej części pleców a dokładnie to jest gdzieś tak jakby pod prawym kapturem.Nie jest to jakiś ogromny boł no ale jest odczówalny przy ćwiczeniach...czy ktoś orientuje się co jest tego przyczyną i jak sie tego pozbyc?? pozdro

pw
28-04-07, 11:31
Może zła technika? Zmniejsz ciężar i wykonuj ćwiczenie poprawniej technicznie

bocion
28-04-07, 12:33
Ja mialem taki ból przy wyciskaniu nad glowe w siadzie przy duzym ciezarze. Zrobilem przerwe i wszystko minelo.

Gures1
28-04-07, 12:36
chyba wiem co to jest???miesien podlopatkowy.czesto sie zdarza bol w tej okolicy.a powiedz mi jeszcze jedno i bede na 100%pewny.czy np podczas glebokiego wdechu lub np smiania sie kichania odczuwasz tez te klucie w tej okolicy??

pkmh
28-04-07, 13:41
czy np podczas glebokiego wdechu lub np smiania sie kichania odczuwasz tez te klucie w tej okolicy??

Nie, w żadnej z tych sytuacji nie odczówam bólu w tym miejscu, tylko przy tych cwiczeniach co wczesniej napisalem..A co do ciężaru to nawet gdy robie małym to odczuwam ból, jest wtedy mniejszy ale i tak cos tam "sie odzywa" :razz: Może spróbuje zrobic przerwe....

Gures1
28-04-07, 14:25
no to I don't no:P:P.kup se masc.aj nie pomoze to iz do lekarza albo do zprzyjaznionej apteki po woltaren w tabasch najlepiej setki albo cos z Diclofenacum kalicum.jest duzo takich srodkow np majamil.ale on jest w 50 mg tabletach.no jak dla ciebie to max 150 mg dziennie.max przez dwa tygodnie bierz